Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
Какви са някои от основните теми, които се обсъждат във форума?
Какви съвети се споделят във форума за бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
-
Какви са някои от основните теми, които се обсъждат във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума за бременност?
-
Какви преживявания споделят потребителите във форума?
-
Какви емоции се изразяват в публикациите?


Аз в момента съм си на старите килограми, влизам си в тесните дънки и даже бюста ми е разкошен заради кърменето, но-о-о-о-о, положението с корема сигурно никога няма да е същото
Прибра се доста добре, даже със стриите се разминах като се има предвид какво чудовище бях станала, но кожата си е преразтегната и набръчкана и малко провиснала
Е, преживява се, така или иначе вече не съм и на възраст за къси потничета
.
………………..
