Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
Какви са някои от основните теми, които се обсъждат във форума?
Какви съвети се споделят във форума за бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
-
Какви са някои от основните теми, които се обсъждат във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума за бременност?
-
Какви преживявания споделят потребителите във форума?
-
Какви емоции се изразяват в публикациите?
!
, а на малките сладури много здраве, бързо адаптиране и да са мирни, тихи и да спят по цяла нощ
.
в нищо не влизам. Надявам се до зимата да съм на старите си килограми. За усещането на бебеките - в 15-16 седмица още и никой не ми вярваше...
Този път декемврийската реколта са все еднополови като гледам
Чакаме сега хемоглобина и желязото да излязат за да разбера дали има нужда да пия желязо и протеинови шейкчета или не.
Аз си се движа съвсем нормално, без физически усилия разбира се, шетам из къщи, ходя на работа... Но си ме е шубе.
После ще има да се люшкаш като кораб и да се хващаш за мъжа си, че да се обърнеш.