Първокласници във ваканция/17/

  • 36 934
  • 261
# 135
обясних грешката вече Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Девойката днес подхвана Карлсон и вече показа анализаторски способности. Прочете първа страница и ми казва "Той Карлсон ходи така и така - като бати"; "Карлсон не обича да се мие - като бати", "Карлсон ... - като бати". Посъветвах я да продължи кротко с четенето, че не се знае накрая кой от двамата ще излети с писък от детската. Laughing
Виж целия пост
# 137
Изпратих моят син с баща ми на море!  Hug
Тази сутрин са пристигнали в Слънчев бряг и вече се наслаждават на морето-и басейна, разбира се. Simple Smile
Пратих му една книжка "Патиланци" да има под ръка - та да видим, дали ще я прочетат там. Wink
Виж целия пост
# 138
Аз моя ще го водя от 30 Юни на морето със сестра ми и братовчед му, с който са на една възраст. Подозирам, че няма да остава много време за четене Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Саши чете доброволно  Sunglasses по 10-20 страници на ден, подозирам, защото му е скучно  Confused. Ваканцията засега я кара у дома, в компанията на сестра си.

И аз искам на морееее ....
Виж целия пост
# 140
Никол мисли само за игри. Чете само толкова, колкото съм отбелязала и ни дума повече Joy И само гледа как да пропусне четенето. При нас няма как да и е скучно. Непрекъснато звънят деца на вратата да играят. Засега сме така. Ще видим нататък  Peace
Виж целия пост
# 141
Здравейте Simple Smile И аз изпратих Марти при моят баща, ще се отглеждат следващите десет дни, а аз малко ще си отдъхна! Като начало няколко дни ще си бъдат тук, в София, но другата седмица ще прекарат на вилата, където има страшно много деца и ще си поиграе хубаво Simple Smile
И на мен много ми се ходи на море, ама толкова много, че чак завиждам на собственото си дете   Mr. Green Така си подредихме отпуските, че първо ще ходи на почивка с родителите ми, а после и с нас!
Виж целия пост
# 142
Аз пак се включвам с молба за съдействие за 73-то училище. Търся да преснимам взетия материал по немски в първи клас. Много ще съм благодарна, ако някой се отзове.  bouquet Hug
Виж целия пост
# 143
 book
Виж целия пост
# 144
Иван преполви и четвъртата книга от списъка. Тези от серията  Франлин каза, че няма да ги броим и не ги пише в дневника, много малки били.
Омагьосан е от четенето. Много съм щастлива.
Виж целия пост
# 145
Омагьосан е от четенето. Много съм щастлива.
Моля те, предай заразата и на нас!  Laughing
Виж целия пост
# 146
Иван преполви и четвъртата книга от списъка. Тези от серията  Франлин каза, че няма да ги броим и не ги пише в дневника, много малки били.
Омагьосан е от четенето. Много съм щастлива.

Просто имаш страхотно дете! Да ти  пратя и  моето, току виж прихванала от магията Joy
Виж целия пост
# 147
Леле, леле, де таз магия, пусни я насам. То в началото имаше мерак, но сега като има компания за игра. Party 1swing  sport027
Виж целия пост
# 148
Здравейте и от мен!
Цяла вечност не съм чела и писала.Директорът твърдо е решил да ни смени класната и ние сигурно ще се местим в друго училище.Алекс прочете "Патиланци" и сега започна "Пинокио" и има приготвена "Карлсон".Задачи почти не сме решавали.Само няколко диктовки е правил,но са без грешка.Таблицата е на приливи и отливи.Научи с 5 и 9.Когато му казах за пръстите ,той вече знаеш от училище.С морето може да се разминем.Лека вечер на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 149
       Я-я-я та вие сте си били тук. Пък аз мислех, че всички сте на активна почивка без НЕТ.
Весето сега чете "Ние врабетата" и и върви много по-добре и паралелно "Басни" на Крилов, тъй като ги коментираме. С таблицата се поспря, доскучая ли и, взе да ги замазва на 4,  понеже не ги помни наизуст, а ги събира с някое близко произведение, което знае, пък в училище не са учили събиране до сто и забравя да събира десетиците понякога.

         Много до късно спи това дете бе. Вашите и те ли са такива поспаланковци. Целия преди обед и отива на кино.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия