Какво с пушено пиле?

  • 12 204
  • 17
# 15
Сварявам боба(2, 3 ,5 води както си го приготвяте).
когато е полу готов добавям моркови и чушки.След като всичко е сварено  задушавам 4-5глави лук и пилето за около 7-8 минути(докато лука омекне)махам го от котлона и слагам(при пилето и лука!) 1с.л. брашно и 1ч.л. червен пипер(може и лют ако обичате) като бъркам енергично.Слагам 3-4 настъргани домата(бъркам) и добавям към боба.слагам подправки(черен пипер ,чубрица ,джоджен......)и го оставям за 10-15 минути да къкри(под капак).       
Ако не искате да правите запръжка пилето го добавете 10-15 минути преди да е готов боба.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 16
Ееее,много ти благодаря  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 17
оф ква салата правя с пушено пиле-разбила съм ги във фирмата
та: 2кофички цедено мляко,1кофичка майонеза,1вр.зелен лук ама само перата/нарязват се на ситно/около 1пушено бутне нарязано ,малко кашкавал ,маслинки,кис.краставички/всичко това на кубчета/,копър и малко чер.пипер смлян.Всичко това се обърква и става върхът, а как пие ракия няма да ти кажа Wink успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия