КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 26

  • 22 370
  • 594
# 315

Честит 1-ви юни на всички малки , големи и още по-големи момичета и момчета!!!  Hug

Яжка , мерси за закуската.   bouquet
Виж целия пост
# 316
     Жабче,слуша ли радио?Какво се е паднало на Ани?
     Я кажи спа ли тази нощ или не/от вълнение/?
     Сега ще ни изчезнеш малко покрай посрещането.
Виж целия пост
# 317
Не знам , не съм слушала радио. Преди малко станах.  Hug
А иначе , спах си , рано легнах , преди малко станах. Аз съм дървеняк , не се вълнувам и не се претеснявам. Бе дървеняк , катър м/у шоп и влах.  Joy Joy
Имам ли временце , веднага се гмуркам при вас.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 318
    От къде ти е влашката жилка?
Виж целия пост
# 319
От с. Иново (Смърдан) , на дядо ми , а на баба от града - по баща. Но баща ми се родил само във Видин и после са живяли по квартири в Иваняне около Банкя.  Hug
А майка ми е от едно селце до гр. Сливница - с. Опицвет. 
Виж целия пост
# 320
Добро утро момичета!

Честит първи юни на всички малки и големи  момчета и момичета!

Виж целия пост
# 321
И аз като Тайна ще кажа
Честит първи юни на всички малки и големи  момчета и момичета!
Да са ни живи и здрави и децата и внуците
!

Хубав и много забавен ден!
Виж целия пост
# 322
ЧЕСТИТ 1-ЮНИ МИЛИ ДЕЦА!



ЖИВИ,ЗДРАВИ,ЩЪСТЛИВИ И МНОГО КЪСМЕТЛИИ! ОБИЧАМЕ ВИ МНОГО,МНОГО!
Виж целия пост
# 323
Айде момичета , отивам да си прибера дедко.  newsm68
Виж целия пост
# 324
 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 325
Стягайте коланитееее че ударната вълна да не ви отвее на някъде.
Дръжте се момичетааааа.
Виж целия пост
# 326
                          ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА - МАЛКИ И ГОЛЕМИ ,И НА ТЕЗИ,КОИТО УМЕЯТ ДА ЗАПАЗЯТ ДЕТСКОТО В СЕБЕ СИ!!!ДА СА НИ ЖИВИ,ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ!!! и за всички майки
Виж целия пост
# 327
Честит празник на децата и на семействата им! Честит дядо и на жабката! Сутринта заведох Ани в у-ще и в 7,30 ги прибраха по стаите да пишат. Темите май били изтекли в Интернет нощес. Ще видим дали е истина, сега само да не решат да анулират изпита и пак да се явяват. В ранната демокрация имаше 1 чалга - Пиши три, Професоре, цял ден се мъча да си я спомня.
Виж целия пост
# 328
                              Жабче,за дедкото една цветна целИФка и от нас - бабетките и ви желаем приятна обстановка и емоции.
Виж целия пост
# 329
    Айша,каква е била темата на изпита?Още стискам палци и чакам да свириш отбой!
    Зиче,не вярвам да друсне сега - довечера ще са големите трусове!Аз съм готова от вчера - на двора.И ще гледам дали няма да се събуди от трусовете Витоша,че е заспал вулкан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия