КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 26

  • 22 370
  • 594
# 330
                                Яжке,не думай за Витоша,че съм точно под нея. Laughing Пепел ти на езика.
Виж целия пост
# 331
Яге - нещо за Йовков и Шибил,за красотата,  не знам аз не съм учила  бълг. литература  навремето. Има и въпроси с отговори а,б, с, д. Все ще вържат някаква бележка, колкото - толкова, само 2 да не е.
Виж целия пост
# 332
                              newsm10 Айша,ще си изкара детето не се притеснявай.Йовков хем е лесен,хем вдига летвата.А на тестовете то си е малко като при тото където не знаеш на късмет.Те вече ще свършват 4 часа имаха и пиши как е щерката доволна ли е? Peace
Виж целия пост
# 333
Здравейте дружки,
Тъкмо се прибрах и сядам веднага да пиша.
Компютъра в РИО ще го черпя че ме писал външен квестор т . е. да водя деца до тоалетна и да ги съпровождам да вратата.
Теста беше втори вариант син.
Имаше 40 въпроса с по 4 отговора и един въпрос .
41я беше нещо като интерпретативно съчинение(отговор на литературен въпрос)по Шибил.
Теста не беше труден .
Такива са въпросите и за 7 клас.
Виж целия пост
# 334
Честит празник на всички малчугани! Да са много здрави и щастливи за радост на околните!

 Ние започнахме празника в болницата.Едно време Мимата (Мел) ми правеше ларингитни пристъпи от 2 та до 6годишна.Нощес и малката точно по същия начин едва дишаше.Сутринта я заведохме на Мимината докторка,която не само я помнеше,но и името й си спомни.Голям доктор!!!Толкова внимателна,толкова...абе нямам думи! Още там й биха подходящата инжекция,че нагревки,инхалация... Сега спи като къпана.Докторката каза,че е вирусна инфекция,но на нея й е избило по този начин.Тя е завеждащ детското отделение в К-т и направо там ще ходим следващите 3 дена.Та по тази причина не можах и темта да чуя - дори я бях забравила,но се надявам,че Ани ще се справи!
Виж целия пост
# 335
След като писах за матурите,
Сега е ред да поздравя всички на 1 юни и деца и тези които се чустват деца.
Да радват своите майки и баби и много да слушат.
Да ги заведете я на торта, на на някоя пастичка или ако е добре с гърлото на сладолед.
baba qnka ,
Не се притеснявай за малката ще се оправи.
Щом доктора е разбран и е отделил внимание и веднага е предписал лекарства ще отшуми бързо болестта.
 Aisha ,
Как е Ани ?Прибра ли се?
Кой е изпита по избор който си е избрала?
Виж целия пост
# 336
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ!



Снощи празнувахме до късно, прибрахме се към 3.30 ч. сутринта, другите дори останаха да празнуват още. Изкарахме добре, видяхме се със съучениците си, ядохме, пихме и се веселихме...
Днес ми е уморено и заспало, пък и навън вали дъждец, времето е само за спане.

Успех на Ани на матурите! И на всички хубав ден! Hug
Виж целия пост
# 337

 Почерпете се за здравето на моя син Павел,който е рожденник днес.
Виж целия пост
# 338

Честит празник на нашите внучета и дечица!
Виж целия пост
# 339
 Макар и с ден закъснение да честитя рождения ден на Жабче.
Виж целия пост
# 340
Честит празник на всички дечица.
Жабче честит рожден ден , много здраве и щастие.

Честито ти гостенин много да го слушаш и глезеш.
Янче ние го изкарах ме този вирус миналата седмица много е лош.
Аз писах на дъщеряти веднага да я заведе на лекар.
Виж целия пост
# 341
Момичета забравих ако не стигат коланите обадете се.
Пращам веднага.
Виж целия пост
# 342
Шпунц ,
Честит рожден ден на Павел

МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ОТ СМЕЛИТЕ ВЕСЕЛИ И ЗАБАВНИ БАБИ ВЪВ ФОРУМА
Виж целия пост
# 343
 Мони,аз съм виновна,че не го заведохме още вчера,но не ми се стори толкова сериозно.А днес,като капак и баткото закашля по същия начин.Та сме с двама болника.През деня са весели, но ще видим довечера.
 
 Айша,тази песничка не е чалга,а на Замунда: "Пиши три,моля господин професор!"
Виж целия пост
# 344
Янче моето Дани през деня кашляше малко но два вечера беше нещо кошмарно.
Не можеше да си вземе въздух горкото.
Сега е добре.
Големи мъки бяха като го гледах сърцето ми се късаше.
Дано бързо да се оправят и твоите слънца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия