Набор 2001

  • 16 638
  • 327
# 60
Честит празник на всики дечица! Да растат здрави, весели и много палави!
Моята дъщеря вчера замина на село с баба и дядо, та ми е малко криво без нея, ама няма начин. Не може все до полата на мама да е.
Виж целия пост
# 61
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО С МНОГО ИГРИ И УСМИВКИ!
Виж целия пост
# 62
Честит празник на всички дечица! Да имат една много успешна и щастлива година!
Виж целия пост
# 63
Честит първи юни на всички деца!
 baloni newsm51 baloni
Да са здрави,усмихнати и добри!
Виж целия пост
# 64
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЦАТА



ЧЕСТИТО И НА МАРИ АН да сте живи и здрави и какак и бебо.
ние утре сме на събеседване в 18 то от 9до10 Simple Smileта ми е малко напрегнато
Виж целия пост
# 65
И резултатите от 32-ро излизат утре, Орхидея. Laughing
Виж целия пост
# 66
Честит празник на всички дечица!!!
Много здрави и усмихнати и с много късмет да са!!!

Много успехи на всички на които още предстоят събеседвания!
Орхидейка, Бианка стискам ви палци!!!
Виж целия пост
# 67
Честит празник на всички малки и порастнали дечица!
Виж целия пост
# 68
И резултатите от 32-ро излизат утре, Орхидея. Laughing

Знам ,знам ама това е последното училище дето ме вълнува Mr. Green
Виж целия пост
# 69
Аз да те подсетя само. Wink
На мен ми е първо в списъка.
Даже първо ще мина да видя списъка и ако Ани е приета там, изобщо няма да ходя до 18-то.
Все повече клоним към идеята ако не приемат Ани в 32-ро, да минем на варианта частно училище.
Виж целия пост
# 70
Аз да те подсетя само. Wink
На мен ми е първо в списъка.
Даже първо ще мина да видя списъка и ако Ани е приета там, изобщо няма да ходя до 18-то.
Все повече клоним към идеята ако не приемат Ани в 32-ро, да минем на варианта частно училище.
ЕЕе БИАНКА  трябва да ти кажа че 32 ро не е това което беше.МИналата г 18 то   бешев топ 4 в класациата за най добро училище
Виж целия пост
# 71
АнМари честит син. Жив и здрав да е и много да ви радва!

Нашето тържество за завършването е на 5 юни. Много се вълнуваме. Миналата седмица имахме открити уроци по танци и художествена гимнастика в ДГ. Децата ни показаха какво са научили и бяха много чаровни. Градината ни затваря изцяло на 30 юни. Има сборни групи в други градини на територията на района и даже ни предложиха ако искаме да се възползваме за нашите предучилищници. И нашата девойка ще ходи другата седмица на зелено училище, а от 15 юни заминават със сестра си на село.
Виж целия пост
# 72
ЕЕе БИАНКА  трябва да ти кажа че 32 ро не е това което беше.МИналата г 18 то   бешев топ 4 в класациата за най добро училище
Кой я е правил тази класация? Shocked
Имам преки наблюдения върху училището. Като начало, аз съм възпитаник на това училище. Още по онова време не беше кой знае какво.
Освен това от две години правя съпоставка между познатите деца, учещи в 134-то, 32-ро и 18-то. Успях да събера и отзиви и мнения за учителките в начален курс и определено тук 32-ро ме грабна най-много.
Това, разбира се, е мое мнение и в никакъв случай не искам да го налагам. Peace
Виж целия пост
# 73
Честит син на Ан Мари!Да и е жив и здрав и много да я радва!
Нашето последно тържество беше в петък. Не можах да отида , че пазя леглото в къщи. Обещаха ни снимки , но още не съм ги видяла. А от събота бъдещата кака вече е при баба и дядо и те трудно и виждат очите: или е някъде с колелото , или с ролерите. Свобода! Тук ми беше жал за нея . Последния месец все беше болна и трябваше да стои затворена с мен в апартамента. Аз от началото на април пазя бебето да не излезе , че дава много зор. Ама края му се вижда вече.  Simple Smile
Въпреки че ми е мъчно за детето , се радвам , че там пада голяма игра.
Днес ще проверим резултатите за 54-то , надявам се да няма изненади, а в средата на юни , живот и здраве ще ходим на тест.
Виж целия пост
# 74
Привет!    bouquet
Честити бебчета на АнМари и Бъни! Да растат здрави и щастливи сладурковци!!!
Нашето класиране ще е утре, защото преди това имало матури и директорката каза да отидем след обяд да видим списъците.
Успех на всички и слънчева седмица!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия