Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е целта на кореспонденцията между деца?
Какви са предложените начини за комуникация и методи за улесняване на комуникацията?
Какви са интересите на децата, които участват в кореспонденцията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е целта на кореспонденцията между деца?
-
Какви са предложените начини за комуникация и методи за улесняване на комуникацията?
Предложените методи за комуникация включват писма на хартия, електронна поща, видео разговори през Skype и обмен на адреси за писане на различни езици като английски, немски и български. Участниците също така изразяват интерес към разнообразяване на методите за комуникация и предпочитат писмена връзка.
-
Какви са интересите на децата, които участват в кореспонденцията?
-
Какви са някои идеи за обмен на писма между деца?
-
Какви са интересите на децата, които обичат да пишат писма?
.
.Интереси-както на всички момиченца-Хана Монтана,русалки и т.н.
...
,но много се съмнявам
дори си пазя още писмата и картичките. Много би се развала да си пише с твоята принцеса.
. Ако иска някоя девойка (може и "френд-бой" разбира се) да си пише с нея на всички ще отговори с удоволствие