ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 63)

  • 12 170
  • 302
# 210
Ха, аз имам бъззз от баба, няма да ви убивам Laughing


Някои нямаме!  #Cussing out
Виж целия пост
# 211
Мнооооого ми се яде нещо, а не знам какво Thinking Приемам идеи на ЛС Mr. Green

Хе, и на мен така, ама перманентно hahaha По цял ден се чудя какво още да си взема Joy

Мерси за инфото!

солено или сладко ?  Mr. GreenАз си правих нещо за вечеря, солено, няма да казвам какво, без месо е ..
Виж целия пост
# 212
И на мен ми се пише. От утре няма да мога  Confused.
Тити, покажи ги тези снимки.
Кети, пак хубави работки за беб.

Инка, петък 13 трябва да ти е любимия ден  Hug най -сетне дойде...
Виж целия пост
# 213
Сакси, в центъра си - бягай до магазин, в който продават продукти на Пепси. Имат газирана напитка бяла на цвят (точно като фанта лимон изглежда), която е точно с бъз, забравих как се казва. Всъщност тази работа може да свърши мъжът ти Wink
Виж целия пост
# 214

Всякакво, но предимно сладко Peace

На моето бебче сигурно вече му е ужасно тясно, едни крака се разхождат по корема ми и дупето само се мести.
Вие имате ли такива едни пронизващи усещания точно на влагалището? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 215
Имаме  #Cussing out
Виж целия пост
# 216
Сладко ям само за десерт, сега плодове гледам да хапвам повече и сладолед..Иначе ям разни солени неща за основно ядене, зеленчукови , но с хляб хапвам за съжаление Rolling Eyes....Нищо общо с това как преди не познавах хляба, през бременността го преоткрих... Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Вие имате ли такива едни пронизващи усещания точно на влагалището? Rolling Eyes

Да.

Какво е това бъз? Не съм го пила/ яла  newsm12.

Веси, незнам за мен, ама той е  Crazy, само ми звъни и пише, да слизал вече. Ако знае какъв тюлен ще го чака  Crazy

Аз пък ям солено след сладкото  newsm53.

Вече съм в 38  седмица Crazy.
В събота сме на пазар за бебчо  Laughing. Направила съм програмата на мъжлето  Laughing.
Виж целия пост
# 218
Веси, ама то е след основното естествено. По-точно по всяко време когато не ям основно  Sunglasses А хляб ям само бял от най-калоричните ръчни Mr. Green
Плодовете и сладоледа не ги броя за ядене, те си вървят между другото Mr. Green

Инка, никакъв тюлен не си, бременните са най-красиви в очите на мъжете си Peace
Виж целия пост
# 219
Биопрограма имат чай от бъз на пакетчета, има ги и в кварталните вериги на билла, фантастико, европа - това в Сф де... Правиш, чакаш да изстине, лед слагаш... може да не ви хареса, майка ми например много го мрази.

Сакси, има в Европата в Хаджито, купувала съм си от там, на щанда с чайовете.
Виж целия пост
# 220
Привет мами!
На мен пък до сега не са ми казали колко тежи бебока. Аз всеки път си мисля да питам и с "бременния" мозък - забравям. Следващия път при лекаря ще ходя със списък с въпроси.... Joy

Сега да се оплача: моя мъж се е работохолизирал. Всеки ден бачка по 12-13 часа. Пуши му главата, ама то и моята пуши и точно сега имам нужда да е с мен. На всичкото отгоре каза, че сега му е много напрегнато и няма да може да остане вкъщи след раждането, което МНОГО ме разочарова. Аз не мога да избера друг по-спокоен момент да раждам!  #2gunfireВ крайна сметка раждането на децата е веднъж или два пъти в живота, а бачкането няма край NaughtyСподелете как са вашите мъже и да му "трия ли сол на главата".
Виж целия пост
# 221
Този бъз полезен ли е? Може и да сте писали, обаче аз невидях.
Криша, ако му е важно да е на работа, няма как. Важното е да не си измисля ангажименти.
Виж целия пост
# 222
Сигурно съм имала предвид, че ми тече лихва на 100-те лева, но не съм уточнила колко, което е добре, мога да си извъртам както си искам Joy

.....ох......какво от това, че ми пораснаха цици?
Joy Аз какво да кажа като не ми пораснаха, а Joy

Кети, не може никой да ме накара да гладя в тая жега. И как мразя да седя права на едно място ooooh! Виж, обичам да си хапвам и готвенето е удоволствие за мен Blush Майка ми като дойде ще глади бебешките дрешки. Аз още не съм ги изпрала м/у другото.

Бъза не ме влече, но бих пила един вишнев сироп. Не е ли рано за вишни още? Искам да направя много сокове за детето, защото той е консуматор голям, а в готовите има консерванти. ДеСи, като се появят вишните и тук, ще ми кажеш рецептата Praynig

Ей, голямо вълнение с мъжа на Инка. Все едно моя се прибира Simple Smile Инка, в събота да седнеш да разкажеш в подробности.


В събота сме на пазар за бебчо  Laughing. Направила съм програмата на мъжлето  Laughing.
Какъв пазар, бе жена. Не ставайте от леглото просто Crazy
Виж целия пост
# 223
Сигурно съм имала предвид, че ми тече лихва на 100-те лева, но не съм уточнила колко, което е добре, мога да си извъртам както си искам Joy

Ей, голямо вълнение с мъжа на Инка. Все едно моя се прибира Simple Smile Инка, в събота да седнеш да разкажеш в подробности.

 Joy Joy Joy

Какъв пазар, бе жена. Не ставайте от леглото просто Crazy


 Thinking
Като се има и предвид, че ще си дойде по нощите, сигурно ще е така  newsm53.
Виж целия пост
# 224
Ох, някой ходи ли на лекцията във варна, май не разбрахме? Crossing Arms
Вишни вече има , поне на пазарите във Варна около 2.50 килото бяха мин. седмица, майка ми си мре за тях и си купува.. аз само на сок обичам,ама никой не ми прави и пия Капи за съжаление... Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия