ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 63)

  • 12 170
  • 302
# 300
НОВАТА ТЕМА
Виж целия пост
# 301
Някоя от вас не ли говорила с лекаря си да и сложат упойка при нормално раждане?
Аз днес нали ходих на консултация и случайно си срещнах и анестезиолога дето ми трябваше та си уговорих и епидурална упойка за нормалното раждане!
Отвисях си доста пред кабинета ,че беше станало някакво объркване с графиците на докторите!Бебо ми е станал 2757гр(+-120гр),взеха ми микробиология,направих си алергологичния тест за упойки(вс.е ок) и доки каза че от другата седмица започват да ми записват тоновете!Магнезия да го пия точно до 18 юни и да спирам!

Душичке, колко пари ти поиска анестезиолога за епидуралната упойка?
Виж целия пост
# 302

Милена, има нова тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия