ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 64)

  • 14 881
  • 290
# 45
Момичета, утре ще купуваме пералня, от мен се очаква да си я избера..до сега ползвах zanussi, на квартира като бяхме -siemens.И 2-те марки са хубави. Но сега май си харесвам Whirlpool - 800 или 1000 оборота ..някой с такава марка пералня?

Веси, аз от 7 години съм с Whirpool-800 оборота, скъсвам я от пране и не е мръднала.

на мама е такава и е доволна, аз си взех преди Яна да се роди една по-евтина, Sang май беше марката и от нея съм по-доволна, отколкото тази на майка ми - Whirpool - а е много по-шумна, като съм свикнала на санг-а и мама като пусне пералня имам чувството, че ще тръгне да се разхожда и да ме гони. А пък се води по-маркова, по-скъпа е, енергиен клас АА, санг-а е само А...
Според мен каквато и да си купиш от известните марки все ще  е добра и ще переш дълго време с нея. Вземи си избери една по дизайн, да ти се вписва в интериора.  Laughing
Виж целия пост
# 46
Проблемът беше, че явно не е имал какво да суче и спираше бързо.
Дени, ако продължаваш да вярваш в това, проблемите ще се повторят. Просто се мобилизирай и си набий в главата, че нямаш никакви проблеми с количеството кърма поначало, а ако се появят - си подготвена и знаеш как да се справиш Wink Самонадъхвай се, това е част от успеха Grinning А ланолинът се казва Лансинох, продават в аптеките.

Тъкмо и аз исках да кажа. Дени ако не се е наял ще разбереш, ще изпадне в истерия Mr. Green
Денито сучеше по 10-тина минути Hug
Стига сте се панирали, всички ще имате кърма. Важното е желание за кърмене да има, защото колкото е удобно, толкова е и .........................абе това е поредната жертва , която се прави в името на най-скъпото ти нещо Heart Eyes

Пърли не се отваря скрина. Разгледах ги другите. Уф незнам накрая токъв ще взема. Искаше ми се с по-дълбоки чекмеджита, че тея са като за ластици и шноли-много плитки Rolling Eyes

Значи среща в Понеделник Айде да е към обяд , а  Rolling Eyes и кажете къде. Нещо със меки сапарета, че аз не мога да си седя на д-то Mr. Green
Виж целия пост
# 47
както беше 35 градуса и слънце тука изведнъж стана страшна буря - в момента е тъмно на вън ,затворих всички прозорци..направо бедствие..
Виж целия пост
# 48
Виж целия пост
# 49
E Titi с тази снимка ни  размечта, тази ще е първата година в която няма да ходя на море от как се помняяяяя..... Cry
Мисля, че мамите до морето в това отношение са с голямоооо предимство, ще си разхождате бебчетата на лек ветрец, много слънце заобиколени от усмихнати, почиващи хора ooooh!

До сега гледах по тв-то как готвят и като ми се дояде и хайде в  кухнята да правя същото Rolling Eyes
Виж целия пост
# 50
От времето ли ,от какво не знам ,но тонуса ми е под нулата!Сутринта едвам пуснах една прахусмукачка и прах забърсах и това ми бяха силите!И по тоя случай днес се къпах седнала иначе нямаше да стане!Имаме си един пластмасов стол,вкарах си го в банята,душа от горе и така царски(по-скоро бабешки) си се изкъпах!Всичко ми беше на една ръка разстояние ,е трябваше да се надигна да си измия задните части Grinning но това се преживява!Даже си изпрах две дрешки така седяща!Абе представям си каква гледка съм била ,обаче не ме е срам ,защото си ми беше много комфортно!Сега ще полегна малко преди пътуването!
Виж целия пост
# 51

....... А по този повод единственият коментар на благоверния ми (в отговор на моята реплика: "Ама виж, че са ми пораснали, по-големи са, нали?") беше: "То от корема не си личи"  Twisted Evil Другото му по-забележително изказване относно фигурата ми беше: "А, и талията ти вече е по-широка" (гледаше ме в гръб). Нямам думи просто от него понякога.

Julie.k , спокойно и моя мъж така ми говори вече месец, а аз съм пораснала от талия 68см (в началото на 3-ти месец) на 92см (в изправено положение, 8-ми месец/34-та седмица) и през ден ме пита: "Още ли ще ти расте корема?" Инече съм нисичка и наистина изглеждам доста заоблено  #Crazy
Виж целия пост
# 52
Душичката, посмях се с теб. Но и аз от сутринта съм захванала, а едва сега минавам към банята, а и гости ще чакам довечера. Много бавно действам, но за седнала не се бях сещала. Joy
Благодаря и на Кети , и на Белинда, както е казал народът: "каквото сабя покаже". Ей го на баткото, на 5 години стана, без кърмене, но наистина е много по-удобно, за евтино да не говорим. Ще се постарая, а и с ваша помощ може и да успея!  bouquet
Виж целия пост
# 53
И по тоя случай днес се къпах седнала иначе нямаше да стане!Имаме си един пластмасов стол,вкарах си го в банята,душа от горе и така царски(по-скоро бабешки) си се изкъпах!Всичко ми беше на една ръка разстояние ,е трябваше да се надигна да си измия задните части Grinning но това се преживява!Даже си изпрах две дрешки така седяща!Абе представям си каква гледка съм била ,обаче не ме е срам ,защото си ми беше много комфортно!Сега ще олегна малко преди пътуването!
hahaha Joy Joy
Отивам и аз да полегна
Виж целия пост
# 54
здравейте момичета Simple Smile

извинявайте, че ви нахълтвам в темичката  Embarassed обаче видях, че доста от вас са раждали в Токуда и исках да ви помоля да кажете какви са ви впечатленията от болницата, и от докторите. аз съм бременна за 2ри път, но съм точно толкова неориентирана къде да се следя и да раждам, колкото и първия Simple Smile мерси  Hug
Виж целия пост
# 55
Здравейте и от мен.
Веси ние сме с Кенди на 1000 оборота, АА клас, много сме доволни, не е много шумна и има програма 32 мин за половин пране.
аз да ви се оплача, големия племенник е с пневмония, какви са тия софийски лекари нямам думи newsm61. Те  живеят в София от година, на малкия му правиха 3 операции на бубката, хем специалисти Детска урология в Пирогов - и трите операции неуспешни  smile3518 имаше скъсена уретра и сега пак пишка от 2 места. да бяха го оставили в Русе по-добре. цяла зима кашля, то не бяха сиропи, то не бяха антибиотици. в момента е тук с брат ми и снаха ми и понеже на снаха ми майка й е педиатър се оказа пневмония  smile3516 и сега ще стои тука 1 седмица на инжекции. Леля Руми (педито) направо недоумява как не са чули хриповете в десния дроб. та какво да кажа  - софийски лекари, навсякъде некадърщина smile3511
та така оплаках ви се, сори.
най-важното е че ние с бебо сме добре, и аз вече трудно спя, такова въртене настъпва нощем, даже снощи явно съм заспала дълбоко и по едно време се събуждам от болки в корема и кво да видя льопнала съм се по корем  smile3506
в понеделник съм на ЖК, ще се отчета...
лек, хладен и приятен ден на всички. smile3525
Виж целия пост
# 56
здравейте момичета Simple Smile

извинявайте, че ви нахълтвам в темичката  Embarassed обаче видях, че доста от вас са раждали в Токуда и исках да ви помоля да кажете какви са ви впечатленията от болницата, и от докторите. аз съм бременна за 2ри път, но съм точно толкова неориентирана къде да се следя и да раждам, колкото и първия Simple Smile мерси  Hug
От наште мами само една е родила и тя не е от София Peace
Тук сме очакващи все пак, за ЮЛИ...
Виж целия пост
# 57
Привет! Мен ме е налегнал един адски мързел откакто съм в болничен и нищо не ми се прави. Днес се наканих да изляза до кварталното магазинче едва след като видях, че дъжда идва. Тук за кратко се изви лятна буря със силен дъжд и светкавици, но вече спира, а въздуха се разхлади и освежи. За мен е добре дошло, че 2 дена жеги малко нанагорни ми дойдоха.
Вчера на лекцията бяхме само аз, Танита и Купа. Беше интересна, една педиатърка от МД-Варна говори за най-честите грешки при захранването на кърмачетата. Много готина млада мацка, в час с всички новости за късното захранване, но и тя бременна  Wink Най-интересното за мен беше, че късното захранване започва от 6-я месец (или 26-та седмица), но се брои от датата на термина (особено ако бебчето е родено по-рано). Не се захранва болно дете, започва се с млечна каша, после зеленчукови пюрета, плодовете по-нататък защото били сладки, бебчетата ги харесвали повече и отказвли зеленчукови и месни  Simple Smile
И аз се канех да питам за подготовката на зърната. Моите са станали чувствителни и ме сърбят, а сутрин имам корички от засъхнала коластра. Затова ги почиствам с клечки за уши напоени с олиото за бебета на Hipp. Мисля да си взема чист ланолин да ги мажа.
На ЖК ми издадоха обменния лист и ми казаха оттук нататък личната карата, листа и талона за кръвна група да са винаги в мен, че не се знаело, както и да си приготвям багажа за болницата Sad
Не ми пуснаха влагалищен секрет (честно казано и аз не исках да ме бъркат), защото така или иначе щели да ми предпишат глобулки (от "любимите" на Весито) 2-3 седмици преди раждане. На вас какво ви казаха? Аз другия път ще си настоявам за изследването, защото ако няма гъбички може само с антибактериални глобулки да се рамина. Хич не обичам такова "профилактично" третиране без причина.
Веси за пералня ние като си избирахме правихме проучване по форумите и магазините. Старите модели на Whirpool са добри, новите на късмет, имали партида от която всички течали #Cussing out Ние си взехме Indesit пере добре, но е много шумна. Колежка е много доволна от Electrolux, Ariston имат модел който не е шумен (пише май Silent night).
Виж целия пост
# 58

Значи среща в Понеделник Айде да е към обяд , а  Rolling Eyes и кажете къде. Нещо със меки сапарета, че аз не мога да си седя на д-то Mr. Green

Идва ми на акъла ***та на Хр. Белчев, диваните са меки, прохладно е, а какви нещица имат за яденеее  smile3508

А? Какво става  newsm78, защо не ми дава да напиша името на заведението, а вместо това ми изкарва звездички?
Виж целия пост
# 59
Пухтулка, забраниха им го, защото нещо се осраха преди време от тая сладкарница. Някакви реклами, чудесии, не помня вече. АКо пробваш на латиница - излиза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия