ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 64)

  • 14 881
  • 290
# 165
Еййййййййййййй страхотно.

Честита беборана. Да са живи и здрави. Желая им бързо възстановяване и адаптиране към новата среда.
Дано датата и носи само късмет и успех в живота на малката бебка.


Ех, че хубаво. А аз тъкмо си затварях PC-то и току да изпусна новината. Тя нали беше писала преди 2-3 дни, че тапата и паднала. Значи все пак не се стои дълго време без нея, а се ражда.  newsm78
Виж целия пост
# 166
Лелееееее!!!!!!!! Честито мила ЕМЗИ!!!!!! Много бързо бъзстановяване и много целувки на Тея!!!! А вчера казваше, че няма никакви признаци, ах тииии!!!
Сакси, изпрати и много поздрави от всички ни!


Виж целия пост
# 167
Честито на Емзи. Да е жива и здрава малката принцеса Тея!!!

Леле, дават първият ми гинеколог (от когото избягах) в Огледала. (този, които ми беше казал, че ще ми трябва операция от апандисит и че бебето не се развивало нормално  #2gunfire )

Снощи бях на кино с една приятелка и ... още ме боли кръстът, защото забравих да си взема възглавничката. Дуци, къде е темата за женската вечер.

Някои наистина да пусне къде точно е лагуна, моля.
Виж целия пост
# 168
ЧЕСТИТО НА ЕМЗИ ЗА МЛАДАТА И ГОСПОЖИЧКА ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА И САМО ДА Я РАДВА!

Мамита започна се!!! Направо се разтопих от кеф, толкова ми е хубаво......... Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
Сакси, изпрати и много поздрави от всички ни!
Казах й вече, че всички във форумчето се радват и й честитят. Нека я оставим малко да поспи, пък после почваме на искаме снимки.  Mr. Green

Някои наистина да пусне къде точно е лагуна, моля.
ДА!  Peace
Виж целия пост
# 170
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА ЕМЗИ!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!ДА ПАПКА И СЛУША МНОГО!А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  Ех,момичета май се почна ,а smile3521
Виж целия пост
# 171
Виенски салон Лаryна, ул. 'Христо Белчев' 13

Дуци, къде е темата за женската вечер.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303908.0;all
Не съм казала вечер обаче Laughing
Виж целия пост
# 172
Мамита, не че е много важно сега Grinning, но кога беше на ЕМЗИ термина нещо не го намирам. Просто за ориетир се интересувам newsm78
Виж целия пост
# 173
ЧЕСТИТА БУБОЛИНКА НА ЕМЗИ!!!!! ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА И САМО ДА РАДВА МАМА И ТАТКО!
Виж целия пост
# 174
Мамита, не че е много важно сега Grinning, но кога беше на ЕМЗИ термина нещо не го намирам. Просто за ориетир се интересувам newsm78
1 юли
Виж целия пост
# 175
Запис и от мен Hug(не пиша, защото исках първо да ви изчета)
Аз от 8h скиторя по улиците, че не ми се стои в къщи и преди малко се прибрах, че все пак наближава обяд Crazy
Де Що, радвам се , че не си пострадала при падането Praynig
Само да споделя, че моята бебка не спира да рита и да се върти, одупила се е на една страна и корема ми се е килнал много смешно.
Инка какво ли вълнение я тресе милата Sunglasses


Вижте колко бързо стават хубавите работи !!!
А бебка явно е ритала , за да каже че не и се стои вече в на мама тумбачето  Laughing Hug
Виж целия пост
# 176
Ех, че хубава новина в слънчевото съботно утро!

Честита дъщеричка на Емзи! Да им е жива и здрава, много усмихната и умничка и само да ги радва с таткото!   ura newsm18  bigdance2
Време беше да поведе парада след близначетата Simple Smile Може и юлската мама от 2007г. с вчерашното си пожелание да е "отключила" събитията  Laughing Чудесно, чудесно просто!

Агата, заради тебе тази нощ сънувах, че сме писали пак в 16та страница от темата  Rolling Eyes  Laughing Много неудобно ми беше, да си призная  hahaha Joy

Jollity, за "нашия" лекар ли писа, че го дават в "Огледала"? Или друг някой? Пуснах ТВ, ама явно изтървах, жалко.

О, и Мазнейкова са интервюирали...
Виж целия пост
# 177

Агата, заради тебе тази нощ сънувах, че сме писали пак в 16та страница от темата  Rolling Eyes  Laughing Много неудобно ми беше, да си призная  hahaha Joy



hahahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 178
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, ЕМЗИ! Да ви е здрава, послушна и усмихната малката принцеса, а на теб бързо възстановявяне!

Виж целия пост
# 179
ЕМЗИ, ЧЕСТИТ БЕБОК   bouquet ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия