ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 64)

  • 14 881
  • 290
# 180
ЧЕСТИТА БЕБКА НА ЕМЗИ  , ДА Е ЗДРАВА И КРАСИВА И МНОГО ДА ГИ РАДВА. Hug Ехххх, вчера докато съм си размишлявала по темаТа и тя е родила Laughing

Аз съм още тук-стискам Laughing
Виж целия пост
# 181
Мами, да ви питам като перете бебешките дрешки махате ли етикетите на вратлето.
Виж целия пост
# 182
Виенски салон Лаryна, ул. 'Христо Белчев' 13

Дуци, къде е темата за женската вечер.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303908.0;all
Не съм казала вечер обаче Laughing

Злато си, Дуци  Hug
Уф, аз тъкмо на него филм ходих вчера. Вземи си възглавничка, че е дълъг (ауу, дават безплатна кола лайт, а с билета можело да си купиш книгата с намаление)

Джулс, не е 'нашият'. Един от Майчин Дом Wink
Виж целия пост
# 183
Леле , имаме си трето бебе  newsm44
Да е жива и здрава Тея, много да слуша мама и тати и на Емзи бързо възстановяване
Боже, и аз се разплаках.
Мерси на всички за отговорите за лигнина smile3525-да на листи е, значи ще го сгъвам във формата на превръзка.
Дуци - не само лигнин си нося, ами ми искат дори и термометър с който ежедневно да мерим температурата на бебо, че нямали-какво повече да кажа.....
kokolin@- В Ловеч има два магазина, в които продават само продукти на Сано и  оттам си купувам гъбата, тоест те са 6 в пакет за 7 лева. Като се ползват и постепенно се изтъркват, на мен три ми стигнаха да избърша латекса в спалнята ( 6 на 4 метра) и три врати  Peace
Ronky - аз мисля да махна етикетите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 184
Честита рожба, мамо Емзи!
Да расте здрава и щастлива малката беборанка!


Виж целия пост
# 185
Честита малка принцеса,Емзи!Да расте красива и послушна и да слушка мама и тати!
Ronky махам етикетчетата да не драскат бебока.
Виж целия пост
# 186
ЧЕСТИТО НА ЩАСТЛИВИТЕ МАМА И ТАТКО! МНОГО ЗДРАВЕ И МНОГО БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА....
Виж целия пост
# 187
Малеееее още едно бебче!!!!!

Да е жива и здрава Тея и само радост да носи на мама и тати, а на Емзи бързо възстановяване!!!!

Виж целия пост
# 188
Лелей, имаме си бебче newsm44 newsm44

Честито на Емзи за малката принцеса! Да е жива и здрава и много радост да носи!

Виж целия пост
# 189
ЧЕСТИТО ЕМЗИ! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ДА ВИ СЛУША И ДА ВИ РАДВА МАЛКАТА ТЕЯ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ТИ ЖЕЛАЯ!
Ама много пишете бе хора, нямате милост  Close. Аз ходя по разходки, чета книжки и шетам по малко из къщи, та не ми остава толкова време да седя пред компа и като седна едвам ви изчитам и после вече не помня за какво съм щяла да се включа  Blush
Тук си искат също да си носиш и лигнин и превръзки, даже някакви подложки в болницата, ама аз още не съм купувала нищо и даже не знам как изглежда тоя лигнин  Blush, ама имам още време, така че...
Аз излизам пак малко сега, че после за обяд да се прибера, а следобед трябва да почивам, че довечера съм на парти, утре ще кача някоя снимка  Crazy
Приятен ден ан всички.
Виж целия пост
# 190
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА ЕМЗИ Hug

Благородно завидях, искам и аз пък!!! Е, като му дойде времето де, ама да идва по-бързичко Grinning

Дуци, Агата, няма да ходим ние на Мечо пух. Ники не се впечатли особено, като му предложих, не е на тази вълна в момента, но все пак можеше да идем. Обаче си имаме баба и дядо на гости за уикенда и просто няма начин да го отделя от тях Laughing
Виж целия пост
# 191
Страхотна новина за Емзи smile3501 newsm44

Да е жива и здрава малката Тея, да радва много мама и тати, а на Емзи - бързо възстановяване  Hug


НБМ
, течението ми е доста скромно и затова си позволявам да спя без гащи. И аз като Белинда се проветрявам за по-лесно раждане Joy
Мислех да си взимам лигнин от аптеката.  newsm78 Дуци, в Тина Киркова ще ми трябва ли или те дават?
И аз мисля да махам етикетите на дрешките, че са ужасно дразнещи дори за моята кожа, какво остава за малко бебенце.
Ние днес ще ходим на конни надбягвания  newsm68 Обожавам конете и нямам търпение вече. Само дано не завали  Praynig
Виж целия пост
# 192
Такаа, коя е следващата мама? Я бързо да си казва ако някой има признаци вече. Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Дуци, на нас в МД не ни дават лигнин, всеки си носи или лигнин, или превръзки, но пак повтарям, на визитация искаха от сутринта да сме били с лигнин за да видят колко са лохиите, цвят и т.н. За после кой както иска. Лично аз си ходех с лигнин, защото бях без бельо няколко дни/тъй като неможех да се наведа да ги обуя или да ги сваля за тоалетна Crazy/ и нямаше къде да залепвам превръзката. Аз и преди като четох, че в Тина Киркова имате и всекидневен тоалет, благородно завидях. Аз се справях чудесно с маркуча в банята, защото не ми се налагаше да се навеждам. Даже май предпочитам този вариант пред подмиването от разни санитарки Embarassed
Бикини - купих си още в началото нов комплект уж за раждането. Памучни, високи да не ми отиват на операцията и изрязани на бедрата да не ми стискат. Но си ги подносих от доста отдавна, много за ми удобни. Ниското бельо ми идва точно на стария белег и ми е много гадно. Ако някой се интересува - марката е Тимор, от Метро -за около 7 лв 5 броя, чист памук и много весели цветове, май повечето комплекти са дюс.

Такаа, коя е следващата мама? Я бързо да си казва ако някой има признаци вече. Mr. Green

Че тя Емзи нямаше признаци вчера, така че всеки може да е  Laughing
Виж целия пост
# 194
И аз да се включа с поздрави за ЕМЗИ!!! Толкова е хубаво, че има още едно бебе. Дасе възстановяват бързо!!!
Аз сънувах родено на 13-ти бебе и се радвам, че всичко е наред (е в съня ми беше 3300гр., ноооо... )
Първото , което направих преди да изпера дрешките беше да махна етикетите. Че те мен ме дразнят, какво остава за нежната бебешка кожичка. Единственото неприятно нещо в случая (поне за мен) е, че ако ми хареса някоя дрешка не мога да видя производителя, за да си потърся същото.
Относно лигнина, понеже на мен никой не ми казва какво ми трябва (док от ЖК беше голяма грешка  #Cussing out) си взех превръзки за родилки - някакви италянски. А м/у другото навремето слагах памук между лигнина, защото определено попива много вързо и при обилно кървено ще е нужно да се сменя на 10-15 мин - така си мисля де...
В тази връзка, искат ли ви дрешки за бебо да носите в болницата???

Хубав ден на всички и да се радваме с Емзи  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия