ЮЛСКИ съкровища'08 (тема 65)

  • 20 740
  • 291
# 135
Ама и аз съм един олигофрен, NBM, извинявай, става дума за крема за гърди Лансинох, с тоя бременен мозък не помня ти ли писа, че си го купила или някой друг. Така идиотски съм се изразила, че ме хвана срам! EmbarassedГолям съм дебил. Ако ти си го купила би ли могла да ми обясниш за какво точно се използва, чувала съм го и друг път, ама не помня откъде. Още веднъж се извинявам! Blush
Аз бях писала за крема Лансинох. Купих си го преди месец. На упътването пише, че е за разранени зърна в следствие на кърмене. Пише още че било препоръчително и през последния месец от бремеността да се мажем, но като поразпитах тука съфорумничките се оказа, че не е необходимо. А и то опаковката е толкова малка, ще го оставя за след раждането.
Виж целия пост
# 136
И какво стана! Излиза, че пластмасовите шишета са вредни Shocked а силиконовите биберони???
хайде сега да търим стъклени бутилки. Нова тема за притеснение  Confused АМАН!!!
Виж целия пост
# 137
честито на юлската мама   bouquet нищо, че не от нашите Simple Smile много да се слушат и да се си се радват  newsm30

Много се радвам, че пишете за кремовете за зърна, че аз тъкмо щах да досаждам с такива въпроси  Hug
Виж целия пост
# 138
Олелеее, пак последна да разбераааа!Честито на мама Емзи, да са живи и здрави и скоро вкъщи!


За кремчетата и аз си взех Лансинокс и се мажа сутрин и вечер, дано действа.
Хубав ден и до утре, който ще идва.  Hug
Виж целия пост
# 139
За предизвикване на кърма ги затопляш, а за облекчаване на болки ги изстудяваш. Ще видим колко са ефикасни. Купих си ги от Пигис хаус по препоръка на една приятелка и на продавачката.
Ай, ей таквоз чудо ми трябва Sunglasses Ще чакам повече инфо. Peace
Между другото сигурно не си видяла, но те питах от кой магазин в Италия е купен Джиджо, че сестра ми е луднала с тая играчка Party Свекър и пътува до Италия редовно и иска да му поръча.

Аз ползвах такова нещо. Бях писала преди време. За ето такова нещо говоря, но моите май не бяха на Chicco и струваха 15лв.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=3474
Дисковете са ефикасни, но за съжаление ги купих като се бях прибрала от болницата, а преди това имах повече нужда от тях. Същата работа върши и ако намокриш една по-малка хавлийка в гореща вода на чешмата и си правиш компреси на гърдите с нея.
Виж целия пост
# 140
И какво стана! Излиза, че пластмасовите шишета са вредни Shocked а силиконовите биберони???
хайде сега да търим стъклени бутилки. Нова тема за притеснение  Confused АМАН!!!

Ами ние вече го бяхме коментирали това, има доста теми във форума. Аз затова си купих стъклени бутилки.
Все пак има и бутилки от пластмаса, на които пише Бисфенол фрее, т.е нямат тази вредна съставка.
Не се шашкайте, както каза д-р Масларска и пластмасовите шишета са ОК, но трябва да се следи срока им на годност, понеже след него започва отделянето на тази вредна съставка.

А силикона не е пластмаса, той си е ОК Peace

ПП. Коколин, мерси за линка и най-вече пояснението, щото и аз такива дискове гледах, ама как не съм видяла, че стават и за затопляне newsm78 Ще си взема   bouquet
Иначе резервния вариант е кърпите с топла вода.
Виж целия пост
# 141
Здравейте и от мен  Sunglasses
Да се отчета, че днес бях на ЖК-водите ми са добре , но плацентата е тръгнала да зрее, плода е развит-може да излиза спокойно.Главичката е застанала идеално за нормално раждане, каквото и да значи това  Whistling. Корема ми е паднал и бебто е развито и според доки до седмица две бебчо ще е при нас. Confused
Вече две циганки ми казаха, че е момче ( ама не такива врачки ) , та ще видим доки ли ще познае или малцинството.  Crazy
Астарта- бързо оздравяване на малкия  Hug
Крем за зърна и аз имам, но ми го прати приятелка от Германия и е някаква тяхна марка там и пише на немски в упътването, а той определено не ми е силен език, та май ще го ползвам както аз си реша  newsm78
Бебчо при мен не шава много много вече, сигурно му е тясно. Контракции имам редовно, но не са болезнени и не пия Но шпа за тях.
Гони ме някакъв страшен глад -май ще ударя 100-те килца  #Crazy
Виж целия пост
# 142
Деница, честито на твоята приятелка  bouquet! Да й е живо и здраво бебчето Hug!

Лекарката ни изписа Аугментин, уж точно защото лекува както отити, така и бронхити, и тонзолити. Алекс по принцип си има проблеми с третата сливица и от нея лепим всякакви болести УНГ. А за широкоспектърните АБ наскоро четох: "Какво представлява широкоспектърния АБ? Това е АБ, който избива всичко живо по пътя си" Twisted Evil. Черен хумор, за съжаление, но като се налага, ще го давам Confused.
Виж целия пост
# 143
И какво стана! Излиза, че пластмасовите шишета са вредни Shocked а силиконовите биберони???
хайде сега да търим стъклени бутилки. Нова тема за притеснение  Confused АМАН!!!
Ами ние вече го бяхме коментирали това, има доста теми във форума. Аз затова си купих стъклени бутилки.
Все пак има и бутилки от пластмаса, на които пише Бисфенол фрее, т.е нямат тази вредна съставка.
Не се шашкайте, както каза д-р Масларска и пластмасовите шишета са ОК, но трябва да се следи срока им на годност, понеже след него започва отделянето на тази вредна съставка.
А силикона не е пластмаса, той си е ОК Peace

Абе я стига.  Naughty Чак пък толкова да се престараваме. То и компютрите са вредни, ама ние по цял ден си дремуцаме пред тях. Не мисля, че измежду известните марки, които майките масово ползват има вредни шишета.
Виж целия пост
# 144
И какво стана! Излиза, че пластмасовите шишета са вредни Shocked а силиконовите биберони???
хайде сега да търим стъклени бутилки. Нова тема за притеснение  Confused АМАН!!!
Ами ние вече го бяхме коментирали това, има доста теми във форума. Аз затова си купих стъклени бутилки.
Все пак има и бутилки от пластмаса, на които пише Бисфенол фрее, т.е нямат тази вредна съставка.
Не се шашкайте, както каза д-р Масларска и пластмасовите шишета са ОК, но трябва да се следи срока им на годност, понеже след него започва отделянето на тази вредна съставка.
А силикона не е пластмаса, той си е ОК Peace

Абе я стига.  Naughty Чак пък толкова да се престараваме. То и компютрите са вредни, ама ние по цял ден си дремуцаме пред тях. Не мисля, че измежду известните марки, които майките масово ползват има вредни шишета.

Мдаааа, колко сте прави само! То наистина ако започнем да изброяваме за вредните неща............

За крема за зърна - аз ползвам Гармастан - много ми го похвалиха, само че аз реших да ползвам и сега - в последния месец.

Виж целия пост
# 145
Здравейте,има ли някой CryДеси, като гледам май си тук...?!?
Виж целия пост
# 146
Какво си правите?Аз трябваше да ходя на изследвания днес, ама нещо станах с дупето нагоре и реших , че не ми се излиза....
Виж целия пост
# 147
Привет и от мен,аз докато се добера до компа сте изписали 4 страни4ки,а сега ве4е сте и излезнали сигурно Grinning

Изобщо не съм гледала новините днес,какво то4но трябва да гледам какво пише...?Не,4е се впе4атлявам много,защото то наистина ако запо4нем да гледаме и да 4етем кое вредно и кое не,ще се ошашкаме..

И да ви се опла4а набързо,тази ве4ер бях олимпиец във WC-то,до онази ве4ер се биех в гърдите,4е ставам по един път,оба4е тази ве4ер разбих вси4ки рекорди Grinning-неискам да ставам толкова много,разбива ми се съня SadКолкото до мърдането на бебо,аз защо го усещам по слабо от преди-ве4 съм в 9-я и аз си мислех,4е трябва да е по бурен-още пове4е,4е доктора ми каза,4а сигурно ще се роди 4 кила най-малко.Оф,назнам,в сряда съм на ЖК и ще видим какво ще кажат.
Ей,колкото пове4е наближава,само глупости си мисля....
Виж целия пост
# 148
Здравейте, аз бях на ЖК днес, бебчо си върви добре, слушахме тонове, взех си вече 45-дневния болничен. а също така за 3 седмици съм качила само 400 гр.  newsm44
за тия кремове за зърна дето си говорите се чудя дали да не се мажа и аз с нещо от деветия щото и на мен са ми чувствителни зърната, хареса ми тоя крем на Авент, само се чудя дали ще го има по тукашните магазини, ще пробвам в Щъркела, май там предлагаха на Авент джаджите...иначе циците ми се обелиха 2 пъти все едно на море съм била...чудна работа...а се мацотя като пехливанин с какво ли не...
айде прохладен ден ви желая   love001
Виж целия пост
# 149
Здравейте,има ли някой CryДеси, като гледам май си тук...?!?

Тук съм Whistling

Днес правим със съпруга ми една година откакто сме женени и затова ви черпя виртуално married luvbed Heart Eyes с всички вкусотии, които си пожелаете.

Колкото до ритниците - в някои моменти направо ми се реве от болка. С всеки изминал ден е все по-активен. Мъжът ми вече не пита дали рита, защото то се вижда и през дрехите ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия