Набор 2001 - 14

  • 16 453
  • 316
# 150
Днес личната ми каза, че ваксинациите не са задължителни и мога да се откажа срещу подпис Simple Smile
Моите щерки заминават на село с баба и дядо и отсега ми е мъчно. Цяло лято ще са там (с изключение на една седмица на морето) Confused
Виж целия пост
# 151
Рени защо искаш да се отказваш от ваксината.Мисля че е по опасно ако......... несе бият?
Виж целия пост
# 152
DIVA_ORHIDEQ, и аз мислех, че е опасно, но в Здравния форум изчетох всичката информация, която има за ваксините и си промених мнението. Макар, че моите вече имат всички имунизации до момента...
Виж целия пост
# 153
DIVA_ORHIDEQ, и аз мислех, че е опасно, но в Здравния форум изчетох всичката информация, която има за ваксините и си промених мнението.
сподели моля те ако не искаш тук на лични .А в училище няма ли да направят проблем там понеже искат паспорта с всички ваксини
Виж целия пост
# 154
При нас не са искали парички засега за училището  newsm78
Виж целия пост
# 155
На Дияна вече й сложиха две от ваксините.
За нея не знам, но аз моите не съм си слагала, май ще пропусна.
Виж целия пост
# 156
Мими ние днес занесохме удостоверението. Зам. директорката каза "ще чакате класната да се обади за РС".
Ох аз не успях да отида вчера  Tired в понеделник ще го занеса ,а родителската незнам за кога ще ни се обаждат ама посред лято питай ме кой ще открият тука в София. Хората вече са си хванали пътя, по рано от септември невиждам да се организира някъква РС с прилично количество присъстващи   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
Ние сме на море- минавам набързо да почерпя на патерица за РД-то на малкия. Менюто е по желание  Grinning
Виж целия пост
# 158
Ние сме на море- минавам набързо да почерпя на патерица за РД-то на малкия. Менюто е по желание  Grinning
Честит рожден ден на малкия Hug
Джин с тоник, ако обичаш Grinning
Приятно изкарване  grinning039
Виж целия пост
# 159
donsita да ти е жив и здрав малкия да стане  голям мъж  и много щастие му желаеме .и много да ви радва
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 160
Дарето от днес е на занималня.
Звънях преди малко,казаха че няма никакви проблеми.
Намерило си приятелки детето,играло е,писали са...
Не е яла много,но това не ме притеснява особенно,тя не е от най-яшните.
Май е нямало проблеми с адаптацията...,порасна маминото детенце  Sad ,справя се самичка.
Виж целия пост
# 161
Здравейте!

donsita, честит празник с леееко закъснение!

С Констанца миналата седмица направихме мантуто, резулатата от което е "чудесен" според лекарката. Оттърва едно боцкане Тантура, другите две ще са, след като се върне от морето, на което заминава довечера. Ще правим инжекциите през 1 седмица. Според лекарката ни така е по-добре за Танти, че две боцкания на веднъж, ще ми излезнат през носа.
Виж целия пост
# 162
Ние двете ваксини ги сложихме наведнъж и нямахме никакъв проблем,нито подуване нито болка ,нищо. Само не разбрах сега има ли и трета newsm78 която трябва да се слага.
Виж целия пост
# 163
miki3, трябва да се прави и манту. Ако резултата не е ОК, се бие БЦЖ.
Виж целия пост
# 164
miki3, трябва да се прави и манту. Ако резултата не е ОК, се бие БЦЖ.
Мерси  Hug
Приятно изкарване на морето на детенце  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия