Набор 2001 - 14

  • 16 452
  • 316
# 210
Вярно, компанията се увеличава   bouquet
При нас сътресения и вълнения нямаше. Изпитът на Дияна пропуснах, бях в родилното. Сигурна е била развълнувана. Бях казала на мъж ми да не й казва "изпит", да не вземе да се уплаши и притесни Simple Smile
В 16то ОУ в Надежда ще бъде Дияна.
Виж целия пост
# 211
AnMary, miki3 - дайте да се организираме, вчера събрах Лора с Габи за малко, е пощуряха направо...като ги съберем с Диди и Симончето, просто си представям  #Crazy
Виж целия пост
# 212
AnMary, miki3 - дайте да се организираме, вчера събрах Лора с Габи за малко, е пощуряха направо...като ги съберем с Диди и Симончето, просто си представям  #Crazy

Ако искате истинско щуреене най добреда направим среща в някоя градинка Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 213
напълно подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 214
Мими заминават за морето, или тази сутрин са заминали, или следобед пътуват.
Дияна е закотвена тук Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Ако искате истинско щуреене най добреда направим среща в някоя градинка Mr. Green Mr. Green

Ами хайде  Hug
Виж целия пост
# 216
Здравейте и от нас!
Съвсем отговорно мога да заявя, че се преместихме, почти се наредихме Wink, и колко е хубаво да си имаш отделна спалня и кухня  Crazy. Сега кротко ще си донареждам, надявам се близките 10 години да не се местим, въпреки че мъж ми каза, че било Team building activity - айде, няма нужда, предпочитам да се бийлдваме на почивка примерно  Laughing.

Лени - досега четох за патилата ви с Шилер... просто нямам думи. Според мен си постъпила правилно като си махнала от там Лъчи.  Hug

Ан-Мари - вие отказахте ли се от "Британика"? Аз съм навита да водя Йоана, обаче свеки и мъж ми ме убеждават че нямало смисъл тази година, да сме видели как ще потръгне 1-ви клас... а според мен тя ще забрави всичко за една година, да не говорим, че и не я записах на английски в у-ще, защото бях сигурна, че ще ходи в Британика...

Поздрави от нас!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
Ако искате истинско щуреене най добреда направим среща в някоя градинка Mr. Green Mr. Green

Ами хайде  Hug

Отнасям се крайно одобрително Flutter към такива инициативи - ще следя!!!

Роси74 честита ви къща миличка - голяма радост и страхотен положителен заряд е местенето в нов дом и подреждането Peace Иначе за местенето и аз тази част искам някак ако може да се прескочи  Rolling Eyes и хопп направо от старата къща в новата.
Колкото до предишното място, на което бяхме опитваме се взаимно да изтрием спомените си от там. Нещата, които разбрахме след като взехме решението, че си тръгваме се оказаха по-страшни и от най-страшните ми кошмари и сега си обясних доста от промените в държанието на детето в последната година. Език се учи, здраве, нерви и самочувствие не се дават даром обаче. Не съм си намерила детето на улицата, за да позволя подобно отношение към него.
Виж целия пост
# 218
Най-накрая се доредих и аз!
  bouquet Добре дошли на новите майки и техните звездички!   bouquet
Явно сте заформили хубава дружинка за разходки, поздравления!
Ирен е на вилата, командирована с още няколко деца и с дядо си. Забавляват се чудесно. За нас този месец е осеян празници (таткото и малкия бяха рожденници 2 поредни съботи) и въоще не се задържаме съботно - неделно в София. За любителите на планинския туризъм ще препоръчам страхотно местенце - язовир Антон Ивановци м/у Кричим и Девин. Невероятно красиво място! Не бяхме ходили в тази част на Родопите, но започваме да я изследваме Simple Smile. Ще кача и снимки, защото си заслужава да се види.
Аз вече нямам търпение за отпуска, да мога да си видя децата като хората, да попътуваме повече. Но ще се почива чак август-септември, а дотогава имам доста работа да отметна Tired!
И аз вчера успях да изчета какво е написала Lennyh по случая с Лъчи, но така или иначе знам за какво става въпрос отдавна вече. Това, което се случи ме стресна и ме накара доста да се замисля аз как бих постъпила в подобна ситуация. Радвам се, че така бързо успяхте да намерите алтернатива, но ми е  доста криво, защото познавайки младежа, знам, че не са прави. В крайна сметка той винаги ще си бъде едно живо, будно и умно дете. Жалко е, че явно нямат достатъчно добри специалисти, които да излязат от този криво скалъпен модел.
Засега - толкова! Ще се включа отново със снимки Simple Smile!
Поздрави на всички малки и големи!  bouquet
Виж целия пост
# 219
Роси аз записах Дияна на английски в у-ще. Ще видя как ще потръгне и дали ще има нужда от допълнителни занимания.
В Британика е хубаво. Казаха, че ще ни чакат есента Simple Smile
Самостоятелното жилище си е хубаво нещо. Ама аз искам пак да се преместим Simple Smile казваше нещо за Лозенец. Там ли сте?
Виж целия пост
# 220
Роси аз записах Дияна на английски в у-ще. Ще видя как ще потръгне и дали ще има нужда от допълнителни занимания.
В Британика е хубаво. Казаха, че ще ни чакат есента Simple Smile
Самостоятелното жилище си е хубаво нещо. Ама аз искам пак да се преместим Simple Smile казваше нещо за Лозенец. Там ли сте?


Там, там  bowuu. Все още обаче не мога да свикна с по-бедния асортимент в магазините - невероятно, но факт; както и с по-'солените' цени на зеленчуци и плодове на пазара... Най-вероятно от Пикадили ще се пазарува по-сериозно; или пък от Билла пак.
Амии освен значи и аз да се опитам да запиша Йоана на английски в училище  newsm78.
Виж целия пост
# 221
Записах Оги в 137у-ще в Люлин.Аз съм учила там,доволна съм,с разширено изучаване на английски е.
Виж целия пост
# 222
Амии освен значи и аз да се опитам да запиша Йоана на английски в училище  newsm78.
Пробвай и виж как ще е.
На Дияна програмата няма да е лека, ще видим. Аз искам на плуване да я запиша някъде.
Кога ще пием кафе? Simple Smile
Виж целия пост
# 223
  Роси74,къде в Лозенец сте?
Виж целия пост
# 224
Чудно,компанията расте.
Добре дошли на новите мамчета и дечица!  Hug  bouquet
Споделете къде записахте дечицата си на училище,имаше ли вълнения и проблеми?
Аз живея в Испания от 4 години и моята дъщеря учи в нормално училище(гимназия)·
Хубавото е че едва 6 годишна изучава 3 езика + своя роден·
Интересното е че има огромно желание да чете и пише на български и се справя доста добре·
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия