Набор 2001 - 14

  • 16 452
  • 316
# 225
вчера ни биха ДТК и полиемелид - в ръката и крачето, и се га са едни драми ... блояло
иначе сме тук поне за сега и сме на линия
AnMary - пиша на ЛС
Виж целия пост
# 226
вчера ни биха ДТК и полиемелид - в ръката и крачето, и се га са едни драми ... блояло
иначе сме тук поне за сега и сме на линия
AnMary - пиша на ЛС
На нас щяха днес да ния бият но лекарката  се сетила че нямат #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out.А за мантуто трябвало да се съберът 10 деца и щяла да се обади #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out.Като стане лошо времето ще се сети тя да трепера  от притеснение и страх #Crazy
Виж целия пост
# 227
....
На нас щяха днес да ния бият но лекарката  се сетила че нямат #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out.А за мантуто трябвало да се съберът 10 деца и щяла да се обади #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out.Като стане лошо времето ще се сети тя да трепера  от притеснение и страх #Crazy

Хм, странно, нашата ме предупреди само да гледам да идем в понеделник, вторник или петък. Не знам защо, но се съобразихме и преди месец свършихме това дело. Слава Богу, резултата беше "чудесен" според лекарката и оттърва БЦЖ. Миналата седмица отидохме без уговорки с лекарката и нямаше проблем за полиото. Другия месец ще направим и ДТ-то. Нашата така процедира-не на веднъж. Може и да е за добро, моята пъзла каза, че хич не боли. Ако трябваше и двете на куп, сигурно щеше да мрънка цял ден. И без това чак декември прави 7г, та не бързаме  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Амии освен значи и аз да се опитам да запиша Йоана на английски в училище  newsm78.
Пробвай и виж как ще е.
На Дияна програмата няма да е лека, ще видим. Аз искам на плуване да я запиша някъде.
Кога ще пием кафе? Simple Smile
Aми кажи де... малко сложно се получава - ако имате път натук - звънни!  Hug

  Роси74,къде в Лозенец сте?
Фантичке - точно до бившия РУМ "Ч. връх", понастоящем "Европа". А вие?  Flutter

На Йоана и направиха проба за Манту още юни месец, всичко е наред там, а за ДТ и полио-то Джипито каза, че мога да и купя Тетраксим - едно бодване се получава, макар че има и К вътре; още мисля по въпроса. Другия месец и 2-те ще ги ваксинираме наведнъж, само да са здравички  Peace.
Виж целия пост
# 229
Хм, странно, нашата ме предупреди само да гледам да идем в понеделник, вторник или петък. Не знам защо, но се съобразихме и преди месец свършихме това дело. Слава Богу, резултата беше "чудесен" според лекарката и оттърва БЦЖ. Миналата седмица отидохме без уговорки с лекарката и нямаше проблем за полиото. Другия месец ще направим и ДТ-то. Нашата така процедира-не на веднъж. Може и да е за добро, моята пъзла каза, че хич не боли. Ако трябваше и двете на куп, сигурно щеше да мрънка цял ден. И без това чак декември прави 7г, та не бързаме  Mr. Green[/b]

така е защото резултатите се отчитат след 3 дена и съответно трябва да е работен ден - понедлник, вторник или петък.  Peace ние също бяхме без уговорки, просто минахме нямаше хора и готово, ама каката сега такива сценки прави - особено с крака, че не е истина а д-р каза че не трабва да прави реакция...ама не...мойта си пада малко актриса та не знам
Виж целия пост
# 230
Хм, странно, нашата ме предупреди само да гледам да идем в понеделник, вторник или петък. Не знам защо, но се съобразихме и преди месец свършихме това дело. Слава Богу, резултата беше "чудесен" според лекарката и оттърва БЦЖ. Миналата седмица отидохме без уговорки с лекарката и нямаше проблем за полиото. Другия месец ще направим и ДТ-то. Нашата така процедира-не на веднъж. Може и да е за добро, моята пъзла каза, че хич не боли. Ако трябваше и двете на куп, сигурно щеше да мрънка цял ден. И без това чак декември прави 7г, та не бързаме  Mr. Green[/b]

така е защото резултатите се отчитат след 3 дена и съответно трябва да е работен ден ....

Да, бееее  ooooh!
Виж целия пост
# 231
На Оги онзи ден му биха и двете ваксини,много съм горда с него,аз ако бях,щях да орева поликлиниката Embarassed,а последната седмица на август ще ходим за манту
Виж целия пост
# 232
А коя от ваксините е Д2?
Виж целия пост
# 233
А коя от ваксините е Д2?

newsm78 Аз само за ДТ(дифтерит/тетанус) знам и отделно полио и манту.
Виж целия пост
# 234
А коя от ваксините е Д2?

newsm78 Аз само за ДТ(дифтерит/тетанус) знам и отделно полио и манту.
А тя ли беше рекох да не е някава друга нея знам под Д2 Embarassed newsm78
Виж целия пост
# 235
Aми кажи де... малко сложно се получава - ако имате път натук - звънни!  Hug
Мога да разходя Дияна някой ден Simple Smile Исках да я водя в "Земята и хората". Ще видя Джони какво ще каже за утре или неделя.
Вие какво ще правите през уикенда?
Виж целия пост
# 236
Aми кажи де... малко сложно се получава - ако имате път натук - звънни!  Hug
Мога да разходя Дияна някой ден Simple Smile Исках да я водя в "Земята и хората". Ще видя Джони какво ще каже за утре или неделя.
Вие какво ще правите през уикенда?
Най-вероятно ще ремонтираме другия апартамент Sad, т.е. няма да сме тук. Живот и здраве по-нататък  Hug.
Виж целия пост
# 237
Алооууууу, къде сте? Аз от нямане какво да правя, пуснах една темичка  Mr. Green http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320472.0#new
Виж целия пост
# 238
Топим се Simple Smile За жега става дума.

Написах "топим се" и се сетих за вица:
На българското черноморие:
- Топим се! (демек давя се)
Спасителят:
- Ми топи се ве, нали за това си дошъл на море!

Сега че те чета в пазаруването Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Вижте какъв сайт намерих http://www.abc-bg.be/indexn.htm На Мия й е интересен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия