Летните вълнения на..НАБОР'95

  • 20 164
  • 300
# 90
Тези дни стана на дума с една мама за курсове и една мама съседка каза, че тези дни ще ходи да си записва детето, защото вече се притеснява да не е късно  Shocked


Добро утро!
Така е
във веди записването започна още юни месец
моя син го записах ,даже направи и входящия тест,който е а разпределение по групи
Виж целия пост
# 91
cool witch   newsm51  много благодаря за инфото
и аз съм поглеждала във вашата тема за вече бившите
седмокласници-няма друго такова място за по-бърза и
точна информация от този форум .
Поздравления за успехите на вашите деца
Нашият купон вече започва.

Виж целия пост
# 92
Вчера една позната учителка ми каза,
че отново щяло да има стачка в началото на годината
някой да е чул подобно нещо
Виж целия пост
# 93
не ,,не съм чула подобно нещо
но.....в тази държава всичко е възможно  Wink
Виж целия пост
# 94
Записах Криси във Веди, ще се яви на тест на 14 септември.

ГеРИ как се представи твоя син на теста? Бил ли е труден?
Виж целия пост
# 95
Миналата година звънях във Веди на 15 септември - вече нямаше места. Казаха, че от април се записвали за септември.
Аз обаче реших с частни учители да действам, че на каката нещо груповите занимания не й действат.
Пробвахме в Софроний миналата година - резултатът е нулев.  Rolling Eyes Не казвам нищо лошо за школата, просто явно този вид подготовка не е за нея.
Виж целия пост
# 96
Записах Криси във Веди, ще се яви на тест на 14 септември.

ГеРИ как се представи твоя син на теста? Бил ли е труден?

не е труден,спокойно
и не е решаващ
просто е нещо като начало за оформяне на групите
после, ако детето на теста е изкарало примерно 3 ,а в последствие покаже добри резултат бива преместено в по-силна група

поне така ми обясниха в школата Peace
Виж целия пост
# 97

Това е добре - защото някъде четох, че във Веди е добре да попаднеш в силната група... Thinking
Виж целия пост
# 98
има логика
аз съм го записала само на БЕЛ
по матем.ще ходи на частни уроци

дано да му се учи Praynig,защото  6 клас завърши незадоволяващо
яко се изложи Mr. Green
тресе го пуберитета и е някакъв малък ужас в къщи Laughing
Виж целия пост
# 99
Тази темичка е чудесна!Вълненията на майките на седмокласниците са пословични, така че се включвам веднага.Аз вече се ориентирах към курсове и мислех, че много избързвам, а се оказа, че
записват деца още от юни месец!
През ваканцията ще оставя "нервния тийнейджър" да си почине хубавичко!
Леко лято и на вашите дечица!
Виж целия пост
# 100
аз записах криси и на БЕЛ, и на математика. тя по принцип е отличничка, но покрай тая истерия с подготовките, някак си не смея да рискувам да не я запиша никъде.... Tired голямото колебание беше - дали школа, или частни учители - последно с баща й решихме да е школа - дано не сме сбъркали...желанието ни - и нашето, и нейното - е Американския колеж...ама ще видим...
Виж целия пост
# 101
При нас колебанието беше огромно ,моя хубостник ако не го натискат
сериозно нищо няма да свърши - няма такъв пубертет, и се е научил
да се извинява с това, че е в такава възраст и затова е такъв.
А аз не успявам само вечер да го контролирам нещата
обсъдихме нещата и последно е решил, че ще ходи при Иванов,
но в училището и изобщо да не си и помисляме да го пращаме на допълнителни
някакви уроци защото изобщо нямало да се яви на този изпит или щял да играе на тото
на теста .
горещо  се надявам като си  го е решил сам да го направи
определено неговите решения си ги отстоява
завиждам благородно на майките с момичета при тях пубертета не е толкова ужасен
Виж целия пост
# 102
"завиждам благородно на майките с момичета при тях пубертета не е толкова ужасен" - де да беше вярно...ама няма да почвам, че си имаше отделна тема за това !
 Моята заяви , че иска на частни уроци и сега съм в чуденка къде да ги търся тези учители - нямам познати деца, който да са кандидатствали тази или миналата година , че да ми дадат информация за подходящи учители  newsm78
Виж целия пост
# 103
Ама вие направо ме притеснихте! Shocked
Аз все си мисля,че изтерясвам с прекаленото си интересуване по въпроса с подготовката,а сега излезе ,че сме закъснели.
Колебая се между Веди,Тара и Образователни технологии.За математиката мисля,че ще е по-добре с частен учител.Ако някой има конкретни предложения,готова съм да ги чуя. Laughing

Виж целия пост
# 104
ellitza  Мисля , че ако си се насочила към курсове то  Образователни технологии  са страшно добри
/някъде четох и от други майки подобни мнения /
аз щях там да го записвам ,ако не беше такъв инат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия