Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво може да причини парене при уриниране?
Какво представлява записът на тоновете на плода и кога се извършва?
Какви са препоръките за използване на лекарството 'Gynazoл' срещу гъбички?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво може да причини парене при уриниране?
Паренето при уриниране може да се дължи на различни фактори, като инфекции на пикочните пътища, камъни в бъбреците или уретрата, възпалителни процеси и други проблеми. В случай на парене по време на уриниране е важно да се консултирате с лекар, който ще проведе необходимите изследвания и ще определи подходящото лечение.
-
Какво представлява записът на тоновете на плода и кога се извършва?
Записът на тоновете на плода представлява процедура, при която се измерва сърдечният ритъм на бебето. Тази процедура се извършва редовно по време на бременността, за да се следи здравословното развитие на бебето. Обикновено записът на тоновете се извършва при всяка консултация по време на бременността.
-
Какви са препоръките за използване на лекарството 'Gynazoл' срещу гъбички?
-
Кои са препоръките за избор на прах за пране на бебешки дрехи?
-
Какво представлява тономeтрията и защо се извършва, а също така какво представлява кардиотокографията и защо е важна?

Обаче утре ще отида с мъжа ми, защото наистина не мога да се разправям с идиоти. Питах и доктора, със сигурност ми е пуснал кръвна картина, то няма логика да не е пуснал.



Направо бих си поръчала и едно за мен, толкова готино изглежда
Наистина са героини майките, които цедят и дават кърма с шише. Имам приятелка, която година вече цеди и дава кърмата...Направо не ми се мисли, колко труд е това. А това са дребни неща, които могат да се избегнат. Рагадите пък съвсем.


Такива придърпвания ниско долу, болки ..ужас. После явно като се пораздвижих и се оправиха нещата
.


А ако е само в долната част...не знам, корема им го оставям каквото искат да го правят, само ,,дружката,, ще гледам да оправя...
Да бяха дали по една мостричка!