Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е значението на червения конец, който бременните жени носят?
Какво е значението на имената за характера на човека?
Какво е значението на мартениците и защо са в бяло и червено?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е значението на червения конец, който бременните жени носят?
Червеният конец, носен от бременни жени, има символично значение за предпазване от уроки. Това е традиционен обичай, който се свързва с вярването, че конците предпазват както майката, така и нероденото дете от зли сили и негативни влияния. В някои култури се смята също така, че той носи късмет и защита.
-
Какво е значението на имената за характера на човека?
-
Какво е значението на мартениците и защо са в бяло и червено?
-
Какво е значението на феталната морфология и как се извършва?
-
Какво означава БХС и кога се препоръчва да се извърши?
Но едва ли ще кръщаваме бебо/ка на някой от роднините..
Много бремелинки си слагат, но никой не може да обясни защо конеца предпазвал от уроки.. Аз знам, че червен конец си слагат на ръката последователите на Кабала, като по този начин изразяват вярата/почитта си към Шефа.

Давид,Максим,Йоан означават- обичан,най-великия,богопомазан,но на бащата му звучат библейски и не ги иска.от бг имената ми харесва само Борис а той и това не харесва
а неговите предложения са абсурдни, даже не мога да се сетя какви бяха само едно от тях се сещам -Никифор



Хубаво е мъжкото име да се избере така, че да се има предвид, че после ще става бащино и да звучи добре по мъжки и на място.
как звучи Давидов само ааа