Моята малка гарга беше на море

  • 1 156
  • 1
Днес си закарах бебока на плажа. Милия така се зарадва, че и на мене ми се стопли душицата. Както беше крив като събухме буйките и като го хванах за ръчичките, той като пое едни големи крачки после чак заприпка към водата.  Ухилен до ушите и припка. Не че ходи ама като държа кунките е много чеврът в краката. Та в началото си мислех, че ще си уплаши от водата, ама не той на мама се е ментал и обича плажа. Такава приятна разходка беше  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Браво на вас!  Hug

Досега не съм срещала детенце, което да не обича да играе с вода.
Е, някои ги е страх отначало като видят морето, но после пък не искат да излизат от водата...

Браво на твоя безстрашен Бебок!
И скоро да се похвалите с почерняло дупе Wink

Все така приятни и весели разходки ви желая    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия