КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30

  • 22 615
  • 590
# 255
за алкохола знаех,но за млякото не !
А изядох половин кофичка  ooooh!
Виж целия пост
# 256
Само зеленчуци и плодове отсега нататък.....24 часа от биенето на инжекцията.....
Виж целия пост
# 257
Мастерче,
аз да не съм на диета бе?
Тя нашата сестра спомена нещо,за смесване с други лекарства ама за продукти каза за алкохол,за мляко не
Виж целия пост
# 258
Водили сме досега 3-ма ученика ухапани от улични кучета до противобесния център за тетанус и всеки път лекарите предупреждават да се избягват тези храни + газирани напитки,за да не спре действието на инжекцията и следователно да не се инфектира...Затова казвам това което съм чула от лекарите там....
Виж целия пост
# 259
Ама, като стана така и мой колега с колелото отиде до аптека и нашата сестра в училище ми я би.
Абе нищо ми няма бе,аз съм стар боен кон.
Виж целия пост
# 260
Ама, като стана така и мой колега с колелото отиде до аптека и нашата сестра в училище ми я би.
Абе нищо ми няма бе,аз съм стар боен кон.
Естествено,че нищо ти няма  Hug Hug Hug Hug ,но се попази тия дни с тая рана...Дано да не е голяма и боляща.....
Виж целия пост
# 261
Няма болка,няма туптене.
само е зачервено.
Аз не видях пирона и не е толкова дълбоко,но нали знаеш прах, мръсотия..
Виж целия пост
# 262
          Жабче, честито ти рожденничка!
         
          ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗАПАЗЕНА МАРКА,
          БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,
          КРАСИВА, ИГРИВА И ЖАРКА,
          РАБОТНА, ИМОТНА,
          УХАЖВАНА И ОБИЧАНА,
          СЪС ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ- ЦЯЛА ОКИЧЕНА!
   
          Наздраве и на трите семейства, нищо че едното е още ембрионче!
 
       
   
Виж целия пост
# 263


      Запазена марка,честит рожден ден!Бъди все така млада,красива и щастлива!
Виж целия пост
# 264
Здравейте бабки,веселушки !
Тук съм,не съм забегнала,но прибрахме вчера щерката
и стола ми пред компа истина.Лятото ще е така,трудно ще се вреждам,
но ще ви преглеждам.

Жабче,да ти е жива и здрава щерката !
Да споделя една хубава новина с вас-
детето издържа успешно изпитите по
френски и отива смело в 9-ти клас.
Успеха и е 5.16 и се надявам догодина
да е по висок.
Нахвалих се,сега ви пожелавам лека вечер
и дано по късно да се включа.
Виж целия пост
# 265
Браво на децата.
Браво на успешно положилите изпити,че са се трудили и трябва да бъдат оценени.  smile3501
Виж целия пост
# 266
Браво и на учителите им ! За твърдостта и строгостта,
за изхабените нерви-благодарности !

Деси ,спри с беличките вече !
Виж целия пост
# 267
      Момичета,само да се обадя и веднага ще лягам,защото за последните две денонощия съм спала общо около 7часа.Утре ще изчета всичко и ще пиша!Приятна вечер!
Виж целия пост
# 268
Иии един човек да ни благодари.
То има и други ама.
А пък за беличките - откъде знаеш че не е за да си взема болничен  Twisted Evil
Не бе голяма съм блейка и ме е срам, но като почне нещо край няма.
Ама да е на нас ,не на децата.
Яге,
Лека ....
Виж целия пост
# 269
         Деси,  много  съжалявам за случилото ти се! Щом си взела мерки- страшно няма, спазвай си и диетата и ще се оправиш. Имала глава да тегли!
         Как са Вики и Габи?
         Янче, днес колко буркана затвори?
         Ремонтаджийките, как сте? Кога ще режем лентата?
Ще ни уморят тия жеги! Дори и до морето ме мързи да отида. Дано утре щерките да отиват, че и аз да се метна в една от колите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия