КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30

  • 22 615
  • 590
# 270
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗАПАЗЕНА МАРКА!



Жабка, честита ти рожденичка!

Фурио, браво на детето!
Аиша, щом дъщеря ти е щастлива с работата, сигурно и ти си доволна?
Още няма вести за Габи - дано да са добри.
Деси съжалявам за случилото се -ама то от много работа - беля стана.
На всички други много  Hug  Hug  Hug
За тези, които са далеч от морето - подарявам ви от нашето




Виж целия пост
# 271
Минавам само да кажа "Здрасти"

Честито на всички празнуващи!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз ще се тропясвам, така че - Лека нощ от мен! Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Добър вечер.Жабче newsm59 newsm59на Марката,да е здрава,щастлива и много обичана newsm59 newsm59.Днес бяхме на преглед,доктора каза,че е зарастнало,но остави гипса до 3.07,тогава пак ще правим снимка и ако всичко е наредмаха гипса.Плачела от топлото и от това,че под гипса много сърбяло.
Виж целия пост
# 273
Габи, дано няма проблем като направите снимка и в скоро време да се отървете от гипса.  Praynig
Желая на всички лека и прохладна нощ!
Виж целия пост
# 274
         Какво правите бе кокичета?
         Къде се губите?
         Рано ли лягате, че ви няма?
         По купони ли сте?
         Утре искам обяснение или извинителна бележка за отсъствието ви!
         Иначе ще се наказваме- казване на виц или интересна случка с хепиенд!
        
         Радвам се за Габито! Малко остана!
        
         Лека нощ и приятни сънища! Весел уйкенд на всички! newsm47 smile3507 newsm53
Виж целия пост
# 275
Добро утро КГБ! Много спите бе! Какви сте ги вършили снощи а?
Хайде, сервирам закуската, заповядайте и да ви е сладко!
Лек ден желая на всички! Hug

Виж целия пост
# 276
Добро утро КГБ,ставайте и хайде на мореееееееее !
Диди,няма желаещи за закуска.
Днес съм на работа и нали шефовете почиват
ние се чувстваме с колежката разкошно.
Лек и приятен ден !
Виж целия пост
# 277
                       Добро утро,момичета!Като гледам сте се разхвърчали по задачки и няма никой.Преди не можех да ви изчета , а сега няма какво да чета! Sad
                       Габче развам се за беба ,то 3-ти ще дойде бързо !  Peace
                       Лек ден момичета и хей ,морски, не ни правете скомина с моренцето,а се цамбурнете няколко пъти във водата и заради нас!
                                                           
Виж целия пост
# 278
Привет момичета!  Heart Eyes
Ей тая жега ни размекна клавиатурите и никой нЕма.  Crazy
Къде сте запладнували рано рано.  newsm78
Викито е добре , сега очакваме и Габи да се оправи и да минава тая черна серия от болежки.  Praynig
Лек и хубав ден на всички.  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 279
Добро утро и от мен!

Габи, да идва 3-ти бързо та да му олекне на малкото Габче!

Танита, лека работа!

 Аз тази нощ за пръв път спах нормално от 2 до 8 ч., а не като предишните от 4 до 7.Леле, какъв мързел ме е хванал, нищо не ми се прави, даже пред компа не ми се седи, защото ми отичат краката.

Деси, пази си раната, защото от жегите се получват инфекции!

Фурия, честит успех на дъщеричката!

Поздрави на всички, лек и дано по-прохладен ден!
Виж целия пост
# 280
Добро утро!
Деси, прочетох какво е станало и моя съвет - вземи си болничен, все ще се ремонтират и без тебе.
Ани замина на работа. Вчера като първи ден правила маникюр до 21,00ч., общо 8 броя + обучение.
Аз чакам към 12 ч. майстори да кажат как да направим от двустаен преходен апартамент - тристаен. Кухнята ще стане стая за Ани, а къде ще е кухнята - нямам представа. Може в хола, може в коридора, може и на балкона. Да видим какво ще решат. И след това започвам да раз-
чиствам и изхвърлям.
Виж целия пост
# 281

 Вчера и днес се разминах без буркани,но затова пък се присъединявам към ремонтаджиите.От снощи са тук свато и жена му,зетя и дъщерята с Криси и приятелят от Русе.И ние двама - бройте.И този народ трябва и да се нахрани.Снощи минах с една голяма тава мусака.Тази сутрин обърнахме стария петел ( голям и тежък - бутовете му като пуешки) ,та направих една тенджера със супа,ще опечем и кюфтета,а довечера - една тава петелешко с ориз и съм готова.Чакам вече да слизат от покрива,че обед стана,а и е горещо.
 Радвам се за Габчето и Вики - бързо да оздравяват!
 На всички останали ЛЕК ДЕН и ходете по сенките!Аз бягам!!!
Виж целия пост
# 282
                      Ей,изчезнала ни темичката !Я да я извадя от нафталина. Mr. Green Малко водичка,че слънцето ни стопи! Laughing
Виж целия пост
# 283
        Здравейте момичета!!
       
        Току що се прибрахме от плажа, минахме през банята и масата и сега сме готови за леглата.
        Направих първата си баня! Бяхме на плажа на местността Карантината- между Аспарухово и Галата. Много топла и чиста вода, нямаше вълни, но мнооооого мидички на брега и страшно бучкат като вървиш. Утре пак!
        Много сме зачервени и намазани, че чак лъщим!
        Много плажуващи имаше, едва намерихме място за паркиране.
        Отивам да си полегна- ЛЕКА!!!
Виж целия пост
# 284
Аз съм тук.
Мъжо ,понеже се размекна от раните ми(пък на мен нищо ми няма)
и ходихме до Техномаркет и се обзаведох с хлебопекарна и кухненски робот.
Ама иначе съм вирнала пърста и охкам.
Друг да мие.
 Aisha ,
Не съм от тези хора.
Не се хваля, но мразя мърдите.
Вчера като се случи така и другите казаха стой тука ,ние ще пренасяме.
Ама аз казах че,
 като не съм отишла на лекар,
най - мразя някой да дойде и каже
ох, много ми е зле и да стой.
кое е по добре да си вземеш болничен и да си стоиш в къщи или да отидеш и всички да те гледат как стоиш и охкаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия