Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 225
Ех, Ганка, какви са сладури!   bouquet
Виж целия пост
# 226
Gankata, много сладки дечица, да са живи и здрави!

А нашата работа-"вода гази, жаден ходи"Все не успяваме да стигнем до плажа, ходихме само два-три дни.
Виж целия пост
# 227
Gankata, купона е щур. За една бойка да се сватосаме, ама снахата май ще ми изтърсва синовете  newsm78Joy
 Hug за малките симпатяги!
Виж целия пост
# 228
Ганката, чудесни дечица имаш! Laughing Да са ти живи и здрави!!! Ееех, ние пропуснахме морето тази година Sad
Виж целия пост
# 229
Мили майчета, от 2 часа само разглеждам прекрасните снимки, дечицата са супер сладки и не мога да се спра  Crazy Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 230
Благодаря на всички за топлите думи към моите деца. Всъщност всички деца тук са прекрасни, защото са родени в сърцата на майките и бащите си.
Да са ни живи и здрави!
Ако мога да ги прегърна всички сладкишчета Hug
Виж целия пост
# 231
Малко нови снимки и от насhttp://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=269404
Виж целия пост
# 232
Май нищо не се получи, ако някой може да помогне Praynig да помага Praynig Praynig
Виж целия пост
# 233
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=269404Дали не стана?
Виж целия пост
# 234
Не стана - трябва да копираш адреса на албума като си в него - има иконка.
Виж целия пост
# 235
Всички дечица са страхотни. Hug
carina
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=269404  Peace
Виж целия пост
# 236
Ивка, благодаря ти много!  bouquetПробвах всички варианти и не стана.Благодаря!
Виж целия пост
# 237
Карина, Митето е страхотно дете!!! Hug
Виж целия пост
# 238
Карина голям сладур  Hug
Виж целия пост
# 239
Карина, Митето е страхотно дете!!! Hug

Бонбон! Hug Идва ти да го нагушкаш едно хубаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия