Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 240
Аз съм от бавно загряващите. Първо помослих, че Ивка ще трябва да черпи.
Карина, да ви имам трапчинката. Голям е симпатяга Митето.
Виж целия пост
# 241
Благодаря ви моми4ета, много сте мили smile3525. Децата ни са като звезди4ки, светят и сияят и те омагиосват с такава сила......Да са ни живи и здрави Hug Hug  Hug
Виж целия пост
# 242
Carina, наистина е прекрасно детето ти - толкова живи очички има.
Да ти е живо и здраво! И щастливо!
А вие вече сватосахте ли се? Защото аз имам щерка...
Виж целия пост
# 243
Ние нали сме си срамежливи си нямаме оЩе мома и с радост приемаме твоето предложение Hug Hug
Виж целия пост
# 244
http://www.album.bg/abadan/Ето и от нас няколко нови. Косата нали вече порасна, голямо обожание настана. Все я реши и навежда назад глава - колко дълга е станала. Суета:-)
http://www.album.bg/abadan/
Виж целия пост
# 245
http://www.album.bg/abadan/Ето и от нас няколко нови. Косата нали вече порасна, голямо обожание настана. Все я реши и навежда назад глава - колко дълга е станала. Суета:-)
http://www.album.bg/abadan/



Монда , много е красива дъщеричката ти  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 246
Монда, дъщеря ти е истинска красавица!   bouquet
Виж целия пост
# 247
Монда, прекрасна е. Но и фотографа си го бива. Снимката с лалетата, с шпагата... Произведение на изкуството!  bouquet
Как да кача снимки в общия албум? Не успях да направя албума личен.
Виж целия пост
# 248
Всички деца са супер!  Peace
И толкова бързо растат... Тайничко се надявам, че ние стареем с по-бавни темпове  Embarassed
Виж целия пост
# 249
 Момичета съжалявам, че не мога да разгледам всички снимки.  Не знам защо, но Снимка .бг не се отваря изобщо?   
Виж целия пост
# 250
Да не са те баннали?

Иначе гледам, гледам снимките и не мога да се нарадвам, какво се случва с нашите деца - страхотни са всичките и те и родителите им  Hug
Виж целия пост
# 251
Да не са те баннали?




Това пък животно какво е ?  newsm78 
Виж целия пост
# 252
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279861&pid=7290268
ето малко снимки и от нас
Виж целия пост
# 253
Марая, поздрави на порасналия мъж!  Hug
Виж целия пост
# 254
Прекрасни са дечицата спор няма!

Аз сега воювам с компа, че не иска да ми сваля снимките от телефона нещо, но като се преборя с него ще кача малко снимчици и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия