Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 270
Момичета, децата ви са прекрасни!!! Hug
Виж целия пост
# 271
Гале, тройка на свечеряване с шишчета ми е любима.
Лора, Балчик ми е голяма любов. А колко много е поранала куклата ти. И от къдриците ли, от розовата рокля ли ми напира въпроса - задомихте ли се вече?
Аз понеже затрих цифровия сканирах снимките от нашето лято. Нашите са без море, но за мен планината си е носталгия. Ето след морето малка екскурзия.
http://www.snimka.bg/my_albums.php
Виж целия пост
# 272
Нагледах се на красоти,и да ви кажа малко на моменти ме обзема тъга как бързо растат децата ни.Но пък всички са такива сладури пу пу пу .
kalina@ една паролка ако може  Praynig.А колкото до задомяването,аз и друг път съм казвала,че сега правя списък,пък момата после да избира.До сега още никой не се е пазарил за нея  Joy Mr. Green, така че  Peace
Виж целия пост
# 273
Калинче, паролка моля и сипусни скапа да те замеря с морски снимки
Иве, момата станала още по-сладка, пу-пу.
Виж целия пост
# 274
Благодаря  Embarassed/сигурно на мен прилича  Joy /
Виж целия пост
# 275
Направо ви завиждам за морските снимки! Личи си ,че децата са се забавлявали добре, на снимките така изглежда!Ние тази година се вредихме да отидем два-три пъти на плаж, тати беше зает/ а и не е фен много-много на плажа/, а мене, като "новоизлюпена"майка ме беше страх да ходя сама с детето.

Калинче, моля и на мен парола!И тук да ти пиша, че с нетърпение те очакваме на нашите варненски сбирки!
Виж целия пост
# 276
Калинче страхотни момци имаш,големи сладури и как да избера зет кажи ми  newsm78,може и двамата да станат,пък аз ще се позамисля за още една мома  Joy.
Виж целия пост
# 277
Kalina, не забравяй и мен Simple Smile
/за паролка/
Виж целия пост
# 278
Калинче, парола и за мен  Praynig
Виж целия пост
# 279
  love001
Виж целия пост
# 280
май станахме много на опашката,но и аз  Praynigза парола
Виж целия пост
# 281
Калинке, искам и аз парола, Мооооляяяяя.
Виж целия пост
# 282
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=283573
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=283636
Виж целия пост
# 283
Маня, сещам се за "ще бъдеш в бяло...' на Яворов. Прекрасна е! Всяко минитка от твоето рекордно чакане си е струвала.
Виж целия пост
# 284
Много сте хубави, ама нещо не мога да отворя линка на Калина, даже до парола не стигам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия