Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 255
Прекрасни са дечицата спор няма!

Аз сега воювам с компа, че не иска да ми сваля снимките от телефона нещо, но като се преборя с него ще кача малко снимчици и аз.


С  нетърпение очакваме снимките на малкия юнак
Виж целия пост
# 256
Миме, той си е много хубав "на живо", но и снимките са чудни!

Лили, чакаме и твоите снимки с нетърпение, а с още по-голямо нетърпение те очакваме с бебешката количка на сбирките!
Виж целия пост
# 257
Ами с доста голямо закъснение, ето малко снимки и от нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=280285
Виж целия пост
# 258
Stillness,голям сладур е този малчуган,да ти е жив и здрав
Виж целия пост
# 259
Maraia и Stillness, децата са ви невероятно слънчеви! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 260
Ами с доста голямо закъснение, ето малко снимки и от нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=280285

 Hug С една дума СЪКРОВИЩЕ!!!
Виж целия пост
# 261
Супер сладури! Да им се ненагледаш!
 Hug за всички мами и чудесните ви дечица
Виж целия пост
# 262
Упс, грешка, днес съм омотана.
Виж целия пост
# 263
Имам нови снимки в същия албум.Паролата е същата.
Виж целия пост
# 264
Нагледах се на красоти и бързам да си върна жеста.

http://www.mamagalia.snimka.bg/album.php?album_id=281948

Моля поставилите пароли да се смилят и да ми ги пуснат на лични  Praynig
Виж целия пост
# 265
Мамо Галя, май и ние имаме нужда от парола Laughing
Виж целия пост
# 266
Мили мами   bouquet Прекрасни деца - прекрасни снимки!

Побутвам малко любима тема с малко снимки ..... които ми въздействат носталгично ....

http://ivadim.multiply.com/photos/album/35/Rosenets_Aug_2007

Виж целия пост
# 267
Ех, море, море...
и мен ме хвана носталгията
Виж целия пост
# 268
Ами и аз да се включа с нашите морски снимки,та още повече да ни хване носталгията  Mr. Green http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282988.
Сега отивам да гледам тези които съм пропуснала  Hug
Виж целия пост
# 269
Ами и аз да се включа с нашите морски снимки......

така ми се прииска да и намачкам баджаетата и бузките  babydust7
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия