Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 195
Подай парола моля.
Виж целия пост
# 196
Светкавица, искам паролааааа.... Embarassed
Виж целия пост
# 197
Дива, Веда, много щастливи дни!
Винаги ме връщат тези пътви снимки в едно дръго време, в нашите пътви дни заедно. И толкова много се вълнувам, и сякаш отново преживявам вълнението и безумното щастие.
Светкавица, пусни една паролка - ще черпя.
Виж целия пост
# 198
Светкавица може ли и за мен паролка  Praynig
Виж целия пост
# 199
Светкавица, как не те е срам!!!
Хем си юрист!

Да крадете героите на детските приказки. Да върнете ВЕДНАГА Емил от Льонеберя в книжката, че не знам Mr. Green Mr. Green

Ама той е прекрасен! Наистина прилича на Емил от Льонеберя или май повече на Кале детектива - не мога да реша точно

Целувки горещи за вас!!!  Hug Hug
Виж целия пост
# 200
Светкавица, и за мен паролка, моля!
Виж целия пост
# 201
Фуси, всички казват така!Ами като съм любител на приказки как да не си открадна! Hug
Виж целия пост
# 202
Светкавица , бих ли могла и аз да пмоля за паролка  Praynig
Виж целия пост
# 203
И аз да помоля за парола Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Светкавица, синът ти е красавец  Laughing

Тук тъщите май ще започнат да наддават...  Laughing
Виж целия пост
# 205
ХАйде и от нас няколко нови снимки
 и моля за парола от Светкавица
Виж целия пост
# 206
Светкавица, детето е невероятен сладур. Hug
Да ви е жив и здрав и много да ви радва.
Въпреки хрисимият на пръв поглед вид, обаче, подозирам че няма да сте от най-кротките.  Mr. Green

Монда, туй дете от ден на ден по-голяма чаровница става, бре!  Peace
Виж целия пост
# 207
Светкавица, голям е симпатяга, ама те записвам в тема за палавите. Ще се харесат с моето едното /другото ми е от инатливите и прекалено разглезените/. Да ти е жив и здрав!
Монда, кокетна е май? Ех, девойки...
Виж целия пост
# 208
Фокси, страхотни сладури са и двамата!  HugДарка много е пораснала.
newsm81 И аз съм изненадана! Ами че тя вече изобщо не е бебе, ами малка дама- при това купонджийка, както се вижда! Hug
Виж целия пост
# 209
Благодаря на момичетата, които написаха хубави думи за моя син.
Наистина, не сме от най-кротките, никак даже не сме кротки, ами невероятно бесни.Имаме си и някои притеснения поради дългия престой в дома, но се надявам, че всичко ще се оправи с времето.Само да е жив и здрав.

Да са ви здрави и щастливи и вашите дечица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия