НОЕМВРИйчето се задава, а мама надебелява!

  • 10 880
  • 295
# 255
Хрисе, недей така много ще ни липсваш, какво ще правим без теб  Sad Sad
Ами ще ви мине  Mr. Green но и на мен ще ми е кофти без вас CryЦял ден ми е сдухано днес Whistling От довечера пак почвам да мрънкам на милУтУ за нет  Crazy дано ме огрее скоро , ама той каза най-рано септември , октомври ooooh!
Виж целия пост
# 256
Здравейте мами  Hug
Аз се завърнах от БХС имам следните резултати:
                                                       норма        резултат
Алфафетопротеин                   /17,05-85,25/    36,8
Човешки Хориогонадотропин   /5,5-27,5/        7,9

Вашия риск 1 от 6353
Възрастов риск 1 от 943
 Много ще съм ви благодарна ако някой компетентен изрази мнение дали тези резултати са добри.
В МД уж имаше консултант, но в момента липсваше, а моя доки не мога да го намеря в момента, може би е в операция или има нещо спешно.
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 257
Ани, чудесни са ти резултатите, не се притеснявай Simple Smile

Хриси, мрънкай по-настоятелно, накрая милуту ще склони Wink

Моят бебок понеже е  мърдащ тия дни и непрекъснато се върти и снощи даже успяхме да го усетим с мъжа ми отвън през корема, той много му се зарадва Mr. Green
Виж целия пост
# 258
И аз мисля,че резултатите ти са добри, защото са сходни с моите, а док каза, че са О.К.

 Fairy, какво съвпадение и моят бебок започна много да шава и най-вече тази седмица.Аз си го усещам с ръка през корема от 2-3 седмици, но мъжа ми като си сложеше ръката бебо спираше, обаче вчера за пръв път позволи на баща му да го усети.Татко му умря от кеф Grinning
Виж целия пост
# 259
Момичета пействам от другата тема:
Днес бях в Майчин дом и дадох кръв за БХС.Резултатите ще са готови чак в четвъртък. Моля ви стиснете по едни палци резултатите да са добри   
Иначе още сутринта звъннах на Марков и ми каза да не се притеснявам че ако е само кистичката, без други отклонения вероятноста да не е здраво бебето е минимална.С него ще се видим на 14 юли- попитах не може ли по- рано но той каза че не е нищо толкова притеснително а и излиза отпуска.След като взема БХС-то ще ви пиша.
Дано всичко да е наред, защото не знам дали ще мога да го понеса 
Виж целия пост
# 260
с теб сме ladybebi   ще видиш че всичко ще е наред. стискаме ти палци.
 
Виж целия пост
# 261
Хрисеееее тормози го мъжо за нет,не можем без теб бе мило,и какви са тия гадни сбогувания,не ни трябват такива емоции,даваме ти право на двуседмична почивка от нас,средата на юли да си с нет,моля те Praynig
Лейдибейби стискаме палци,надявам се всичко да е наред и да дишаш спокойно скоро миличка! Hug
Ани супер са ти резултатите!  bouquet
Виж целия пост
# 262
Лейди ЩЕ БЪДЕ наред миличка ще вивиш Hug
Виж само кокко хора сме с теб Hug


А какво става с Мая , не пише Rolling Eyes
Виж целия пост
# 263
Момичета пействам от другата тема:
Днес бях в Майчин дом и дадох кръв за БХС.Резултатите ще са готови чак в четвъртък. Моля ви стиснете по едни палци резултатите да са добри   
Иначе още сутринта звъннах на Марков и ми каза да не се притеснявам че ако е само кистичката, без други отклонения вероятноста да не е здраво бебето е минимална.С него ще се видим на 14 юли- попитах не може ли по- рано но той каза че не е нищо толкова притеснително а и излиза отпуска.След като взема БХС-то ще ви пиша.
Дано всичко да е наред, защото не знам дали ще мога да го понеса 

Може на някого да се стори странно... но аз вярвам, че думите и мислите ни създават нови светове, толкова реални, колкото и настоящия ни... затова не мисли нищо лошо, мисли само позитивни неща, не се страхувай, вярвай, че всичко ще бъде наред и така и ще бъде.  Hug
Виж целия пост
# 264
Лейди с теб сме, стискам  fingerscrossed и силно те  Hug. Всичко ще бъде наред newsm17
Норас, това което си написала е страхотно, действа найстина положително, прекрасно си го казала.
Благодаря за поздравите и ви желая всичко най - хубаво. love001
Виж целия пост
# 265
ladybebi, при първата бременност със сина ми лежах в болницата за задържане, бях ужасно отчаяна, майка ми тогава ми каза "Хубавите неща не стават лесно.Трябва да се изстрадат.", сега имам прекрасно синеоко момченце на пет годинки, но тези простички думи винаги си ги спомням в трудни моменти. Трябва да намериш в себе си сили и да си спокойна и както ти казва Norass да мислиш позитивно,в тази ситуация само това можеш да направиш.Имаш моята подкрепа и ще се моля и надявам с твоето бебче всичко да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 266
ladybebi Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Hriska-piska, каи на съпружето да не се втелясва ми да пущи и-нетя що'т да не идвам чак до Айтос и да ми стане само на полицаи  afwitch  newsm29
Виж целия пост
# 267
Лейдибейби горе главата и не си позволявай дори и за миг да си помислиш нещо лошо - всички сме с теб, стискаме ти палци и ще видиш, че ноември ще си горда и щастлива майка на едно сладко момиченце Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 268
Hriska-piska, каи на съпружето да не се втелясва ми да пущи и-нетя що'т да не идвам чак до Айтос и да ми стане само на полицаи  afwitch  newsm29

Точно преди малко беше тук при мен и му разправям за вас и за другите мацки , че ще ми е мъчно и намекнах пак за нет , ама ме отсвири че не съм била в час  Crossing Arms
Пуу мъжка му работа , какво ли разбират  Whistling
Ама аз ще продължавам да настоявам де Mr. Green
Ама иначе ме предопреди , че ще ме води на почивка и затова трябвало да спестява и да не го вкарвам в преразход Mr. Green Thinking
Виж целия пост
# 269
Леидибеиби  Hug newsm17 ще се моля бебчето ти да е добре.
Хриси не се и учудвам на мъжките приказки. Те не могат да разберат много неща...Но както и да е дано скоро пуснете нет в къщи. Весело изкарване на морето. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия