Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на подутите крака по време на бременност?
Какви са препоръките за отслабване след бременност?
Какви са препоръките за облекло по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на подутите крака по време на бременност?
Подутите крака по време на бременност са често срещано явление, което се дължи на увеличеното количество течности и нарастващото налягане в кръвоносните съдове. Това може да доведе до отоци. Почивката в легнало положение с повдигнати крака може да помогне, както и ограничаването на солта в храната. Важно е да се консултирате с лекар, за да сте сигурни, че няма други проблеми.
-
Какви са препоръките за отслабване след бременност?
Отслабването след бременност може да бъде предизвикателство. Препоръчително е да се консултирате с лекар или диетолог за персонализирани съвети. Обикновено здравословното хранене, умереното упражнение и постепенно намаляване на калориите могат да помогнат. Важно е също така да вземете предвид времето след раждането, необходимо за възстановяване на тялото.
-
Какви са препоръките за облекло по време на бременност?
-
Какви са препоръките за управление на топлината по време на бременност?
-
Какви са препоръките за хранителен режим по време на бременност?

Ако можеше някой да ни види с мъжа ми в 6:30 как се изтреляхме от леглотоооо ....
Ние сме в центъра и всичко се разтресе, беше ... не мога да кажа страшничко, по-скоро ми се вдигна адреналина за нула време. 

Не ми се мисли за тези, които живеят по-близко до съответното място 

Май ще трябва още да поработим по въпроса 

Сложих си ръцете върху него и се опитвах да успокоя бебка да не се страхува, че няма нищо страшно, а май трябваше някой мен да успокоява
, сготвих супа-топчета и сега нямам търпение да я опитам, целия апартамент ухае на вкусничко.....
та дори му сготвих на милУто любимите му картофи соте и накрая нямах сили да панирам рибката. Та му звъня на моя дзвер да купи някое куфтенце, а той ми се прибира с усмивка и победоносно вкъщи без кюфтета. Ееее направо
при положение, че като си го знам го подсетих 2-3 пъти да не забрави. Е яде си луканката от хладилника за гарнитурка. А днес ме мързи да готвя много и ще направя по едно гювече на микрото набързо.
. И познайте както си ги нареждаме "прилично" някой след около 20 мин. търпение метна кофа с вода и охлади страстите
. Е след доста благословии от страна на "клиента" всички заспаха спокойно.
,това със гадното събуждане не ми се нрави.Някой мами ги няма и аз това видях.Браво на всички дето са минали прегледи и всичко е наред,а на предстоящите успех и да се похвалят.Лек и успешен ден!