


на малки и големи!

.
. Ние минахме на "2" - никак не и се отрази на Ксения. Обаче и аз, като New Valia, бях много учудена когато прочетох колко трябва да давам на 6 месеца.
Забелязах, че мерителната лъжица е значително по-голяма от старата, но едва ли това е причината. Не знам, още съм в чуденка. И сега като правя млякото - слагам с по10-15 мл. повече вода отколкото трябва. Примерно сутрин и смесвам 4 мер.лъжици със 130 мл. и то става около 150 мл. 
Няма да спра да го повтарям!!!
. Някой чел ли е такива неща и как се отразява стреса при майките на бебетата? Дори един приател твърди че било вредно да я кърмя докато не се успокоя. Аз си мисля че вече е извън опасност и съм по-спокойна. Благодаря на бог че, всичко мина без последствия:pray:. Дори охлузеното вече почти не се забелязва, не посиня, няма оток, само е още кафевичко като прежулено, но и то избледнява, голям късмет. Благодаря ви момичет за съчувствие
. Хубаво е когато има с кого да споделиш и да те разбере.

Дано скоро да покаже прогрес,но той никога не е обичал да седи по корем и аз си го обяснявам с това.


, тиква, елда и круша.Това за 20 дена.
Препоръчани теми