ЯНУАРЧЕТО е весело дете, през юли иска да е на море! :)

  • 14 849
  • 287
# 225
 Боряна - много сладко и готино се смее Галката Heart Eyes  Да я схрускам цялата Hug Според мен може да пълзи , но те пързаля малко Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Хайде да се отчетем днес-7.00кг.(+400) и 67см.(+2см).След две седмици ще се запиваме на кухня:)Simple SmileSimple Smile
Нямам никакво време да прочета цялата темичка,Вики не ме оставя за секунда.Види ли,че не съм до нея и пуска музиката(ревввв),но август като се върне мъжо,се надявам да се отчитам по-често,че току виж сте ме изтрили. Embarassed
Искам да благодаря на Микки,че ни добави  bouquet Hug
Данни за 6м-7.00кг. и 67 см
Виж целия пост
# 227
Слънчи, Гого хареса Аптамил 2, цока си го със сощия кеф.
Катенок, днес коментирах с педиатърката тези показания на кутията на аптамила, тя каза, че е невъзможно. Давай си на бебчо колкото и преди.

Отчет на 6 месеца - 7800 кг и 70 см.
Виж целия пост
# 228
Боряна - много сладко и готино се смее Галката Heart Eyes  Да я схрускам цялата Hug Според мен може да пълзи , но те пързаля малко Mr. Green
Joy Joy
Има ли майки които са на Лактана био?Минахте ли вече на 2?Бебоците хапват ли си я?Имат ли запек от нея?
Виж целия пост
# 229
  Здравейте-и Емка има зъбче-от вчера,ама голям зор...То,че не е ящна-не е;че е научена наръце-научена-ама вчера ме разби ooooh! Млякото-тотално отказа,хранене-по 60-70гр.,само да я държа и тя да ме скубе и катери по мен,сън-никак...
  Но днес(пу-пу) е малко по добре.Но има едни пъпки-малки,не са нагъсто и сякаш имат връх с водичка.Тук никой не ми казва какво е,а само да не я къпя със сапун,и да давам Егиризин.Ефект-почти не виждам,намалиха малко и сега пак се засили.Така да се каже-пъпки има,излизат си.Но не знам от жега ли е,от храна ли е,зъби ли newsm78 Вие имали ли сте подобен проблем?
 И знаете ли дали неизчистени лупи могат да създадат проблеми на детето?Има ли срок,в които трябва да са изчистени?
Виж целия пост
# 230
първи опит за пълзене-неуспешен,ето го-
http://vbox7.com/play:777f33c1

Е, Мишата не можах, но Галката успях да видя. Страхотна е сладурана-смехурана. Много е сладка. BORQNA, тя госпожицата си позира пред камерата, ти я караш да пълзи. Wink
Виж целия пост
# 231
Здравейте!

И аз да се отчета от консултацията  - 7 кг. и 65 см. За пюретата каза да изчакам с местните за следващия месец . Но нищо не ми каза за изследвания на кръв и урина  newsm78

Да питам има ли майки които дават лечебно мляко против запек .Май фризовом беше  newsm78 . Как се дава ?

Лека нощ!
Виж целия пост
# 232


Да питам има ли майки които дават лечебно мляко против запек .Май фризовом беше  newsm78 . Как се дава ?

Лека нощ!

Ние сме на фризовом от около няколко месеца. Ами дава се като другото мляко няма нищо особено.
Виж целия пост
# 233
Привет!
Невенска, Герито, Стелт споко - отдъхнете си вече всичко е минало без последствия. Добре че Господ си знае работата, че не ми се мисли Praynig. Но на всяка от нас може да се случи.
Габи, Хана много подвижни Адаша и Миша smile3501.

Ние за 6 месеца сме 6280/+320/ и 63/+2см/см. Днес следобяд заминаваме за Котел за 10 дни пак и дано като се върнем и ние вече да правим 1 опити за самостоятелно пълзене. А като ги храните в столчетата стоят ли стабилно вече вашите малчовци? Аз Криско започнах да го поизправям да седи по малко, но е много смешен главичката му се клати като на популярните едно време негърчета с глава на пружина ако се сещате Simple Smile.
 
Виж целия пост
# 234
Доброутро и от нас!!

Днес е по-хладничко, кеф!!

Боряна, супер смехурана си имаш. Heart Eyes И Калина така се хили, ама не обича камерите като вас. Като ме види, че почвам да снимам и става сериозна и ниц. Crazy

juleto18, честито ви зъбче. Дано вече е спокойно детето. Peace

Филипина, и нашта тазгодишна почивка е на Априлци, но сме след вас. Така че ще чакам отзиви от теб. Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Добро утро
Едно кафенце от мен Wink



Май си имам най дългото бебе  Sunglasses.

Юле - честито зъбче.   bouquet
Виж целия пост
# 236
Добро утро!

Дам, днес повече се живее, голям дъжд валя тук нощес.

Шуши, жалко че се разминаваме Confused

Оставих си момчето на ясла и малко ми е счупено... Tired
Виж целия пост
# 237
Ехааа, Борянка ми тя момата голама кукла, голям смях Simple Smile
Да се похваля тази сутрин нямаме температурка Simple Smile дано се задържи така praynig
Браво juleto18 имате си зъбче, ама и ние като вас само дето ми изкара акъла с тая температура и разстройатво nadya_geo ми то и вие в графата френски Simple Smile приятна почивчица, там е много хубаво. То и ние сме едно чергарско племе само обикаляме не сме се спрели и сега пак на Бойково после на Беглика - там кактоя нарича нашия татко мойта малка Швейцария Simple Smile събудихме се току-що с вик и смях
Виж целия пост
# 238
Добро утрооо! Еиии тази сутрин ме засреляха с голям рев. Какво му беше на дребосъчето не знам, но сега уж заспинка. От известно време се буди и нощем се опитва на плаче. Дали огладнява и и емалко кърмата... newsm78 чудя се.
А сега за почивките -  някой от вас ходил ли или смята ли да ходи към Велинград? Как е там като обстановка и въобще някой има ли впечатления за града като цяло, че аз никога не съм ходила. А пък  ми се иска да не ходим сега с Яна по морета, а някъде на по-спокойно място с минерални води  newsm12... Приемам впечатления всякакви, а също и предложения за отсядане  Hug
Приятни разходки в днешния прохладен (поне засега) ден!!!
Виж целия пост
# 239

Добро утро момичета  Hug
Честити зъбчета, да са бели и здрави. По този повод ми хрумна едно заглавийце- ЯНУАРЧЕТО СЕ СМЕЕ И ОТДОЛУ ЗЪБЧЕ СЕ БЕЛЕЕ!
Исках да ви попитам, вашите бебчета запичат ли се от пюретата и как решавате проблема?
БЛАГОДАРЯ ВИ предварително за отговорите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия