Да я схрускам цялата
Според мен може да пълзи , но те пързаля малко
Да я схрускам цялата
Според мен може да пълзи , но те пързаля малко 


Да я схрускам цялата
Според мен може да пълзи , но те пързаля малко

Млякото-тотално отказа,хранене-по 60-70гр.,само да я държа и тя да ме скубе и катери по мен,сън-никак...
Вие имали ли сте подобен проблем?
. Как се дава ?
. Как се дава ?
. Но на всяка от нас може да се случи.
.
.
И Калина така се хили, ама не обича камерите като вас. Като ме види, че почвам да снимам и става сериозна и ниц. 



.
дано се задържи така praynig
приятна почивчица, там е много хубаво. То и ние сме едно чергарско племе само обикаляме не сме се спрели и сега пак на Бойково после на Беглика - там кактоя нарича нашия татко мойта малка Швейцария
събудихме се току-що с вик и смях
чудя се.
... Приемам впечатления всякакви, а също и предложения за отсядане 


Препоръчани теми