Горски дух,благодаря за линка,че и мен ме интересува тази тема.
Само така!

!
!
. Иначе нашият проблем със захранването - лека полека почва да изчезва (ама да чукам на дърво), по-добре се държи.
), които вече не носи (ще останат за следващото, живот и здраве).
!
Дано лошото е отминало!
И заглавието е съвсем на място!
Браво на детето!
То, вярно, че таткото ни е висок, ама...Нищо, няма лошо - ще расте мома стройна-топола, за успокоение на майка си
Едва успях да я излъжа с 3-4 лъжички... А как хубаво си ядеше...
Каза ми да почвам да давам месни пюрета и да замествам вече хранене. Но аз съм въвела само 3 зеленчука. Смятам да въведа още няколко и чак тогава месните. Нели си ги яде с кеф и винаги отваря устата за още. На мама дебеланката
А и не ми се иска още да замествам кърмене - имам предвид, че изпитвам истинско удоволствие да я кърмя. То все ще дойде и този момент, но..... 
Нали не е рано?
Но засега са само за красота 

Препоръчани теми