ЯНУАРЧЕТО е весело дете, през юли иска да е на море! :)

  • 14 849
  • 287
# 45
Мацки, благодаря сърдечно на всички за пожеланията!!!

Днес ходих до педиатъра да ми даде талон за изследвания. Взех си и два колектора и стерилно шишенце. Попитах докторката дали детето трябва да е гледно при взимане на кръвта, но тя каза, че това не е задължително и ако има нещо нередно ще се засече-те проверявали най-вече за анемия. Искам да попитам майките, чиито деца са минали на изследвания как точно са процедирали.
Виж целия пост
# 46
Страхотен колаж.Най накрая и ние да се видиме там Simple Smile
Обувчици му слагам от 2 месец (е сега не, защото е много топло)
Мати май пак прояде пюре,но не с предишната настървеност,топло му е и няма апетит.Педи каза да не го насилвам,защото щял да откаже да яде съвсем.
Виж целия пост
# 47
За колажа-ама това е все още работен вариант  Embarassed, помолих за някакъв надпис римуван, че ме няма в стихоплетството. Иначе имената ще ги коригирам още сега и ще пратя на Ханна новия линк
Ваня, явно съм пропуснала Вики, иначе си спомням, че свалих снимката й
Виж целия пост
# 48
Здравейте моми4ета,
Влизам набързо да ви видя и да честитя половин рожденните дни на сладките ни бебчовци.
Напоследък сме ала чергари, не се спираме на едно място за повече от 3-5 дни, съответно утре пак пътуваме. Веселба голяма. Сашчо много обича да пътува за наш късмет и е постянно усмихнат и весел. Всеки момент ще се покажат две зъбета и постоянно юмручето му е в устата.
Имам въпрос: за проходилките / паяците - смятам да купувам, обач. Забелязах, че в метро има проходилки на бертони по 22лв и ми се стори, че същите проходилки или поне подобни пак на бертони са по 44лв в Слънчо и Штъркел. Днес пак ще отида до метро, за да се уверя, че са същите. Та въпросът ми е: Стабилни ли са? И ако не са каква да взема.
Знам, че темата за и против проходилките е конфликтна, но аз съм решила да му взема- стига е лежал.
х х х
Виж целия пост
# 49
Честити 6 месеца на бебоците, родени на 4 януари!!!

И Беата днес става на 6 месеца! По този случай сутринта се претеглихме - 6710 грама. Peace

В понеделник сме на ваксина, а също така пак започваме рехабилитация за 2 седмици. Стискайте палци на Беа! Praynig

коконка, за проходилките нямам никаква представа кои са добри.
Виж целия пост
# 50
Големи благодарности за колажа и за темата  Heart Eyes

Честита половин годинка на родените на 4-ти януари   bouquet

Виж целия пост
# 51
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА
Антон на мама assydi,
Сияна на мама juju1,
Борислав на мама matza83,
Мартин на мама kriss1103,
Беата на мама Zimna prikazka,
Деян на мама dimito,
Александра на мама mi6ok_f,
Калина на мама ekaterina,

Коконка, купер идея ми даваш с проходилката, тъкмо всички ме питат какво да взимат за кръщенето, ама трябва някаква сгъваема да е.
Виж целия пост
# 52
Големи благодарности за колажа и за темата  Heart Eyes

Честита половин годинка на родените на 4-ти януари   bouquet


Виж целия пост
# 53
Валя те всички проходилки май се сгъват....
Виж целия пост
# 54
Честита половин годинка на родените на 4 януари!!!

Стискаме палци за Беатка  Praynig  Hug  Heart Eyes

Някой купувал ли е скоро някакво мекичко килимче? Никак не ми се обикаля да търся - искам да отида и веднага да харесам нещо меко, леко, не много голямо за да мога да я пускам по пода. Грам килим няма вкъщи ...
Виж целия пост
# 55
За обувчиците и аз рядко слагам през деня в тези жеги но понякога като я извеждам вечер и слагам сандалки.Те са и супер леки и много фейшън Simple SmileТя изобщо не си ги усеща на кръченцето и не и пречат Simple Smile
За проходилките и аз мисля да и взема , дори и само един месец да я ползва докато се приберем във френско, че няма как и нея да мъкна.То на детето му писна само да лежи.Постоянно се върти, иска на една страна по корем, а като я взема направо откача от кеф. Иначе имаме и бънджи, но я слагам много рядко защото сме го закачили на терасата а в тези жеги не стоим много там.
Току що закръглих с моя глас на  700 Laughing Ще спечелим няма начин Hug
Беата Hug
Виж целия пост
# 56
Добро утро

Честита половин годинка на родените днес.

Коконка,ето е нашата проходилка: На мен ми хареса това,че става на люлка и детето не стъпва с крачета на земята.Има плат долу,които се маха като стане по-голямо детето.
И аз стискам палци за Беата. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 57
Честита половин годинка на родените на 4 януари!!!

Стискаме палци за Беатка  Praynig  Hug  Heart Eyes

Някой купувал ли е скоро някакво мекичко килимче? Никак не ми се обикаля да търся - искам да отида и веднага да харесам нещо меко, леко, не много голямо за да мога да я пускам по пода. Грам килим няма вкъщи ...
пишете ако някой е купил че и аз търся ,и ние сме така -без нито едно килимче а много ми се иска да я пускам на пода.
Проходилка ни подариха на погачата и ще си я ползваме.
Обувчици от 2-3 мес .някъде и слагам,севга не че е много жега.
Виж целия пост
# 58
Добро утро и честито днес на празнуващите месечковци! Heart Eyes

Много  Praynig за Беа!

Хана, нямам представа. Аз приспособих една олекотена завивка дето седеше в гардероба неизползвана от нас, че не ми харесваше.  Crossing Arms
Нещо подобно като туй на Фил дето показа на снимка, само че не толкова детско-шарено. Crazy Но, върши работа.

P.S. Хм, нещо не мога да се оправя с обновения сайт на снимка.бг. Не ми качва снимките и туй то... Crossing Arms

И аз дадох днес своята лепта за Гого...
Виж целия пост
# 59
И аз слогам една олекотена, че лесно се пере.
Първо слагах едно одеало, ама то беше мъничко и като го сложа еденично и много се хлъзга и набира. И жорката като се опърне по корем и се опита да пълзи и целият се увива с него.
Та избирайте нещо, което да е тежко и да не се хлъзга много!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия