Докога е конкурса за снимката на Гого?
- така до края на спалнята и тупна по дупе. Слава богу нищо му няма, аз пак бях по-стресната от него.
Ама то просто няма подобна гадост!!!
Хич и няма да мъча повече с картофи - поне вече знам какво харесва и какво не и ще давам само от него 
Ама то просто няма подобна гадост!!!
Хич и няма да мъча повече с картофи - поне вече знам какво харесва и какво не и ще давам само от него 
Снощи е заспала в 23:30




, но въпреки това проходилката влезе малко на диагонал и се молех да не се счупи, макар че добре я уплатнихме. От друга страна по-широките са по-стабилни и не се обръщат лесно. Маги не е падала с нея, но нямаме прагове и килими в които да се спъне. Друго което мога да кажа, че на някой много бързо им се скъсват седалките и провисват. Моята е на Бертони и е от тези със скапания плат. Добре че веднага си я уплатних и и направих направо нова седалка и сега си е бомба.Препоръчани теми