Нямах интернет, щото рутера нещо се беше бъгнал.
Децата са болни, аз също, като съм в кондиция ще бъда по-многословна.








!
.
). Такъв инат от къде го извади - направоо не мога да повярвам - стиска устата (ама много силно, не мога да я отворя с лъжичката); върти главата, плюе и на края всичко приключва с рев от негова страна, и яд от моя. Та така ... може би са зъби.
!
Изпила съм 3 парацетамола (нали само това можело) .. ама .. ефект нулев. И днес както го дават супер горещ ден, как ще изкараме с Миша двете незнам


Дори и за секунда не я оставям само на спалнята или пък на дивана. Дано на никого не се случва!!! 


! Като четох бебоците на Гери и Невенска какви са ги направили направо цялата изтръпнах, много е страшно. Бебоците бързо забравят тези произшествия като не ги боли, но за горките мамчета не е толкова лесно....то си е шок. Нашата Яна също вече два пъти пада от дивана и от спалнята. Докато я видя и дупето натежало и тя тупнала долу. Толкова се плаша, че вече не смея никъде без надзор да я оставям. Правя едни големи ограждения с възглавници и чак тогава влизам в кухнята
Като казах кухня да питам някой от вас взима ли някакви витамини и въобще дали може, докато се кърми. Че аз нещо много отслабнах, напоследък нямам много апетит и следователно и кърмата ми намалява. Притеснявам се да не спре и да лиша малкото човече от мляко заради глупостта на майка му 
Препоръчани теми