ЯНУАРЧЕТО е весело дете, през юли иска да е на море! :)

  • 14 849
  • 287
# 180
Здравейте!

Нямах интернет, щото рутера нещо се беше бъгнал.

Децата са болни, аз също, като съм в кондиция ще бъда по-многословна.
Виж целия пост
# 181
Невенска, Герито, направо изтръпнах цялата докато ви четях, ужас, ние бяхме едни от първите падащи от спалнята януарчета. Трябва да сме много внимателни, очите на четири, край със спокойствието вече!
Леле Ханна Мишето е страхотна, много бърза бе Grinning
gab_i, Крис е голям любовчия още от сега Laughing
От вчера си имам помощничка - свеки дойде да ми помага за Боби, за да се подготвям аз за защитата на 17 юли, и сега ме чака здраво учене Whistling
В сряда сме на консултация и на противохепатитна ваксина и ще пратя резултатите на микки за отчет за 6 месеца Peace
И бързо оздравяване на болните бебчета Hug
Лека нощ Hug   
Виж целия пост
# 182
   Направо като прочетох за тези бебешки каскади изтръпнах. Дано бебчетата са добре. Те със сигурност са се уплашили много, но ние майките не можем да се успокоим дълго след това. Спомням си за един наш инцидент в коритото. Лили доста си поплака и аз с нея. Да, но малката като спря, аз продължих. Съдрах се от рев направо, а тя ме гледаше така    Shocked   Да нацелувате бебчетата от нас.    Heart Eyes

   Само аз ли не мога да гледам клипчето на Ханна. Някой ако има идея защо, нека помогне. Така искам да видя как малката мишка Миша пълзи.
Виж целия пост
# 183
Добър вечер  Hug
Включвам се само да похваля малката Миша- направо ми обра точките БРАВО  Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
nevenska, Gerot0, много неприятни емоции сте изживяли. И на мен 2 пъти ми се случи подобно нещо - Тони падна от спалнята, първия път по дупе, но втория направо по гръб и си беше ударил главичката. И 2-та пъти така се уплаших, ама нали спя като пън. Вече всяка вечер преграждам леглото.

за къпането - все още в стаята, но пък от 2- 3 дни вече е седнал в коритото.
храненето (силно казано хранене) - в шезлонга. Всъщност Тони е там, пюрето - навсякъде около него.

Не ни върви нашето захранване. Мъчихме се днес с пюре от моркови (след тиквата), но  Тони никак не ги харесва (нагледах се поне на смешни физиономии). Ще пробвам утре смесено с кърма.

И аз за съжаление не мога да видя Миша как пълзи.
Виж целия пост
# 185
Невенска, ужассс! Добре, че всичко завърши добре!!! Цункай Мони, и Маги също! Направо изтрещях докато чета....
Ханна, имаш си един малък изтребител Ми-Ша.
Герито, много кофти.

И да се похваля - Мазнейкова каза, че съм бомба на пръв поглед, др. седмица и резултата от лабораторията ще излезе. Направо съм си готова за трето, с тая разлика, че засега не се планува такова нещо  Wink

Чета, чета и хоп - идея за ново заглавие -
ЯНУАРСКИТЕ ИЗСТЕБИТЕЛИ НА КАСКАДИ СА ЛЮБИТЕЛИ

Виж целия пост
# 186
Невенска , Герито , много страшни случки с дечицата . Дано не се случва повече на никой ! Praynig

Къпим се в банята  в коритото .

veihaivei  , АМ слагам в кисела след като го махна от котлона и е леко топъл . Получават се малко бучки ,но с лъжицата ги мачкам и те се разбиват.

Лека нощ!
Виж целия пост
# 187
Здравейте, здравейте  Hug!

Моя милост пак посред нощите се включваа, нооо - това е моето време  Sunglasses.

Невенска, Герито - много страхотии са Ви се случили, дано лошото е минало.
Ханна, Габ_и - големи сладури тез пълзящи буболчеки. Ех, растат дечицата, растааат.

За къпането - къпем го в банята. Коритото на гърнето и така, в началото го къпехме в спалнята, но от няколко месеца вече не. Веднъж пробвахме под душа, ама нещо не ни беше удобно, а и освен това дребния гледаше един такъв стреснат. Та оставихме го за по нантатък.

Ние май сме в период на зъбоникнене. От едно известно време страшно се лигави, всичко бута в устата и е страшно кисел. Снощи се събуди около 100 пъти, днес вече вдигна и температура, та давах Панадол и да видим сега. Ама утре май обмислям да отидем до педи-то, за успокоение, стига само да не ни е много топло.
Нашето захранване стигна до под кривата круша. От няколко дни категорично отказва да яде каквото и да било с лъжичка ... само цица признава (малкия ми цицоман  Crazy). Такъв инат от къде го извади - направоо не мога да повярвам - стиска устата (ама много силно, не мога да я отворя с лъжичката); върти главата, плюе и на края всичко приключва с рев от негова страна, и яд от моя. Та така ... може би са зъби.

Ами май това е за сега от нас. Като се сетя - повече.

До коро   bouquet!
Виж целия пост
# 188
Добро утро,
аз съм от ранобудните днес заради ремонта на двете тераси ...
оправям се и отивам да си гледам Мими - тя е у майка ми тези дни, че тук голяма мръсотия ...



за къпането -  отдавна е къпя в банята .
храненето - също отдавна си има столче за хранене
Виж целия пост
# 189
Слънчи, киселът го правя с царевично нишесте, което не съдържа глутен.
veihaivei, АМ слагам като се поохлади, а не във врящата смес.
Виж целия пост
# 190
Ханна, МИША е страхотна! Направо се спуках да се хиля с нея, а баткото ме накара сто пъти да пусна филмчето. Искал да види тва бебе дето гони дистанционното...хихи...Голяма пъргавелка. Heart Eyes
Виж целия пост
# 191
Олеле сега прочетох за бебетата-каскадьори...миличките мами...важното е, че всичко е наред!!!!
Виж целия пост
# 192
Добро утро!

От снощи имам страшно главоболие, което продължава и днес  Sad Изпила съм 3 парацетамола (нали само това можело) .. ама .. ефект нулев. И днес както го дават супер горещ ден, как ще изкараме с Миша двете незнам  ooooh!
Усмивка !, готино е освежаването на терасите - лятото ще слагаш Мими в басейнче, пък ти ще си пиеш кафето под чадърчето  Simple Smile
Impatient, да пробива това зъбче, че да му се отваря апетита на Васко!  Hug

Ние за сега нямаме каскади  Praynig Дори и за секунда не я оставям само на спалнята или пък на дивана. Дано на никого не се случва!!!  Praynig

Радвам се, че съм ви разсмяла с клипчето на Миша  Grinning
Виж целия пост
# 193
Добро утро, мамета.
Имам едно сериозно питане - купих Аптамил 2 за първи път и цифрите на кутията ме озадачиха. Пише за 6 месеца - 120 мл вода и 4 лъжички? А досега е  яд 180 мл вода с 6 л от Аптамил 1??? Нещо не ми се връзва ....

Ханна, дано ти мине чутурата, ако не, друг път намали алкохола или напправо спирай наркотиците  Grinning Grinning Grinning

Импи, дано поникнат по-скоро тези зъбаци, да не се мъчи душичката. А като сте стигнали до кривата круша, пробвай да му дадеш круши, та да се отприщи детето  Grinning

Айде засега толкоз от мен.

Виж целия пост
# 194
Здравейте мами на каскадьори  smile3555! Като четох бебоците на Гери и Невенска какви са ги направили направо цялата изтръпнах, много е страшно. Бебоците бързо забравят тези произшествия като не ги боли, но за горките мамчета не е толкова лесно....то си е шок. Нашата Яна също вече два пъти пада от дивана и от спалнята. Докато я видя и дупето натежало и тя тупнала долу. Толкова се плаша, че вече не смея никъде без надзор да я оставям. Правя едни големи ограждения с възглавници и чак тогава влизам в кухнята  chef Като казах кухня да питам някой от вас взима ли някакви витамини и въобще дали може, докато се кърми. Че аз нещо много отслабнах, напоследък нямам много апетит и следователно и кърмата ми намалява. Притеснявам се да не спре и да лиша малкото човече от мляко заради глупостта на майка му smile3511
Леко преживяване на жегите днес. Тук е огън. По-внимателно с разходките. Аз лично май чак довечера ще я изведа Яна... Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия