да добавим български привкус на арабската магия-урок 77

  • 23 329
  • 287
# 210
Eх, арабелки..Преди изписвахме темичката за два-три дни, а сега цари едно затишие....Къде сте се изпокрили, момичета?
Магде,ако не те затормозявам, ще те помоля на лични да ми пуснеш инфо за поръчките и тяхното транспортиране до БГ.Предварително ти благодаря!Ако процедурата отнема ориентировъчно две седмици, все още мога да се впиша в сроковете и изненадам близначките с Heelys  за рождения ден!Ааааа, относно романтиката, на нашия тати точно това му се иска - да запие възможно най-скоро 4 в 1.А на мен честно казано, хем ми се иска, хем не ми стиска...Девойките вече бая поотраснаха, поизгубих тренинг и не ми се връща пак към бебешкия период, ама същевременно пък си представям и едно момченце като финално попълнение на бандата! Party
Деси,разгледах снимките на каките, новите прически им отиват!И на мен в тези жеги ми се иска да подстрижа и трите, ама  те като че ли не са много навити..Пък и таткото все ги поддържа в желанието им за пускане на дълги коси.Та затова го караме предимно на подравняване на косата....А едно подстригване би имало двоен ефект - хем ще ги облекчи в жегите, хем ще им заздрави косите, особено тази на една от близначките.Тя е с коса като моята- тънка, рядка, лесно заплитаща се..Другите две поне са с гъста коса.
Дала,разгледах снимките, много ми беше интересно...Сега очаквам   с нетърпение да се аклиматизирате, да си подредиш мислите и после да ни разкажеш..Дана малкият сладур вече да е свалил температурата!
Галии,Истинският цирк потегля към морето утре...и включва 3-те девойки и тяхната баба-ентусиастка.Като я подлудят още първите дни, чувствам как ентусиазмът й мигом ще се изпари..Ама айде да не предизвиквам нещата..Честно казано, макар и да са с майка ми, ми е малко неспокойно - притеснявам се и за нея и за тях.Знам, колко трудно се справях аз сама с трите на плажа миналата година в Атина, докато татко им беше на работа, та затова....Дано всичко да е наред! PraynigУж обещават да слушат, ама..Пък и не е само до послушание, жегите са страшни! Thinking
Мароканско Кате,тоз твоят мъж крем-карамел за цяла казарма ли ще прави.. #CrazyЯ да метнеш малко и насам! Rolling Eyes
А всички мами неактивистки към момента призовавам към бързо включване в темата....и дано има раздвижване, че свикнах да си комуникирам с вас и сега  ми липсват постовете ви.. Wink
Виж целия пост
# 211
теди то ако го 4аках да се съгласят,още щяха да са рошави ,ама аз изнахалствах ,пък и баща им нямаше нищо против
вили а твойто албум4е къде е  newsm78 newsm78 newsm78
дала разкошни снимки,а и Раян много е пораснал  Heart Eyes
аз днес купих половината подаръци+обувки на Даяна/много сладки/и спортни обвки на мен-имитация на lacoste-но са супер
и голям срам-предни път зъбаря по4ерпи дреби с дъвки и то днес си поиска пак  Embarassed Embarassed Embarassed,та 4овека изпрати Муфида да и купи дъвки-а пък да кажеш 4е е лишена от нещо не е ,после преди да си тръгнем доктора я пита дали иска да стане зъболекат и тя каза да,той я попита защо-отговора беше -заради дъвките  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 212
Здавейте!

Аз се отвеях по едни форуми...шантав народ,а и новото е интересно,нали знаете?

Шилан-какви молове,то навън е като в пещ:43  С,духа вятър уж-а ти гори лицето Rolling EyesС децата излизах тия дни,но сега ме е страх от жегата:вътре на климатика и това е.

Саратед-мерси за инфото,сега гледах по тв,че израелците недоволстват от размяната...
Мерси,че ме зариби за Йордания Naughtyсега ми се ходи Laughing
Я кажи цветово как са арабите там,бели,черни,виолетови ли са WinkМоите комшии йорданци са като ден и нощ:мъжа мургав,зеленоок,а жената бяла със светло-кафяви очи,стройни,но не високи са машаАлла,симпатични !

Дала-добре завърнала се!
Семейството ти са хубави хора,а подаръците ти са уау CrazyБялата роба е страшна!
Раян е станал още по-сладък!Хубави снимки и каква голяяяяма къща,машаАлла!

Наира-много интересно за абаите и спортния екип не е лош,не съм виждала при нас такива обаче..

С.Момиче-интересни работи пускаш!Статията я видях...а по тв.Саркози и Мубарак:едни целувки,едни прагръдки,майтапи....току виж махнали визите за Франс baby_neutral

Нямам време да пиша каквото бях намислила...
Лека нощ!


Виж целия пост
# 213
здравйте  bouquet
лили-това ми е мечта да отида в Дубай,Египет,Мароко... дано да се сбъдне
засега си стоя тука във Варна,а то днеска едни дъждовеееееееее
дано утре да не вали че да мога да отида по магазините за чанта Laughing
засега лека и мека Mr. Green
лили-като е мн топло не излизаш ли?ама всички ли са така?хората как ходят на работа?
Виж целия пост
# 214
Привет, момичета!
Дала, чудесни снимки! Разгледах ги с удоволствие. Чакам с нетърпение да разказваш. Много готини подаръци. На мен най-много ми хареса синята дрешка. А детенце е голям сладур Simple Smile
Магде, ако не те зат-spam0070011-ва разкажи тук за поръчките и начина на доставка, както помоли sarated .
Секси, пожелавам ти да се разходиш по тези места. Казаха ми една пловдивска туристическа агенция, забравих й името- не е особено популярна, която организира екскурзии до Дубай. Те се грижат за пътуването и те настаняват в хотел. Осигуряват и закуската и вечерята/за последното - вечерята, не съм съвсем сигурна/. Престоят е една седмица.  И всичко това на достъпна цена. Мога до намеря името на фирмата. Хубавото е, че ти сама си органицираш забавленията за престоя ти и не се съобразяваш с никого. Една позната пътува  на всеки три месеца и винаги ползва тази агенция - занимава се с търговия на платове.
Виж целия пост
# 215
ако не ти представлява затруднение ми кажи името  bouquet
Виж целия пост
# 216
magda_mm3 , често се случва да не заспивам до малките часове , особено , ако на другият ден имам повечко работа . Преди доста годинки  Laughing се чудех на мъж ми как по цяла нощ будува , сега той спи , а аз кукам  Mr. Green .Положението в Сирия става още по - зле , не мога да заспя докато не чуя сутрешния езан , правя молитва и си лягам чак тогава .Умирам за сън , но не мога да заспя , не знам защо се получава така .Сестрите му все ме бъзикат , че като се прибера в БГ само ще спя  Whistling.
Проблемът с етървата не е , че е българка от друго естество е .На свеки  едното от идванията й в БГ беше специално за да го ожени , но не стана номера .Ходиха по села и паланки в търсене на подходяща невеста , ама не щът момите селски да имат мъж сириец  Whistling.

akhyal_katya , мъж ти голяма скица  Laughing, забравил да се пазари викаш  Mr. Green.Много интересна тема си направила , ще я следя само , защото няма с какво да допринеса за нейното развитие  Wink

dtti ,  Йасико си просеше в Сирия , ако забравеха да го почерпят в някой магазин .Първо научи , че вълшебната дума е "альке" другата "камен " Joy Joy.Отделно всяка една жена , която ни идваше на гости беше щателно проверена , какво има в чантата и джобовете  Embarassed.Добре , че се отучи и не ги прави тези номера тук.

dala , много хубави снимки .Бялата "рокля" и на мен ми хареса най-много  Flutter

Нещо не мога да си фиксирам погледа , това кръвно пак ми върти номера .

ЧРД на Кари на Lorexa .
Виж целия пост
# 217
Момичета    не  ви   прочетох  от  няколко  страници   но  влизам  направо  към  проблема

от  няколко  дни   ми  пуши   главата   ooooh!

лекарката  на  моя  хубосник му  предписа  едно  лекарство    за  210  евро  но    това  не  е  най  важното  преглътнахме го    остана  и  той  да  го  преглътне  Mr. Green

изпично  се  пише  че  не   трябва  да  се  чупи  или  разтваря   #Crazy  а  е  доста  голямо  хапче  с  овална  форма   Трябва  да  се  праглътне  Confused

 smile3511   опитахме       данон   шоколади   какво ли не   Thinking

ако  някой  има  идеи   да  дава 


от  вчера  сума  и  хапчета  отидоха    на  вятъра  #Cussing out

а  и  още  ако  някой  има  въдможност  да  попита  в  някоя  аптека  дали  го  има  в  Бг     като по  малка  дозировка   400 mg


Renagel   800  mg   е   лекарството  което  имаме  но  е  за  възрастни    Shocked

лекарката  ни  каза  че  не е  от  значение    но   аз  да  попитам 

в  нотацията  има  тел  за   Бг  Търговско  представителство на  Genzyme  CEE  GmbH

тел  359  2  971 1001     

Предварително   благодаря за  разбирането   bouquet

Виж целия пост
# 218
Water LiLy банските костюми за мен лично са много интересни дори съм пробвала такъв и са наистина удобни Simple Smile в най различни варианти ги има Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 219
Свеър , не зная какъв съвет мога да ти дам .
Не можеш ли да пробваш да го сложиш туй хапче в шоколада вътре .
Да го облечеш .
Или да го  потопиш в карамел и да стане като бонбон .
Но пък от температурата може след това да не действа , а и по лошия вариант да направи някоя беля на малкия .
Не ме слушай май съп с изпушил мозък .
Виж целия пост
# 220
Дани   bouquet

ами  опитахме  с  шоколад  ама  диването  гълта  шоколада  а  хапчето  нееееееееееее

а е  доста  голяммо   като  дебела  капсула и  твърдо  ooooh!

лека  вечер  на  всички   отивам  да  чета  приказки   че  вчера  моите  си  легнаха  в  4  сутринта    но  днес  съм  решила да  ги  преспя  на  всяка  цена  Sick
Виж целия пост
# 221
Свеър , не течен шоколад , ами този дето се втвърдява така че да се получи от сорта на глазура върху хапчето но твърда , така ще му е по сложно да се усети .
Ох , миличкия ми юнак , измъчи се и той максимално маминия .
Виж целия пост
# 222
Здравейте момичета  Hug

Извинявам се предварително, че не съм чела, че напоследък нямам много време. Но съм сигурна, че сте питали за мен  Wink Laughing

При нас има и добри и лоши новини. Та да почна от добрите, преместихме се в новия апартамент и вече е почти ремонтиран и годен за живеене, Тарико вече тръгна на градина, та ще мога да работя на пълен работен ден. Много добре се справя с градината мъника, изобщо не плаче, даже не иска да ми каже чао, направо бяга да играе.  Heart Eyes

Ред на лошите новини - снощи са ни откраднали колата  #Cussing out #2gunfire. Момичета, можете да си представите какво ни беше като открихме, то още не сме преживели шока де, но е много много трудно да видиш как нещо за което си работил с толкова труд и желание, ето така някой решава просто да си го вземе.  Cry Нямам думи да опиша чувството, единственото което ме кара да мисля трезво е факта, че не са били крадци да влязат в къщи като сме били самички с мъника.  Praynig

Това засега момичета, ще се опитам да прочета малко назад, но не обещавам, че много съм изморена и възглавницата ме вика  Blush. Силно прегръщам всички ви!  Hug
Виж целия пост
# 223
greshka
Виж целия пост
# 224


Добро утро на всички!

Свеар, аз днес ще питам за по-малка доза на това лекарство - ще се обърна към тези, от които по нашия проект купуваме лекарства и към самото представителство. А не можеш ли да му го дадеш с кремче Данон? В лъжица и хапчето-  във сладолед?
   
Тарикмом, колко е хубаво това за работата и Тарик - весел на градина, а за колата? Дано ви я намерят! Praynig Praynig В представите на много хора в Канада такива проблеми няма!

Има една песен на Шеб Мами "Моята страна е страна на щастието!"... е ние 2-мата пребиваваме в страната на раираните кифлички - една рецепта от готварския сайт. Много дполучлива, аз бях направила 4 дози за "добре дошъл", вчера правихме още 2. Крем-карамела също - една голеееемичка тава, сега още е в хладилника. Не го е изяло някое джин-че с карамелена кожа. А вчера моят мъж надмина себе си по "приносливост"... тръгна с една раничка за градски дреболии - телефон, карта, кърпички, химикал, а се прибра с такси и 2 раници. Аз не знаеп, че на една от пресечните на Женския пазар има много хубав арабски супермаркет. Вече знам, и те ни знаят. Отделно, наши приятели си затварят магазина /лятна аптека/, имаха стока, някоя - с омачкана опаковка. Е говорим за мултивитамини, козметика, мазила и аргинин, не за валериан, простенал и лекарства за високо кръвно...казаха ни да вземем каквото си искаме и по едно време питаха през смях "Защо не вземете всичко?"

От няколко дена около нашия блок към 19-20.00 часа чуваме музика - ама народна, после - друга .... и аз си мислех, че някое заведение прави рождени дни на открито... ама пък всяка вечер.... А вчера разбрахме - читалището в квартала Павлово е спечелило проект по "Младеж" и има международен фолклорен фестивал. Снощи танцуваха ирландци, а моят мъж се облече, сложи чехлите и тюрбана и взе един фотоарапат, за да снима мултикултурен град и да покажем в Англия. На него му викаха „Я, Аладин!”, а после отидох и аз облечена в традиционни дрехи. Ама луда работа, хем сме се облекли така, хем не дава да ме снимат.                 

Магде, как е Яси? Какви са му сегашните забавления. Гледаме вчера, в моя квартал няма една свястна детска площадка! Вашите чудеса къде си играят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия