да добавим български привкус на арабската магия-урок 77

  • 23 329
  • 287
# 225
Здравейте   bouquet
Напоследък не ми се пише, но ви чета  Flutter
Магде,   благодаря че питаш за мене  Hug Добре съм, слава Богу , бебето расте и рита . Вече купихме от мерак няколко приспособления и дрешки за мъжко бебе  Joy. Инак все по - трудно дишам, явно Бебе затиска диафрагмата, а и жегите в ОАЕ са ужасни.  Confused И докато се кланям ми е по-уморително, ама си има награда за това, алхамдуллила.  Peace
Свеър, Аллах да ви помага  Hug
Шилан  Hug
Поздрави на всички   bouquet
Виж целия пост
# 226
Добро утро дами !
Тони , съжалявам за колата , но наистина е добре , че не е влязъл някой в къщата ви .
Жалко е за вложените средства и труд , но има къде по лоши неща в живота . Кураж и успех за напред , пък дано успеят да ви намерят колата и да ви зарадват .
Браво на Тарик за градината , и моите много харесват да ходят , което ме радва тъй като Фатима до преди 2 седмици всяка божа сутрин плачеше .
Катя , твоята половинка от коя част на Мароко е , че нещо не мога да включа ?
Приятен и спорен ден ви желая.  bouquet
Виж целия пост
# 227
привет моми4ета! далка, как сте? bowuu Hug дезерт, полу4и ли ми номера? newsm78 айде варненки ,много несериозни, ей!вили, когато кажеШ! Hug Peace
ние сме добре, въртим по зада4ки и много сън, направо не можем да се познаем! линда оЩе има проблем с асоциализацията с децата! Sick
Виж целия пост
# 228
Здравейте !
Марси , поизхарчих се на зъболекар , но ще гледам да посъбера и ще дойда
Как ми се изчезва от вкъщи за дълго , но предвид сушата и поливането ,
няма как да стане - всичко ще измре
И свекито нещо не е добре , отслабна рязко и няма сили , не ще да се храни
и не става да я оставя сама да се оправя



Но за сега да оставим това , аз влязох за да ви поздравя с новите песнички на едно талантливо момче - много го обичам тоз Араш , бе - голям сладурко и все хубави дуети има , а сега с рускини - чуйте ги -

http://www.vbox7.com/play:34159561   с група Блястящие , ремикс

http://www.vbox7.com/play:cf12047d     На моря с Анна Семенович - нов хит

Той беше пакистанец , нали Рени , може и да бъркам , но съм чувала нещо такова
Виж целия пост
# 229
Момичета,здравейте!!Голямо ровене му ударих от вчера и най-после темичката изплува.Имам много да наваксвам с четенето,започнах отначало,но реших да ви кажа едно Здрасти!
Надявам се,че всички сте добре.Липсвахте ми,не можах да пиша от Лондон - програмата както обикновено беше много интензивна...
Усмихнат слдеобед на всички!!!
Виж целия пост
# 230
Другарче  и аз много харесвам Араш ,има много хубави песни и тази с руската група е много хубава но аз пък съм чувала ,че е иранец...  Wink  bouquet
Виж целия пост
# 231
Другарче   Hug Араш е супер  Joy
Тарик Мом не е приятно това което е станало с колата ви! Наистина дано да я намерят, аз напълно те разбирам какво чувстваш като видиш че труда ти е отишъл на вятъра, на нас ни вземаха 12 000 долара на границата и на всичкото отгоре плащаме хиляда лева глоба, абе....да сме живи и здрави! то няма какво друго да си кажем!
Даниела това хапче ако го счупиш на две няма ли да стане? все пак не е като да го трошиш!
Марси как ви се виждат температурите тука? То днеска е хладничко, но иначе трябва да ви е добре!
Виж целия пост
# 232
и аз мисля че Араш е иранец живял е маи в Техеран,ама не съм много сигирна
Виж целия пост
# 233
Tони, има ли новини за колата? А застраховката?
Кажи за работата, как е, харесва ли ти? Кажи и за Тарико! Хубаво е че без рев тръгва на детска. Като се сетя за мен, аз рева, мама реве, лошооо, ама аз после се улисам в игри, а мама цял ден мисли за горкото мъниче  Embarassed

Деси, къде си бе? Има ли вода?

Вили, гледах клипчетата, харесаха ми дори  Peace  иранец беше май Араш


Свеар, намери ли решение за хапчетата?

Олдспот, айде де, чакахме те , къде се запиля. Давай с продължението на разказа ....



Лили
, днеска хлад пр нас, ама май утре се връщат жегите  ooooh!  Кажи некоя клюка, ти си ми надеждата  Laughing

Кате, ама голяма веселба паднала при вас -ирландско-мароканска  Joy  и вместо младежите да са в центъра на прожекротите, товя мароканец ги измести и грабна хортското внимание  Simple Smile   Sunglasses


Дала, разопаковате ли се още? Тази костенурчица е супер, мн сладка и малка!

Гледам снимките, уличките, джамията, пазара, сладкарницата, усеща се отмосферата! направо ме пренесе там,  дори почувствах миризмата  Peace 

Айде аз поработвам и ви пооглеждам  Crazy
Виж целия пост
# 234
С.Момиче-излизаме и в жегите-няма начин..децата искат на детски  кът.Докато прегазя из пясъците и чакам такси-ставам вир вода,после в таксето:18 С,в мола ако има много хора също е топло..Сега ходим в един център на близо-няма кът,но все пак малко разнообразие е.Когато излизаме семейно пращам моя да включи климатика,че инак в колата е сауна,чак на очите пари Rolling Eyes
В подземните паркинги сигурно е 50-60 С,докато оправя бебето и количката:грима ми се е разтекъл...абе...искам в Канада!
Идвайте в Емирствата през януари:става за плаж,вечер е ок,а и Шопинг Фестивала е тогава Grinning

ТарикМом-сигурно ли е,че е открадната колата,да не са я вдигнали транспортните?Дано застраховката помогне!Важното е,че сте живи и здрави,нова ще купите,иншаАлла!

Шилан-каква клюка искаш?Аз тия дни съм на религиозна вълна,в други форуми си правя гаргара Wink
Ти до колко работиш?

Правих меденките на Латеа...миришат на сода,вече ги няма де Party
Бебка Сара за пръв път ми помага в правенето Heart Eyes
Тя от 2 сед.носи токчета,тропа и бута кукленската количка ,съседите не знам как издържат Crazy

Олдспот-чакаме да ти дойде музата!
Знаеш ли,че тече кампания за предпазване на британските жени,отиващи на почивка в Египет от сексуални злоупотреби и измама hahaha
Все едно накой насила ги кара да си лягат с младите момчета-хотелски персонал..
С очите си съм виждала как баба на 50+ г се усуква на младеж..грозно,смешно Rolling Eyes
После кой е виновен Whistling
Дамат:а с разбито сърце или с някой долар по-малко,а младежа ако го хванат:дисциплинарно уволнен..
Шарм много ми хареса,но предпочитам някое село пред живот сред туристи,дошли в Египет заради ,,древната култура,,
Виж целия пост
# 235
Лили, до 5 съм, ама кога как дойде  Joy   
Една азербайджанка ми пъти мислите. И  трябва да стигна до финала на историята й, поместена на 16 страници. Пък ми е натоварващо....  Cry 
Ама една нейна теза мн ми хареса: "от жената мюсюлманка, дори да е в чужбина се очаква да е морална, да служи за пример, докато за мъжете това далеч не е така"  Rolling Eyes


Я кажи, какви ги бистриш из религиозните?
Виж целия пост
# 236
Лили,Кате,радвам се,че не сте ме забравили.Не бях много сигурна...
Музата я имам аз,само да досготвя,да разходя кучето и да донапиша един договор...Е,имам и да гладя,но ще съчетая някак нещата,нали съм си НапАлеон..
За секстуризма в Египет - имам богати впечатления.Ще разказвам и за тях по-нататък.
 Hug ви всички!
Виж целия пост
# 237
вижте какво прочетох и немога да си го представя newsm09 newsm09 newsm09
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1217775
Виж целия пост
# 238
Такаа, да видим докъде бяхме стигнали...сред уханието на цъфналите храсти се прибрах от интернационалната вечеря, пред очите ми още беше тази кръшна египтянка,а ушите ми чуваха прекрасните ритми на виртуозните египетски музиканти....
На следващата вечер имаше колективна вечеря или понашему малък банкет с колегите.Заведоха ни в едно ресторантче,в което сервираха някакви немски специалитети (да се нагостят немците с храна от родината си,че да тъгуват по нея по-малко;не,че много тъгуваха,де).За моята родина не беше помислено,та трябваше и аз да преглъщам вурстове и кнедли.Нямаше шопска салата,нямаше миш-маш.Освен немските колеги с нас бяха и египетските - работещи за туристическата агнеция-партньор на немската.Сред тях имаше големи скици,шегаджии и винаги падаше голям смях.(За съжаление една година след като бях там, при катастрофа на автобус, пълен с немски туристи,си отидоха няколко от точно тези засмяни египетски колеги.Още ми се свива сърцето,като си спомня.Лека им пръст! Praynig)
Вечерята приключи и голяма част от нас колективно се отправихме към дискотеката,на нашия хотел.Това беше хитът сред заведенията тогава.Самата дискотека не беше нищо особено,но ставаха големи купони и веселби до зори,няма делник,няма празник - нали туристите бяха там на почивка.Беше отделена от хотела, с отлична шумоизолация и по никакъв начин не пречеше на тези,които искаха да спят.През онова паметно лято ние не бяхме сред тях,а напротив - никога не си лягахме преди 5.(Добре,че отваряхме детския клуб в 10,та имахме известни сили да занимаваме децата без да заспиваме).
Триумфално влезнахме в дискотеката,още беше рано и имаше места за сядане,настанихме се,поръчахме по едно питие и потънахме в сладки раздумки.Скоро започнаха да идват повече хора,музиката стана по-силна и танците започнаха.Символът на онова лято (за мен и до ден днешен) е Дезърт Роуз на Стинг,разбира се.Прдполагам,че и на 70 да стана,пак ще ме кара да се чувствам като онова 20 и няколко годишно момиче,запленено от багрите,уханието и музиката на Египет.В началото пускаха модерна музика,това,което се пускаше и в Европейските дискотеки,но в един момент уважиха местната култура.Изненадващо за мен се оказа,че доста добре се справям с бели денс-а (само уточнявам,че мразя чалга,но от онези дни започнах да обожавам автентичната ориенталска музика).Египетските колеги бяха във възторг (има си хас).Германките милите си бяха по-сковани,колкото и да опитваха да кълчат дупета,не се получваше особено.Проблемът беше,че не им идваше отвътре...А аз се забавлявах,захвърлих си чехлите под масата и действах на бос крак (после ми казаха,че най-добрите танцьорки играели боси...и аз барабар Петко с мъжете).Така от танц на танц край мен се завъртя едно младо шоколадово момче,което към онзи момент(а и след това) ме плени с невероятните си танци - не само ориенталски (на които беше бог),но и на всякакви други (представете си танцьорите по МТВ например).Имаше си и другар в игрите - малко по-малък от него,малко по-светъл, с най-дългите и извити мигли на света.Двамата бяха невероятни импровизатори,правеха невероятно шоу с танците си и хората направо спираха да играят,за да ги гледат.Е,как да не те покорят?!
Виж целия пост
# 239
Олдспот, този с извитите мигли и мен ме покори  Joy /е може да не е баш същия като този от разказа, ама по описание на мигли отговаря/
даваййй, давай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия