Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси ( част 2)

  • 163 625
  • 737
# 240
Мм а колко горе долу утайка от кафе трябва за тези масажи ( като количество ) и как точно се масажива с него  newsm78, хубавото при мен е че работя в офис за кафе машини и отайка от кафе коооолкото искаш мога да си набавя  Peace
Но искам и малко инфо за вендузите ако можее.. Embarassed
Виж целия пост
# 241
Защо без фитнес?
Виж целия пост
# 242
Мм а колко горе долу утайка от кафе трябва за тези масажи ( като количество ) и как точно се масажива с него 

Аз ползвам утайката от две кафета, предполагам и от едно би било възможно. Обливаш краката с вода и върху мократа кожа разтриваш утайката. /Цапа./ Търкаш до зачервяване. Остани така няколко минути, колкото можеш да си позволиш. Отмиваш. Намазваш с крем.


Козметичката ми каза, че за да правиш фитнес трябва да си махнала вече целулита, иначе "го вкарваш навътре и краката стават много едри" - цитат. Плуването е щадящо, ходенето - перфектно, а ако караш колело, също не бива да е много силово - не само по нанагорнище, по-скоро по равен, но дълъг маршрут.
Виж целия пост
# 243
Мм а колко горе долу утайка от кафе трябва за тези масажи ( като количество ) и как точно се масажива с него 

Аз ползвам утайката от две кафета, предполагам и от едно би било възможно. Обливаш краката с вода и върху мократа кожа разтриваш утайката. /Цапа./ Търкаш до зачервяване. Остани така няколко минути, колкото можеш да си позволиш. Отмиваш. Намазваш с крем.

Даам благодаря, ще го имам предвид, но никой не отразява въпроса с вендузите  Cry
Виж целия пост
# 244
ultraska , не знам нищо за вендузите, освен, че правят синини.
И да не забравя, най-големият приятел на целулита освен солта и захарта, е синьото сиренце и себеподобните му. Т.е. - забравяме ги. По принцип, най-добре е да се остане на разделно хранене или на друг здравословен режим, дори и след премахването на целулита.
  bouquet
Виж целия пост
# 245


Козметичката ми каза, че за да правиш фитнес трябва да си махнала вече целулита, иначе "го вкарваш навътре и краката стават много едри" - цитат. Плуването е щадящо, ходенето - перфектно, а ако караш колело, също не бива да е много силово - не само по нанагорнище, по-скоро по равен, но дълъг маршрут.

И аз така знам. Първо трябва да го разбиеш, и после да стягаш мускулите. Целулита иначе е като "оплетен" в тях и само си създаваш допълнително работа, ако почнеш първо с целулита.
Виж целия пост
# 246
Хоп и аз да пиша в тази тема. Изчетох всички страници  Tired
Искам да попитам за тези вендузи.. от Бургас съм, къде да ги търся в някоя аптека или в някой магазин ли .. някои пишат че 2 бройки са към 14 лева, мога да си го позволя, но за масажи при специалист и дума да не става. Ще пробвам по домашному, съчетано с диетка и малко упражнения. Може ли малко инфо от къде да си закупя вендузи в Бургас, какво се ползва при масажа, т.е. олио ли е какво е, ако да какво ми препоръчвате и да започна да действам, че съм на 21 години а като си погледна краката и дупето ми става лошо. Искам и да питам тези вендузи да не са само за еднократна употреба, че не мога да давам куп пари .. Heart Eyes

Не са за еднократна употреба. 12 лева са 2 бройки май. Има ги в магазини Самоздрав, повечето големи аптеки и дрогерии...
Купуваш си и масажно ОЛИО (не масло) на някоя фирма и започваш....
А синини от вендузи се получават, когато задържиш вендузата за повече време на едно място.  Peace
Виж целия пост
# 247
Добре смятам да пробвам и двата варианта .. с утайката от кафе и вендузите. ДАНО ДАНО ДАНО да се отърва, че пишман станах.
Виж целия пост
# 248
anticelulitniq masaj s venduzi naistina ima efekt ne e osobeno priqten no deistva az sam mnogo dovolna svalih 4 sm ot obikolkata sled mesec mislq da povtorq.No sam 4ovek edva li bi se spravil.
Виж целия пост
# 249
Ako nqkoi ot Burgas se interesuva moga da dam pove4e info na li4na.
Виж целия пост
# 250
Момичета,
благодаря за инфото  Simple Smile тези дни ще пробвам един салон и ще споделя впечатления. ще пробвам и  масажите с кафето. Предполагам веднъж на ден също е ок, че нямам време за повече...
Виж целия пост
# 251
Заповядайте в новата тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399767.new#new
Виж целия пост
# 252
Темите в този подфорум се заключват след 30 стр. Май ви е доста рано за нова тема Thinking Peace
Виж целия пост
# 253
да, защо нова тема?
Виж целия пост
# 254
Здравейте! Четох, четох в тази тема някой да е споделил опит с антицелулитни сапуни, но не видях. Аз пък съм много доволна от едни такива сапуни http://www.fionnabg.eu/index.html, купих си последния - грейпфут и според мен има ефект.  Знам, че звучи малко пресилено, но ми се струва, че наистина има ефект. Какво мислите? Пробвали ли сте от тези сапуни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия