Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси ( част 2)

  • 163 632
  • 737
# 540
gabrielade, аз също имам проблеми с разширени вени.. и след масажа с мед на места ми се появиха наистина лилави точици, ама много бързо минаха Simple Smile
От вътрешната част на бедрата - там наистина е по-нежна кожата..
Имам и на места леко синки от масажа.. Ама няма как да се разбие пустия му целулит без бой  Crazy
Аз само от по-силно стискане ставам синя, а какво остава яко мачкане..
Ама мъж ми го няма и реших, че ще се отдам на садо-мазо (че си и боли където е по-изразен целулита)  Mr. Green
Ходя в Пандроа на Сава Муткуров. В момента е промоция - 14 лв масажа до 14.02 Simple Smile
Виж целия пост
# 541
Сутринта в Денят е прекрасен даваха интервю с един доктор, който твърдеше, че целулита се образува главно хормонално, има 4 степени, и се оправя само с процедури от типа Вела шейп, уреди с радиочестотни, би- и триполярни вълни, мезотерапия също така. Храненето и движението нямали нищо общо и задължително поддържане после. За масажите не го разбрах точно, но май каза, че при моного лек целулит в първа фаза са ефикасни.
В същия момент дават една масажистка и тя обяснява точно обратното  Laughing масажи, спорт и хранителен режим. Хайде сега кое е вярното?
Виж целия пост
# 542
Благодаря много duhi_puhi.
ще проуча салона, малко ми идва далеч, но то на удобно място трудно се намира Simple Smile
Иначе на мен от масажа с мед ми се появиха спукани капилярчета основно по външната страна на бедрата.
От миналата година се чудя дали да се подложа на LPG, говорих със съдов хирург относни проблема с разширените вени и той ми каза, че щом апарата е на базата на лимфо-дренажен масаж няма да има проблем. Страхувам се обаче и от отзивите на много момичета, че при неправилно прилагане на уреда от персонала може да се изведе още повече на показ пустия му целулит...
Виж целия пост
# 543
Сутринта в Денят е прекрасен даваха интервю с един доктор, който твърдеше, че целулита се образува главно хормонално, има 4 степени, и се оправя само с процедури от типа Вела шейп, уреди с радиочестотни, би- и триполярни вълни, мезотерапия също така. Храненето и движението нямали нищо общо и задължително поддържане после. За масажите не го разбрах точно, но май каза, че при моного лек целулит в първа фаза са ефикасни.
В същия момент дават една масажистка и тя обяснява точно обратното  Laughing масажи, спорт и хранителен режим. Хайде сега кое е вярното?

Е, много ясно, че ще промотира велашейповете и т.н., особено ако работи в някоя такава клиника. Само че, четейки из форумите повечето жени са недоволни от тези процедури и какво и да ми говори като виждам резултата, няма как да му повярвам.
Виж целия пост
# 544
gabrielade, аз също имам проблеми с разширени вени.. и след масажа с мед на места ми се появиха наистина лилави точици, ама много бързо минаха Simple Smile
От вътрешната част на бедрата - там наистина е по-нежна кожата..
Имам и на места леко синки от масажа.. Ама няма как да се разбие пустия му целулит без бой  Crazy
Аз само от по-силно стискане ставам синя, а какво остава яко мачкане..
Ама мъж ми го няма и реших, че ще се отдам на садо-мазо (че си и боли където е по-изразен целулита)  Mr. Green
Ходя в Пандроа на Сава Муткуров. В момента е промоция - 14 лв масажа до 14.02 Simple Smile
Не е желателно да си правиш масаж с мед при наличие на разширени вени Naughty глегаи да избягваш тези зони!!!  късмет с борбата Peace
Виж целия пост
# 545
Не е желателно да си правиш масаж с мед при наличие на разширени вени Naughty глегаи да избягваш тези зони!!!  късмет с борбата Peace
Вените са ми под коляното..
Масажа - на баджаците и дупето Simple Smile Там имам други работи (целулит де  ooooh!) Simple Smile
Виж целия пост
# 546
При доста жени проблемните вени са под коляното, най-често на прасеца, но само крайното проявление е там. Проблемът при наистина варикозните вени е в клапите, които са спрели да се затварят при изтласкването на кръвта от краката към сърцето през корелмната област и стоят само отворени. Тези клапи се намират много по-нагоре. ТЪй като аз имам и операция, при която са извадени варикозните вени и са "оправени"клапите, имам и много чувствителни бедра, особено във ветрешната страна. Едните азрези от операцията са в сгъвката на бедрата близо до срамната област. Оттам като се извършват интервенции са засегнати и някой нерви и затова при по-силен натиск усещам болка.
Това по повод на масажа с мед. Явно моята масажистка тогава не беше достатъчно опитна в моя случай, за който беше предупредена и го приложи. Особено силна болка не съм почувствала, но веднага забелязах капилярите.
Виж целия пост
# 547
Няма по-добро от ръчния масаж,но откриването на точния масажист е трудна работа.

Е, това е. При мен проблема е, че трябва да ми е близко, да ходя в обедната почивка, а не намирам в кв.Младост. Препоръчайте  Praynig

Сега разследвам един кабинет, който се намира в 25 поликлиника, ако някой го интересува ще напиша тук, като разбера подробности  Peace
Би ли споделила, моля те!Ако искаш на ЛС.
Виж целия пост
# 548
При доста жени проблемните вени са под коляното, най-често на прасеца, но само крайното проявление е там. Проблемът при наистина варикозните вени е в клапите, които са спрели да се затварят при изтласкването на кръвта от краката към сърцето през корелмната област и стоят само отворени. Тези клапи се намират много по-нагоре. ТЪй като аз имам и операция, при която са извадени варикозните вени и са "оправени"клапите, имам и много чувствителни бедра, особено във ветрешната страна. Едните азрези от операцията са в сгъвката на бедрата близо до срамната област. Оттам като се извършват интервенции са засегнати и някой нерви и затова при по-силен натиск усещам болка.
Това по повод на масажа с мед. Явно моята масажистка тогава не беше достатъчно опитна в моя случай, за който беше предупредена и го приложи. Особено силна болка не съм почувствала, но веднага забелязах капилярите.
А можеш ли да ми кажеш каде си прави масажа newsm78
Виж целия пост
# 549
Няма по-добро от ръчния масаж,но откриването на точния масажист е трудна работа.

Е, това е. При мен проблема е, че трябва да ми е близко, да ходя в обедната почивка, а не намирам в кв.Младост. Препоръчайте  Praynig

Сега разследвам един кабинет, който се намира в 25 поликлиника, ако някой го интересува ще напиша тук, като разбера подробности  Peace
Би ли споделила, моля те!Ако искаш на ЛС.

Ще споделя, разбира се, ама още не съм ходила, нещо време не остава  Hug
Виж целия пост
# 550
Аз съм много доволна от резултатите , постигнати с ръчен масаж (10 ъти) в комбинация с диета. След 10 масажа  съм минус 3-4 см на обиколки и няколко кг надолу Peace
Виж целия пост
# 551
Аз съм много доволна от резултатите , постигнати с ръчен масаж (10 ъти) в комбинация с диета. След 10 масажа  съм минус 3-4 см на обиколки и няколко кг надолу Peace

Имаш страхотни резултати  Peace
Виж целия пост
# 552
Няма по-добро от ръчния масаж,но откриването на точния масажист е трудна работа.

Е, това е. При мен проблема е, че трябва да ми е близко, да ходя в обедната почивка, а не намирам в кв.Младост. Препоръчайте  Praynig

Сега разследвам един кабинет, който се намира в 25 поликлиника, ако някой го интересува ще напиша тук, като разбера подробности  Peace
Би ли споделила, моля те!Ако искаш на ЛС.

Ще споделя, разбира се, ама още не съм ходила, нещо време не остава  Hug
Днес ходих до кабинета в 25 ДКЦ.Имат апарат за антицелутна терапия,правят и масажи.Това което разбрах като цена е 400 лв. в която влизат 10 процедури заедно с масажа,две бонус плюс оценка на състоянието на тялото.Правят още доста неща но списъка беше дълъг а аз бързах Wink.
 
Виж целия пост
# 553
Няма по-добро от ръчния масаж,но откриването на точния масажист е трудна работа.

Е, това е. При мен проблема е, че трябва да ми е близко, да ходя в обедната почивка, а не намирам в кв.Младост. Препоръчайте  Praynig

Сега разследвам един кабинет, който се намира в 25 поликлиника, ако някой го интересува ще напиша тук, като разбера подробности  Peace
Би ли споделила, моля те!Ако искаш на ЛС.

Ще споделя, разбира се, ама още не съм ходила, нещо време не остава  Hug
Днес ходих до кабинета в 25 ДКЦ.Имат апарат за антицелутна терапия,правят и масажи.Това което разбрах като цена е 400 лв. в която влизат 10 процедури заедно с масажа,две бонус плюс оценка на състоянието на тялото.Правят още доста неща но списъка беше дълъг а аз бързах Wink.
 

Много благодаря за инфото  Hug
Виж целия пост
# 554
Уж съм при добър.Препоръчаха ми я тука от темата едно момиче.Да видим.

Сподели нещо повече. Интересува ме колко ти излиза едно посещение и за колко време ти правят антицелулитния масаж и разбира се вижда ли се ефект. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия