Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е общото между публикациите във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните емоции, изразени в публикациите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е общото между публикациите във форума?
Публикациите във форума се фокусират върху радостта и гордостта на майките за постиженията на техните деца в училище. Те споделят информация за приетите училища, изразяват благодарност към форумната общност за подкрепата и съветите, които са получили, и споделят своите преживявания и чувства във връзка с академичния успех на децата си.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните емоции, изразени в публикациите?
-
Какви са основните предизвикателства, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от изпитите в Габрово?


, обаче няма да го направя!
Седмицата трябва да е весела! 

) И като си представя, че до септември все това ще правят...предупреждавам отсега всички майчета , свързани с френската- Маги е беличка и русичка...принципно
Не дърпайте децата
, пожелайте ми успех
)
Те си и знаят, че ще ги чака щура година. Дано и за всички ни тя да е с най-малко сътресения - дай боже да се разминем без стачки и без изненадващи нововъведения (за нашия последен випуск по старата програма може и да няма, но за следващите
).
- него само това го стимулира ! По цял ден виси на компютъра - пуснал е сенки под очите чак и изглежда по-изморен отколкото , когато тичаше по курсове , училище , уроци ... Притеснявам се и дори го заплаших , че през годината не съм му сложила парола , но сега ще го направя или ...
/другият вариант/.