Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е общото между публикациите във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните емоции, изразени в публикациите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е общото между публикациите във форума?
Публикациите във форума се фокусират върху радостта и гордостта на майките за постиженията на техните деца в училище. Те споделят информация за приетите училища, изразяват благодарност към форумната общност за подкрепата и съветите, които са получили, и споделят своите преживявания и чувства във връзка с академичния успех на децата си.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните емоции, изразени в публикациите?
-
Какви са основните предизвикателства, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от изпитите в Габрово?





. От градинска възраст учи английски, та до сега. Тук е мястото да похваля и училището:
Да съм честна - лично аз не съм се съмнявала (за разлика от нея).
Страхотно постижение за тази възраст! Само можеш да се гордееш с детенце - Отлично представяне на три тежки изпита. 





и аз благородничко Ви завиждам. Галете се в морските вълни и да се върнете добре отпочинали и заредени с енергия
. Целувайте децата. А аз още 2 седмици ще дерзая в софийския прахоляк и гипсов прахоляк в къщи 

Пък съм сигурна, не че не сме само с Рос и Камъче тук. И Юлето ни заряза

Напоследък си купувам мебели, декорации, щорички ми поставят...ей такива неща. Какво ми трябваше този барплот да се заяждам с него, че не ми се връзвал с новата трапезарна маса
И вчера викнахме майстори за час да го свалят и изхвърлят, това е. Отде да знам, че няма да се сетят, че освен с винтчета, тази пущина е захваната и с ъъъъ как беше... шпилки в стената? Дърпали, дърпали, и накрая...А! ми тя стената се откърти с него
Олигофрени! Сега с тези дни, ще станат месец и губя облога с теб
Не е честно, като се има предвид, че ти през цялото време си стоиш на чистичко, храниш се с домашна храна, забавляваш се и само дни броиш
