Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 369 625
  • 833
# 390
verabel
Киде се намира фирмата която ти прави кухнята?
Има ли шоурум?
Нямат шоурум. Ето сайта има телефон за връзка, обади се, ако искаш. http://mebeli-mia.bg/

Как се довери на тази фирма без да видиш, какво са правили?  newsm78
Препоръчаха ли ти я?
Малко ме притеснява това, че нямат офис...  newsm78
Виж целия пост
# 391
Момичета, да споделя - почти сама си направих проекта - ползвах програмата на ИКЕА за проекта. После обиклих 3-4 фирми с абсолютно еднакви изисквания - познайте! Дадоха ми цени с разлика 1000 лв! един и същи материал, без механизмите, УЖАС!
Виж целия пост
# 392
Ми аз същото направих и изпълнителят така ми изпълни проекта, че...  ooooh! Защото сега, когато вече съм тук, виждам качеството (не цветовете, за които и аз имам вина) и то е потресаващо. Същата тази фирма Миа. Ако бях на теб щях всичко да си взема именно от ИКЕА, както си ми е кухнята в друго жилище и щях да имам хубава кухня, това поне знам.  Peace
Виж целия пост
# 393
verabel
Киде се намира фирмата която ти прави кухнята?
Има ли шоурум?
Нямат шоурум. Ето сайта има телефон за връзка, обади се, ако искаш. http://mebeli-mia.bg/

Как се довери на тази фирма без да видиш, какво са правили?  newsm78
Препоръчаха ли ти я?
Малко ме притеснява това, че нямат офис...  newsm78

Аз имам правени от тях секция и гардероб преди три-четири години. Преди да ги поръчам тях видях други неща правени от тях и ми харесаха и затова им поръчах.
Виж целия пост
# 394
Момичета за Стара Загора някой нещо да каже...чета ама все за София Варна ....за Силтекс някакви отзиви,много ми е трудно незнам към кого да се насоча
на две места ходих да питам за линеен метър кухня от ПДЧ колко би ми излязло ориентировъчно....на едното място ми казаха 450 лв (ориентировъчна цена ) на другото място 350 лв...като разбира се тази цена не може да бъде реална...това с монтаж и проект..как ви се с трува...в Силтекс искаха размери правят проект и тогава цената ,като това не ангажира
Виж целия пост
# 395
dilibaby: Именно за СЗ става въпрос в по-горния ми пост.
В Клеопатра (до сладкарница ден рожден) ми дадоха много висока цена. Силтекс - доста по-добра, но четох и чувах отзиви, че много се бавят с поръчките си и не работят качествено. Навсякъде поставяй едни и същи условия за да добиеш представа. Относно механизмите - иди във фирма роси и ще видиш всички механизми, като съпоставиш цените на едните и другите - немски и турски например, можеш да прецениш.
Виж целия пост
# 396
Здравейте!
Да питам: скоро някой да си е поръчвал мебели  от фирма "Евродом" гр. Русе http://www.evrodom-bg.com/ ? По-специално ме интересува за кухня, но и да са някакви други мебели, пак става. Доста ми допадна сайтът им, но да преценя само от това е трудна работа Wink, а и не мога да съм сигурна, че това са реално направени от тех мебели, тъй като срещнах същите картинки от сайта им и на други места (за което може би се досещам за обяснение), та затова съм малко объркана. Ще съм благодарна ако някой сподели дали е имал взимане-даване с тях, и ако да как са по отнощение на качество и монтаж, и разбира се парички  Blush
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 397
Здравейте,пиша от Пловдив.
 Аз скоро приключих проекта с кухнята - има няма месец, и понеже много често разглеждах тук за идеи- реших да споделя това, което направихме с моето момче, може да хареса на някого Simple Smile Всичко сме си мислили сами.
Така изглежда :

Е, тая дупка в средата е предвидена за фурна  Blush ама чакаме Дядо Коледа да я донесе.
Иначе, за да прилича максимално на холно обзавеждане/ стаята е голяма/ решихме да е без дръжки и вратите се отварят с пуш-бутони. Удобна работа Simple Smile Всичко е вградено, ако на някого му е интересно-ще кача още снимки. А ако някой иска - да пише ЛС да кажа откъде сме пазарували.
Виж целия пост
# 398
Да, на мен ми е интересно и с удоволствие ще разгледам още снимки!
Много добре се е получило, със здраве да си я ползвате!
Виж целия пост
# 399
Да, на мен ми е интересно и с удоволствие ще разгледам още снимки!
Много добре се е получило, със здраве да си я ползвате!
Честито,със здраве да си полвате кухнята .и аз с удоволствие ще разгледам снимки ,и ние ще правим обзавеждане в бяло .
Виж целия пост
# 400
Честито Incubus , сас здраве да си я ползвате!
Виж целия пост
# 401
Здравейте момичета,някой има ли отзиви за фирма Стенимакс,понеже ги харесахме за кухнята  Thinking
Виж целия пост
# 402
Здравейте,пиша от Пловдив.
 Аз скоро приключих проекта с кухнята - има няма месец, и понеже много често разглеждах тук за идеи- реших да споделя това, което направихме с моето момче, може да хареса на някого Simple Smile Всичко сме си мислили сами.
Така изглежда :

Е, тая дупка в средата е предвидена за фурна  Blush ама чакаме Дядо Коледа да я донесе.
Иначе, за да прилича максимално на холно обзавеждане/ стаята е голяма/ решихме да е без дръжки и вратите се отварят с пуш-бутони. Удобна работа Simple Smile Всичко е вградено, ако на някого му е интересно-ще кача още снимки. А ако някой иска - да пише ЛС да кажа откъде сме пазарували.


Много ми харесва и моля за подробности  Praynig
Виж целия пост
# 403
 Blush Много благодаря! За подробности: питайте, всичко, ще обясня, а за снимки  - довечера, днес си взех апарата, защото не беше вкъщи, а нямах други готови снимки. Сори за забавянето  Embarassed
Виж целия пост
# 404
Incubus много добре се е получило!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия