, хората на неговата възраст деца гледат
.
, хората на неговата възраст деца гледат
.
, хората на неговата възраст деца гледат
.
Някоя майка може и да се умили, но моето си изяде кавгата
...
.
Точно!
Може, но е хипотеза. Аз в България с рейсове между населените места не пътувам, та не мога да се изкажа точно за тази категория шофьори. За които мога обаче, са тези шофьори, пърпорещи из Европата, с разни микробусчета или рейсове. Посрещала и изпращала съм, не един и два пъти, хора попаднали на техните учтиви обноски.
Другата шофьорска пасмина, върху която имам и преки наблюдения, са таксиметраджйите.
От поне 8 от 10, Господ да те опази! Така че факт е, че дете на 19 години няма, факт е, че не е било най-разумното да се качи с бира в автобуса, факт е, че е свален някъде из нивите (май така пишеше в първият пост). От там нататък не знаем нищо конкретно и аз лично, изобщо не съм склонна да приема, че 1. само шофьора е в правото си, и 2. че пътниците обезателно щяха да се намесят. Не и на малко случки съм била свидетел, в които хората са гледали сеир, или даже от страх са си тряели. Не оправдавам деянието на младежа, но не приемам 100%, че шофьора е действал в пълното си право.
Явно съм попаднала на смирен шофьор - дори ми каза че няма проблем за бирата... Препоръчани теми