Аз обожавам папионките, но ме е срам да ходя стях
Аз обожавам папионките, но ме е срам да ходя стях

Веси, да не забравиш Тубоцин-а!
И да те питам, даде ми списък док Кръстев, в който пише термометър, наистина ли е нужен. Това за майката, не за бебето термометър.

Та дано да успеем да оправим колата, че да отидем макар и със закъснение. 

дано да е по-хладно.Ако ми се види топло ще я пропусна.Буба,стискам палци да се поправи колата и да отидете.Относно болките,странно но и аз имам същите оплаквания
и корем ме боли,и глава...на всичкото отгоре и окото нещо ми се е заречвило,та и то ме боли.Стига толкова оплаквания за днес.
Филмова вечер си направихме. Ми то аз, зависи как стана и дали ще успея, но може и да дойда и аз. Бубе, аз всеки път като тръгна да ходя при моята мама и то все нещо ме спъва
Егати късмета, но все ходим и ние със закъснение. Последния път цяла седмица бях на старта и всеки ден аха да пътуваме и се провали
Айде лека нощ.
Егати гадното. Аз да ви се похвало-оплача... ние вече от 4 дни ядем кърма само с шише. От мен не ще и не ще. Ревахме и двете 2 дни и накрая ми надви (брех, по-голям инат от мен се извъди
В тоя ред на мисли, някоя от вас да има хубава помпа, която вече да не й трябва и да поиска да ми я продаде?
А моята мързелана откакто й давам с шише тя е като котенце кротичка (пу-пу, да не я урочасам ). Яде си нормално на 3-3,5 часа, вече не стои гладна по 6-7 часа, смее се повече, гука през цялото време докато шишето й е в устата и се върти като пумпал
И така, това е от нас за сега. Жегата е ужасна, ама ние се крием на хладно и не й се даваме. Приятен ден на всички и Муци- стискам палци да гушкаш скоро твоя бебчо. Чакаме го всички
Много ви е хубава вилата, пу пу да не я урочасам
Препоръчани теми