Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой метод на раждане е по-често срещан сред майките?
Какво е мнението за цезаровото сечение?
Какво е мнението за епидуралната анестезия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой метод на раждане е по-често срещан сред майките?
Проучване, проведено в онлайн форум, показва, че повечето майки предпочитат вагинално раждане, но са готови да се подложат на цезарово сечение, ако лекарите препоръчат това като по-безопасен вариант за тях и бебето. Индивидуалните предпочитания трябва да бъдат взети предвид, но доверието в медицинските специалисти е от решаващо значение.
-
Какво е мнението за цезаровото сечение?
-
Какво е мнението за епидуралната анестезия?
-
Какво мислите за измерването на бебето по време на бременност?
-
Как хората възприемат възстановяването след цезарово сечение?

Поработих още месец и излязох в болнични. Нито съм първата бременна във фирмата, нито ще съм последната
С мен или без мен, нещата си вървят, колежките се справят сравнително добре, контактуваме всеки ден чрез скайп/тел и хем аз съм в час какво се случва, хем и на тях им е по-спокойно сигурно като нямат пряк контрол
Аз ако знаете колко такива съм ги събрала....да ме пита човек защо са ми
Признание никой няма да ти даде, затова като мога- ползвам болнични и това е
Решила съм, живот и здраве, чак към края на 9-мия месец да пазарувам каквото и да е. Преди това ще се огледам за по-големите покупки, ще си ги набележа - легълце, количка и т.н., но преди Октомври няма да пазарувам, освен това и няма къде да ги сложа 
Такова конско бих му дръпнала, ако така ме изиграят, че ще има дълго да ме помнят после

На мен корема ми се втвърдява и болииииии ужасно.(Точно като за цикъл, а може да се каже че е и по-силна болка.) Това според мен са си чисти контракции. 
Имаше някаква разпродажба 50%.
Мамите с опит, ако искат да споделят или поне някой линк към списък с нужните неща. 
И после ти разправят, че няма дискриминация. дрън дрън!!!! Както и да е ! Добре, че сварих по-горната шефка да и кажа за тези планове....
Освен това матката ми натиска останалите органи, а те диафрагмата и ми се затруднява дишането
един голям розов букет 