За четенето в тоалетната...

  • 9 113
  • 127
# 45
Ние никога не сме го правили.
Чудно ми е дали чететете в тоалетната, защото ви трябва повече времем да се освободите от "излишното" или така ви харесва Simple Smile?
Виж целия пост
# 46
На мен така ми харесва. Mr. Green "Освобождавам" се толкова бързо,  Embarassed че нямам нужда от "убиване" на времето със списания.
Виж целия пост
# 47
Той не... но аз чета... като взема някоя книга(особенно ако влизам с идеята че ще се забавя повече)... и откарвам половин час... Едно време учех в тоалетната и това ми беше най-ефективното време за учене  Mr. Green Но аз винаги съм обичала да си седя в тоалетната... просто забравям да си тръгна понякога и милото идва да провери какво става че не излизам  Joy
Виж целия пост
# 48
мъж ми има правило за седенето във вецето - седи там, докато му изтръпнат краката при това задължително с авто-списания  Joy даже съм му импровизирала на стената място да си складира материала за четене  Laughing
Виж целия пост
# 49
Четем и двамата , а аз често и кафето си нося там-обикновенно сутрин Laughing
А що не си вземете и лека закусчица? Аз също не мога да го проумея, но и моят чете там! Е по-удобно ли е, отколкото на дивана например? Или удоволствието е в интимния аромат, който се разнася, въпреки смесването му с разни ароматизатори? Thinking
Виж целия пост
# 50
Четем и двамата , а аз често и кафето си нося там-обикновенно сутрин Laughing
А що не си вземете и лека закусчица? Аз също не мога да го проумея, но и моят чете там! Е по-удобно ли е, отколкото на дивана например? Или удоволствието е в интимния аромат, който се разнася, въпреки смесването му с разни ароматизатори? Thinking

 Joy Joy Joy hahaha
Забавно е,да.Ти само си представи гледката.Милото си седнало удобно,разтворило списанието,и хем лекинко се напъва,хем съсредоточено се взира в страниците. И аромата,да.Идилийка! hahahaИ Joy като излезе от ве-це-то погледът му един такъв зареян и одухотворен,особено ако е чел любимата си научна фантастика!
Виж целия пост
# 51
Ние никога не сме го правили.
Чудно ми е дали чететете в тоалетната, защото ви трябва повече времем да се освободите от "излишното" или така ви харесва Simple Smile?

   Лично на мен ми трябва повече време. Не влизам в тоалетната специално, за да чета. Надали някой го прави. Понякога влизам с цигара, която ми помага да си свърша работата, за която съм влезнала по-бързо.

   Ама че тема. Пък аз взех, че и се включих ... и то два пъти.    ooooh!
Виж целия пост
# 52
А що не си вземете и лека закусчица?
hahaha Joy hahaha Тва е много готино - нищо няма да се загуби така, от едното място ще влиза, от другото ще излиза Laughing
Виж целия пост
# 53
Ние никога не сме го правили.
Чудно ми е дали чететете в тоалетната, защото ви трябва повече времем да се освободите от "излишното" или така ви харесва Simple Smile?

   Лично на мен ми трябва повече време. Не влизам в тоалетната специално, за да чета. Надали някой го прави. Понякога влизам с цигара, която ми помага да си свърша работата, за която съм влезнала по-бързо.

   Ама че тема. Пък аз взех, че и се включих ... и то два пъти.    ooooh!
  Тинче,не съжалявай,че писа в темата.Много готини са постовете ти даже! Laughing
Виж целия пост
# 54
А мислех че малко хора го правят това  Grinning
Не преча на никого/имаме и втора тоалетна/.
Така ми харесва-така го правя  Wink
Виж целия пост
# 55
Аз чета. Не се задържам дълго , но иначе ми е скучно Wink. Ако съм си забравила книгата чета надписите на шампоаните и кремовете Mr. Green
Виж целия пост
# 56
Четем и двамата , а аз често и кафето си нося там-обикновенно сутрин Laughing
Това е някакъв ужас. Как можете да си пиете кафето при такава миризма?
Навремето баща ми пушеше цигара в тоалетната, и като излезеше майкоооо да не ти се налага после да влизаш, трябва да си с противогаз. smile3514 Confounded Confounded Confounded
Мъжът ми се заседява по 10-15 мин. максимум с книжка в ръка, но аз бързо си свършвам работата и излизам.Предпочитам книга и лаптоп на отредените за тях места-дивана-много по-удобно е все пак.
Виж целия пост
# 57
не го разбирам мъжът ми- седи си и чете там... аз, ако вляза след него, ми се насълзяват очите от миризмата. неговите защо не плувват в сълзи и ,ако да, какво изобщо вижда в този вестник пред него????
Виж целия пост
# 58
Почти винаги чета или вестник или учебник.
Виж целия пост
# 59
Никога не съм предполагала, че има толкова хора с болни стомаси ooooh!
Нямате ли си мека мебел за четене?  newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия