Идват ли ви гости без да сте ги канили?

  • 11 709
  • 186
# 120
Amelia виждам, че си от Бургас.
Много ми е чудно как гостите се сещат за нас точно през лятото. newsm78
При теб има ли такъв момент?
Виж целия пост
# 121
У мен възниква въпроса "Е ли е наложително обаждането или просто има хора, които не обичат гости"....
Обаждането е желателно, наложително, и ако питаш мен - задължително. И да, има хора, които не обичат гости. Не е престъпление. Аз не съм от тях, но много държа на обаждането. Laughing
Виж целия пост
# 122
У мен възниква въпроса "Е ли е наложително обаждането или просто има хора, които не обичат гости"....
Това да обичаш гости е като да обичаш секса или сладолед или да плуваш. Може и да обичам, но точно днес да не ми е до секс/сладолед/гости. Може да нямам пари, да съм болна, да съм уморена. Някакси е редно от мен да зависи какво аз ще правя, нали?
Виж целия пост
# 123
У мен възниква въпроса "Е ли е наложително обаждането или просто има хора, които не обичат гости"....
az sym ot tezi,koito  не обичат. Ежедневно се срещам с приятели навън,защо трябва и по къщите да си ходим? За мен времето в къщи е време само за семейството ми.
Виж целия пост
# 124
palavata_monahinq , ами като живеем на 3мин. от плажа ........ вече намразвам и лятото
ама аз съм си виновна, че ми се качват на главата  ooooh!
Виж целия пост
# 125
Дори не си правя труда да стана и да проверя кой звъни на вратата, ако не очаквам никого. Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Слава Богу не съм посрещала неканени гости, но и аз не съм се натрапвала никога. Особено пък гости с преспиване, че и на море, егати почивката...
Виж целия пост
# 127
Не ни идват и това ми липсва. Иска ми се някой приятел да звънне и да се отбие у нас ама няма.

Ама за цяло лято да имам нон-стоп гости нязнам как ще ми се отрази. Сигурно ще трябва да си подбирам гостите и да ги включвам в домакинството  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 128
Не ни идват и това ми липсва. Иска ми се някой приятел да звънне и да се отбие у нас ама няма.
ооо хич не ми липсват Mr. Green
понеже живея в един квартал на бургас с къщи на около 10мин от б/с,а знаете какво е къща-двор-барбекю-въздух
не стига,че сме като спирка на квартала,ами и като се заредят и "приятелитеее" - ужас smile3511
строим си барбекю около 20кв вече 3год,защото няма време
казвам няма време-понеже моят работи до 18ч и само след това може да свърши нещо...
ще кажете има майстори за тая работа - да има,но..това струва пари и главоболия и моят не признава майсторите,но...това е др.тема
та вече барбекюто е почти готово,но...има още много довършителни работи

та проблема е-никой не идва да помага,а в същото време разни "приятели"се натрисат,защото събота и неделя били като в затвор в тесните си апартаментчета в бургас
и нямали какво да правят!
подмятания от рода:купихме глезотийки да ги метнем на барбекюто,а????Shocked
ме побъркват!

за да сложа масата:ходя за всичко вътре в къщата понеже още нямам необходимите удобства за една домакиня/шкафове,мивка,посуда и т.н./,а те вече наредени и чакат за глезотийките които са си донесли!


а в същото време аз никога не се натрисам-предпочитам неутралните места-заведенията!!!

/ там също приготвят сачове и глезотийки/

а за преспиванията-какво да ви кажа: #2gunfire #2gunfire #2gunfire
имахме едни "приятели" идват ни на гости/за малко/и накрая остават с преспиване,защото на мъжа му е хубаво да си пийне и после не можел да кара колата
ИМА ТАКСИТА !!!
ние като отивахме у тях на гости-моят мъж се съобразяваше какво и колко да пие! Grinning

хубаво,че нямаме роднини из страната,защото...сигурно ще полудея,те тия дето са ми близко не се съобразяват,а пък за други...не ми се мисли!!!
Виж целия пост
# 129
Идват и още как. Свеките, на това отгоре кани цялата рода в нас без да ни предупреди Close
Виж целия пост
# 130
Няма как да се случи това в моята къща  Naughty
Идва се само с покана и предварителна уговорка . Това важи и за родители , свекъри , свекърви , братя , снахи ... кой каквото има .
Изключение прави най - добрата ми приятелка , която обаче живее с/у нас и може да си идва , когато пожелае , както и аз да ходя у тях , имаме си и ключове от апартаментите / всяка от нас за апартамента на другата / ... друг е въпроса , че не го прави и винаги се съобразява . Аз също ! Винаги и независимо за кой става въпрос .
Виж целия пост
# 131
Дори не си правя труда да стана и да проверя кой звъни на вратата, ако не очаквам никого. Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 132
Дори не си правя труда да стана и да проверя кой звъни на вратата, ако не очаквам никого. Simple Smile
Peace
И аз съм така.
Виж целия пост
# 133
Няма как да се случи това в моята къща  Naughty
Идва се само с покана и предварителна уговорка . Това важи и за родители , свекъри , свекърви , братя , снахи ... кой каквото има .

 Peace
Виж целия пост
# 134
Сега ни идват, но рядко, но при родителите ми беше малък хан - постоянно някой влизаше и излизаше. И в добрия случай се обаждаха, че идват за няколко дни. Обаче сега се сещам за случай, който изуми цялото ми семейство. Звъни се на вратата  в една студена зимна вечер, отваряме и влиза на баща ми на един познат (не приятел!) съпругата, заедно със сак. Какво се оказва - скарала се с мъжа си, синът й пък бил на купон в Пловдив (живеят в малък град на около 50 км), тя си стегнала чантичката и решила, че нас познава в Пловдив и ще остане няколко дни Shocked! Моите родители тази жена я бяха виждали два пъти! Цяла вечер се опитвахме да я убедим, че трябва да се обади на мъжа си, че не може така, че не са деца и заради едно каране, при положение, че са заедно от 20 години да се изнася и да го притеснява така. Не се обади, но на следващата сутрин звънна на сина си дали ще се прибира, събра си чантичката и си замина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия