Звездни компромати - 28 част

  • 52 217
  • 507
# 435
И аз да се включа най-накрая със снимки:
http://celebritybabies.typepad.com/photos/uncategorized/2008/01/ … _fp_193167cbb.jpg
http://celebritybabies.typepad.com/photos/uncategorized/2008/08/ … hields_cbbjpg.jpg
Виж целия пост
# 436
не всички през 88-ма изглеждаха така, моля, моля. тази просто си е била дива селянка и това си е.
Галена ми прилича на застаряващ травестит на тази снимка.
Виж целия пост
# 437
През 88 майка ми е била на 25 г. и категорично не изглежда по този начин, нито е с подобна модерна прическа. Може би, както винаги, изоставаш от модата, мамо!
Но това, че Глория изглежда зле не е новина, поне не за мен.
Виж целия пост
# 438
Парис Хилтън
Алесандра Амброзио
Тара Рийд
Чарлийз Терон
Петра Немцова
Ева Лонгориа
Cindy Crawford
Виж целия пост
# 439
дали е за тази тема, не знам...
Но до колко е вярно?
http://www.kliuki.net/view/14143/Преслава.абортира.от.Коко.малко.преди.турнето!

... и като какъв го играе тоз Коко?

А този сайт ако имат една вярна новина ...  ooooh!

И аз така мисля, разгледах го-едната новина беше, че Предлава се друса(по информация на Камелия), а друга гласеше, че мъжът на Мария я биел редовно, дори когато е била в 8-ми месец, та затова тя пропушила   ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 440
дали е за тази тема, не знам...
Но до колко е вярно?
http://www.kliuki.net/view/14143/Преслава.абортира.от.Коко.малко.преди.турнето!

... и като какъв го играе тоз Коко?

А този сайт ако имат една вярна новина ...  ooooh!

И аз така мисля, разгледах го-едната новина беше, че Предлава се друса(по информация на Камелия), а друга гласеше, че мъжът на Мария я биел редовно, дори когато е била в 8-ми месец, та затова тя пропушила   ooooh! ooooh! ooooh!

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 441
 ooooh! съжалявам за правописните грешки но бебока ми суче, а аз пиша в това време
Виж целия пост
# 442
Не се смея на теб,а на вестника.Наистина безумни неща пишат. Hug
Виж целия пост
# 443
 Laughing да да мила усетих, ама си прочетох какво съм написала и реших да се извиня
Виж целия пост
# 444
http://perfekten.com/photo.php?photo=2364804&member=0&fr … y=1552&type=0 Това Ива Екимова ли е???  newsm78 Confused
Виж целия пост
# 445


лелеееееееееее  ooooh! ooooh!
не знаех
а си го спомням ето такъв
http://www.vbox7.com/play:38cc62bc

http://www.vbox7.com/play:a1e8724e

 #Crazy   ?????
дали е въпроса на папкане или е здравословен проблем ?


Виж целия пост
# 446


лелеееееееееее  ooooh! ooooh!
не знаех
а си го спомням ето такъв
http://www.vbox7.com/play:38cc62bc

http://www.vbox7.com/play:a1e8724e

 #Crazy   ?????
дали е въпроса на папкане или е здравословен проблем ?




На втория клип е много сладък.....
Виж целия пост
# 447

Кейти на тази снимка ми прилича на Agent Smith от " Матрицата ".  Sunglasses

Ооо, Скарлет.  Sick ooooh!
Виж целия пост
# 448

дали е въпроса на папкане или е здравословен проблем ?


Не знам, дали е само от папкане, но като съм гледала предавания зад кадър при заснемане на клипове все е със хамбургер в ръка и дъвче ли дъвче докато му вземат интервю.  Laughing

Аз го помня и такъвConfused
Виж целия пост
# 449
ее, люската беше готин едно време. нали беше част от една бой банда. Mr. Green момчешки свят се казваше и наско от сити тв също беше от нея. Peace
опа, грешка, момчешки свят не, а up down. Mr. Green момчешки свят са един блед опит за бой банда. Grinning
ето тук -  http://www.vbox7.com/play:839012d0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия