Звездни компромати - 28 част

  • 52 217
  • 507
# 420
Оооф ей така като вземете да се правите..да не би случайно да сте били преди 10 години красавици като сега(не че ви знам колко сте хубави).Да не би ти скъпа Ах`не да си била с оскубани вежди и тем подобни.Айде моля ви се,нема нужда,знаем се какви сте били-с космясалите вежди огрооомно количество и т.н.Обаче я  малко намалете превземките особено ти миличка,щот ставаш досадна.


Къде точно видя коментар от мен за веждите на Глория? И назад в темата за едни стари нейни клипове съм писала,че за времето си, е била много готина мацка.

Всеки търпи метаморфози . Е,ако ги иска. Някои остават грозни,а още по-лошото - някои остават тъпи.
Виж целия пост
# 421
На тази снимка
http://nname.org/wp-content/uploads/2008/08/gloria_mlada.jpg

Глория е ученичка, тъй че е от преди 20 години. '88 всички изглеждаха така. За тогава даже си е с модерна прическа. Simple Smile
Виж целия пост
# 422
е, тя и майка ми преди 20 години е била слабичка.  Mr. Green
но наистина съвременните техники правят чудеса.
Виж целия пост
# 423
Katie Holmes Brings Back Skinny Jeans
Кейти и Сури отиват да гледат Мери Попинс Simple Smile
К. и С. отново Simple Smile
Кейти
Том-Кейти
Бритни в реклама за video music awards
Скарлет Йо … 89;он
Виж целия пост
# 424

Леле, какви кълки, какви бутове, какво чудо  hahaha
Не е за такива къси панталонки!  Naughty
Виж целия пост
# 425
запис
Виж целия пост
# 426
Кълки-кълки, здрава жена, права, яка.
Виж целия пост
# 427
дали е за тази тема, не знам...
Но до колко е вярно?
http://www.kliuki.net/view/14143/Преслава.абортира.от.Коко.малко.преди.турнето!

... и като какъв го играе тоз Коко?
Виж целия пост
# 428
дали е за тази тема, не знам...
Но до колко е вярно?
http://www.kliuki.net/view/14143/Преслава.абортира.от.Коко.малко.преди.турнето!

... и като какъв го играе тоз Коко?

А този сайт ако имат една вярна новина ...  ooooh!
Виж целия пост
# 429
ее, стига бе. това е гавра вече.
пък относно снимката на скарлет йохансон - тъкмо си рекох, че и аз мога да нося къси панталони и ми разбихте мечтата. Mr. Green
Виж целия пост
# 430
Кейти Холмс
Josh Holloway
пак той
Джесика Си … 89;ън
Джъстин и Джесика с голееми усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 431
а коя е първата жена от сайта със снимките на звездите отпреди - http://nname.org/2008/08/09/%d0%bf%d0%be%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%b9 … %b0%d1%82%d0%b0/? newsm78 не можах да разбера Naughty няма да спечеля газов бойлер. жалко
Виж целия пост
# 432
а коя е първата жена от сайта със снимките на звездите отпреди - http://nname.org/2008/08/09/%d0%bf%d0%be%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%b9 … %b0%d1%82%d0%b0/? newsm78 не можах да разбера Naughty няма да спечеля газов бойлер. жалко

Галена е първата и то снимката е от преди 2 месеца,на връчване на едни награди.
Виж целия пост
# 433
ужас просто,ама може би всеки си има по някоя такава снимка
Виж целия пост
# 434
Оооф ей така като вземете да се правите..да не би случайно да сте били преди 10 години красавици като сега(не че ви знам колко сте хубави).Да не би ти скъпа Ах`не да си била с оскубани вежди и тем подобни.Айде моля ви се,нема нужда,знаем се какви сте били-с космясалите вежди огрооомно количество и т.н.Обаче я  малко намалете превземките особено ти миличка,щот ставаш досадна.
На тази снимка
http://nname.org/wp-content/uploads/2008/08/gloria_mlada.jpg

Глория е ученичка, тъй че е от преди 20 години. '88 всички изглеждаха така. За тогава даже си е с модерна прическа. Simple Smile
Айде бе, всички така изглеждали- глупости. Аз съм била хлапе тогава, но гледам майка ми по снимките- определено е много по-симпатична мадама. Пък и за себе си не помня период, в който да съм приличала на мъж. Признайте си, че е ужасна и за онова време, и за сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия